folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Çevrimdışı Gösterip Yazabilirmiyiz Birine?

Çevrimdışı Gösterip Yazabilirmiyiz Birine?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PARLIAMENT
    PARLIAMENT's avatar
    Dişi
    Ben bir ara yapmıştım,nasıl oldu bilmiyorum.

:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Centinex
    Centinex
    Centinex's avatar
    Erkek
    Aseed babacan sağol.paylaşım için teşekkürler.

Gül filizlendiği andan itibaren. Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş ayın çekimine kapılıp gülü unutsa da. Gül asla yıldızlara kanıp guneşi unutmaz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alissamis
    alissamis's avatar
    Erkek
    abi bildiğim kadar dmsn yada mercury v ar ben kullandım hem avatrını alıyorsun hem çevrımdışı olurken konuşabiliyorsun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek
    messenger live..bu kadar basit..hem bisürü buna benzer abuk sabuk özelligide var..

fasist kaynıyo ortalık yaa..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek
    messenger discovery sana göre..

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sheriff
    sheriff's avatar
    Erkek
    var mail atmak:D

Alayına İsyan İnadına Göztepe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adige
    adige's avatar
    Dişi
    assed teşekkürler süper oldu sayende :))

buzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    plus dan önce ben bunu telefondan yapıodum..feci karizmatik oluodu..ki hala oluo....telden agile messenger kullanıodum tabe..soranlarda offlinesın ama bana yazıosun diodu...ehh bizde iyi pok yapıomuş gibi hava basıoduk...ek bilgi olsun die yazıyorum...çoğunuz telden giriodur belki msn e...pc de iken msn deki kişileri engelleyin...ki zaten liste bolluğunda herkes ööle yapıodur..amman kimseler göremesin hesabı :D ....nese..engelledikten sonra telden agile ile girince engelledikleriniz normal gözüküo...siz onları online görüosunuz haliyle...ama onlar sizi göremio...burası normal tabe....ama onlara yazabiliosunuzz ..güzellik burda...siz yazdıktan sonra anlık ileti sayfası açıldığı için onlarda ancak o zaman yazabiliolar...ama normalde listeye baktıklarında sizi offline görüpp OOFFLANNN bu nası oluyo filan diolar...(geyik bi espri oldu farkındayım)..sizin o slm die yazıp gönderdiğiniz o ileti sayfasını kapatmadığı taktirde size yaza..kapatırsa yazamaz.....ancak bir kez daha bi şey yazarsanız sizinle yazışmaya devam edebilir...nese ek bilgi oldu...ama faydalı oldumu bilemiyorum wala :D kolay gelsin..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    mercury msn var. dmsn ile hemen hemen aynı o da java tabanlı. birine block koyduğun halde yaza biliyosun, offline görünsende yaza biliyosun. ama sana söyle bir uyarı yapıyo; eger msg yazarsan karşıdaki engellendiğini anlayacaktır. seni engellyenleride gösteriyo ama ben o özelliğin randımanlı çalıştığı konusunda şüphelerim var.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Centinex
    Centinex
    Centinex's avatar
    Erkek
    arkadaşlar sağolun yaa çok iyi oldu live messenger.

Gül filizlendiği andan itibaren. Güneşe aşıktır. Her ne kadar güneş ayın çekimine kapılıp gülü unutsa da. Gül asla yıldızlara kanıp guneşi unutmaz...
Toplam Hit: 13005 Toplam Mesaj: 21