folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Chat Üzerinden Sms Gonderme (Adminler Dikkat!)

Chat Üzerinden Sms Gonderme (Adminler Dikkat!)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Biliyomusunuz bilmem ama irc.macera.org vardı. şimdi ilgilenmiyorum. oranın da böyle bir sistemi vardı. Shellday dan almıştık o zaman. Numarayı ise arkadaşın cep telefonunu verdik. 0542 li bişeydi. Telefon meşgule düşmüyordu işte. Shellday ın böyle bi özelliği vardı herhalde ((:

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oziazrail
    oziazrail's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar şayet HolyOne ile server işini hallede bilse idik server bir şekilde kurmayı vede isteyene vermeyi düşünüyordum ama HolyOne yoğun işlerinde dolayı biraz bekleyecek bu işi.
    Ben ve sizlerde artık bekleyeceksin.
    Gerçi şu şekilde olayda var telsim bu açığı filan kapadı. Ama biz yeni siteler bulacaz vede botun içini görseniz sadece bir services sağlayıcı yok adamalar işi sıkıya alıp yuzlerce servis sağlayıcı eklemişler.
    İlerde inşallah yapıcaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    evt ben baya bi takılıodum mysevgi ye şuanda orasıda kapandı zaten server açık ama botta sorun var dıolar bence pahalı geldi ben 3 ay beleş sms çekmiştim ama nese kapandı sadece normal chat serverı şuan nolcak her yer oler oldu eskiden icq da da sms çekiliodu oda kapandı böle bunlar boşverin bide kendi telefonunu yazınca fatura sana girmıcekmi o da var?

WWW.ULPOW.NET POWERED BY AFACANNNN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oziazrail
    oziazrail's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar mysevginin tek kapama sebebi ne servis sağlayıcılarının iptal olsı, ne paranın fazla gelmesi, nede başka bişiler sadece ve sadece adamlar botu kaptırdılar. Botu çalıdırınca durdu. Biz kendimiz bunu 3gün filan denedik çalıştı ama bizmde shell'de kapmaya çalıştılar bizde sildik shell'den. Oyle boş boş duruyor.
    Ama şoyle bir konuda adamların yaptıgı bot oyle bir tcl'den oluşan bişi değil. Çok iyi bişi yapmışlar çok inceledik. İyi iş yani. Piyasada boyle bir bot yok harbi harbi.
    Dediğim gibi sadece bekleyecez.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokra
    gokra's avatar
    Erkek
    arkadaşlar !kaydet fln olan olan yane dayshell.netin verdiği sms hizmeti çok basit bir sistemdi onu ben çoktan bulmuştum ve baktım dayshell.net blue_boy nickli kişi bunu millete parayla satıyo telsime telefon açtım ve açıklarını soyledim açıkları ne diye soracak olursanız çok küçük bişey cep janda bolumunun bozuk olmasıydı şimdi tamamem düzeltildi gerçi bi açık daha var ama neyse ben eskiden bozuk olan cep ajandanın linklerini fln telsimi çokertmek istiyorum başlığına yazmıştım oraya bakarsanız dayshellin nasıl yaptığını oğrenebilirsiniz cep ajandada o verdiğim linklerden tek çalışan bolum milletin adres defterine girme yeri orası sanırım çalışıyor ama sms gonderme ve kontor yukleme bolumunu kapattılar mysevgi hakkında pek bilgim yok tek bildiğim onlar paralı servis almışlar o kadar :-)

UMUDUN ADIDIR O!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokra
    gokra's avatar
    Erkek
    rkadaşlar bana bi sms bot gonderebilecek varsa ben bu işi halledebilirim sms gonderme linkleri fln hepsi var bende sadece botla nasıl ilişkilendirecem onu bilmiyorum hade eyfallah

UMUDUN ADIDIR O!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OneiL
    OneiL's avatar
    Erkek
    gokra Elinde olan Tcl yi ve services number i bana Mail olarak at ben halledeyim.hadi allaha emanet ol
    Mailto: MustafaDinc@Mynet.Com

Selam Ben Mustafa.Nickimin Anlamı Sexi Ve Çekici Erkek Demek Ve Aynı zamanda Da Basketci OneaL in TürkÇe VersioN u OneiL :))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUTINEER
    MUTINEER's avatar
    Erkek
    ah ulan ah bi de irc.tahribat.com u açabilsek.

Nush İle Uslanmayana Etmeli Tekdir Tekdirle Uslanmayanın Hakkı HACKTİR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    Ne gÜZeL oLur Demi :)

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OneiL
    OneiL's avatar
    Erkek
    No_MerCy: He VaLLa :))))))))

Selam Ben Mustafa.Nickimin Anlamı Sexi Ve Çekici Erkek Demek Ve Aynı zamanda Da Basketci OneaL in TürkÇe VersioN u OneiL :))
Toplam Hit: 17901 Toplam Mesaj: 26