folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Çevresinde Kayıp Haberi Olan?

Çevresinde Kayıp Haberi Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

bugün akşam 10 gibi metrobüsteydim tam karşımda 9 10 yaşlarında bir çocuk we bir adam baba oğul olduklarına inanamadım ki hala inanmıyorum.Çocuğun üzerinde turuncu bir tshirt altında kot wardı adamda bi gariplik wardı çocuk dudağını tutuo adam eğilip dudağını öpmeye çalşıyo işte elini tshirtten içeri sokuo okşamaya çalışıo çocuk itmeye çalışıo yatırıp öpmeye çalışıyo ya baba oğul mesafeli olur adam çocuğun heryerine dokundu we sürekli bi okşama halindeydi benim durakta inseler takip edicektim sadece ben deil tüm otobüs baktı bunlara müzik dinler gibi yapıp bunları dinledim bi kere bile baba lafı duymadım çocuktan çok garip bi adamdı ne bilim belki birileri kayıptır falan awcılar son durakta inmişlerdir diye tahmin ediyorum.

çocuk biraz toplu açık kumral sarışına yakın beyaz tenli üzerinde turuncu tshirt war altında kot pantalon 

adama bişi diemedim oğlum dese ne dicem :S içimde kaldı geldiğimden beride kayıp ilanlarına bakıyorum adam sürekli çewreye bakan garip dawranan biriydi içim içimi yiyo belki yardımı olur :/

dewdim dewrildim geldim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek

bir polise falan haber verseydin doludur oralar 

Profesyonel Öküz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek

155

ara sor kayıp ilanı verilmiş mi belirttiğin tarifte.

çok uzakta uzak denizlerde...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu kesin bir kaçırma taciz olayı gibi birşey. Hani kaçırma olmayabilir ama belki akrabası felandır. Onun için ses çıkarmamıştır. Ama yaptığı cinsell istismar büyük suç. Bence şu an polisi ara. Metrobüs istikameti saat kaçta vs olduğunu söyle. Mutlaka oralarda kamera vardır. İncelerler. Hatta aramaktan ziyade polis merkezine git.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

polisi aradım çocuk şubeye yönlendirdi onlarıda aradım yok kimse bişi demio deli olcam kadında dio öle baba oğul ilişkisi olmaz die herkes bi yere atıo adam gibi kimse bişi demio telefona yapıştım aramadğım yer kalmadı 

dewdim dewrildim geldim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

o an mı aradın? polisi

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek

polisi arayıp şunu dersen kesin cevap verir çocuk taciz haberi vericektim ilgilenmiyorsa ilgili makamlara ve basına sızıcak bu kadar ...

Profesyonel Öküz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

-----------------------------

polisi arayıp şunu dersen kesin cevap verir çocuk taciz haberi vericektim ilgilenmiyorsa ilgili makamlara ve basına sızıcak bu kadar ...

eğer yarın bigün umarım bişi olmaz ama bunla ilgili kötü haber duyarsam ben kesin yıkılırım kendimi suçlarım bdaha şansımı denicem gene arıycam çocuk şube bile başkasına atıo beni werdiği numara açmıyo teli adam hasta ruhlu biriydi o kadr gariptiki dawranışları ya soramadım adama nası sorcam oğlum dese ne dicem çocuk mesafeyi korumaya çalışsada ay çok garipti ya anlatamıorum ama içimde zerre  rahat deil 

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek

bascan çığlığı ahana da sapık dalın metrobüsdekiler diğer durak gelene kadar meftah ederler di onu 

Profesyonel Öküz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek

muhtemelen akrabası dayısı amcası vs gibi bişeydir kayıp olmayabilir gezdirmek bahanesiyle taciz etmiş olabilir gerçi bazı babalar anneler çocukları dudaklarından öpüyor görmedim değil.

çok uzakta uzak denizlerde...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek

sau_nightmare bunu yazdı:

muhtemelen akrabası dayısı amcası vs gibi bişeydir kayıp olmayabilir gezdirmek bahanesiyle taciz etmiş olabilir gerçi bazı babalar anneler çocukları dudaklarından öpüyor görmedim değil.

oha hocam gerçek mi bu ?

Profesyonel Öküz
Toplam Hit: 4300 Toplam Mesaj: 25