Çeviri İşi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trnight
    trnight's avatar
    Erkek

Müritler iyi akşamlar . Elimde uluslararasi ilişkiler ile ilgili 500-600 kelime arası Türkçe bir metin var bunun İngilizceye çevirilmesi lazım . Fiyatı nedir ne değildir bilmiyorum yapa bilecek bir mürit varsa eğer fiyatıyla beraber geri dönüş yaparsa görüşe biliriz . 

Bilgi güçtür...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    trnight bunu yazdı

Müritler iyi akşamlar . Elimde uluslararasi ilişkiler ile ilgili 500-600 kelime arası Türkçe bir metin var bunun İngilizceye çevirilmesi lazım . Fiyatı nedir ne değildir bilmiyorum yapa bilecek bir mürit varsa eğer fiyatıyla beraber geri dönüş yaparsa görüşe biliriz . 

Hocam selamlar, şayet TBT'de çıkmayacak olursa, benim sitede bir sipariş ilanı açabilirsin. Her ne kadar içerikler Türkçe olsa da sitede, yazarlar arasında muhakkak çeviri yapabilecekler vardır. Ama biraz süre alır, bunu belirtmekte fayda var :)

Ama TBT birinci tercih tabi :) 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trnight
    trnight's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı
    trnight bunu yazdı

Hocam selamlar, şayet TBT'de çıkmayacak olursa, benim sitede bir sipariş ilanı açabilirsin. Her ne kadar içerikler Türkçe olsa da sitede, yazarlar arasında muhakkak çeviri yapabilecekler vardır. Ama biraz süre alır, bunu belirtmekte fayda var :)

Vakit sıkıntı olmasa olurdu tabi hocam da biraz vakit problemi var . Ama siteni verirsen bir daha böyle birşey olduğunda faydalanırız hepimiz . Teşekkürler cevap için 

Bilgi güçtür...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    trnight bunu yazdı
    C_e_Z_a bunu yazdı
    trnight bunu yazdı

Vakit sıkıntı olmasa olurdu tabi hocam da biraz vakit problemi var . Ama siteni verirsen bir daha böyle birşey olduğunda faydalanırız hepimiz . Teşekkürler cevap için 

www.makaleyaz.net hocam site adresi. 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Hazır aşırı işsizim ve para da yok ben yazarım hocam ama ne kadar tutuyo çeviriler en ufak bir fikrim yok. anaokulundan beri özel okullarda okuduğumu ve yurtdışında zaman geçirdiğimi de belirtmem lazım. 

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Bulamadıysan numaranı yaz okul grubundan illa birini bulurum hacı 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

yine bulamazsan  biizm Emre var  tbt'dan onla iletişim kuralım abi

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

önce ben yazdım...

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Acil deyip bir saate yapilan yoruma geri donmeyenlere hastayim :D 

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trnight
    trnight's avatar
    Erkek

Evet acil hocam Perşembe yani bugün geceye kadar bitmesi lazım . Ama haliyle uyuyordum .

Arkadaşlar fiyat konusunda hiç bilgim yok fiyat söylerseniz ona göre konuşsak detayları . 

Bilgi güçtür...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

500'e çeviririm kardeş. Ucuz fiyat çekenlere aldanma , ucuz etin yahnisi yavan olur. Piyasası kelime başı 1 liradır. 600 kelimede olsa senin güzel hatrına bende 500. Paranın yarısını iş başlamadan alır çevirinin yarısını gönderirim. Ödemeyi tamamen alınca diğer yarısını gönderirim. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 1648 Toplam Mesaj: 16
i̇ngilizce