folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Chrysler 300 C 2.7 - Nasıl Araba ?

Chrysler 300 C 2.7 - Nasıl Araba ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek

Merhabalar

Chrysler 300C 2,7 benzinli almayı düşünüyorum bu araç hakkında bilgisi olan var mı en azından bir fikri yakınında kullanan test eden vs vs 

TÜRK insanı kağıt para gibidir, ışığa tut içinde "ATATÜRK" yoksa sahtedir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Benzinciye ortak olursun.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

chrysler batmadımı yahu

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek

"0" değil 2007 model bakıyorum. Dizel almak istemiyorum hem fiyat bakımından hemde dizel sevmediğimden dolayı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

benzinde kmde 45-50 kuruş yakar. 5900 motor Dodge Durango benzinle kmde 95 kuruş lpgde 60 kuruş yakıyor. Lpg alır takarsan sıkıntı olmaz yakıt. Rahat ve ultra lüks tam bir uzun yol aracıdır. Hayırlı uğurlu olsun.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

bi zamanlar bende merak sarmıştım bu arabaya 
    http://www.tahribat.com/Forum-Chrysler-300m-163506/1/chrysler/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

adam arabasıdır

arkadaşım 200 üzeri km hızda önündeki arabaya çarptı karşıdaki öldü kendisi sapa sağlam çıktı

tank gibi araba

ama tüplü binilmez bu arabaya haberlerde eski model tüplü bir chrysler in yandığını gördüm tüpten dolayı

sanırım chrysler prins markalı lpg kit ini öneriyor ona dikkat etmek lazım...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berk93
    berk93's avatar
    Erkek

bi bentley olmasa da güzel arabadır. Hem görüntü hem güç (dodge yani boru değil) bazında iyi olsa da cebini benzinciye bağlatabilir. fakat ben şu görüşü savunurum. bu arabayı alıyorsan tüp taktırmayacaksın taktıracaksan bu arabayı almayacaksın :) tabi ki benim görüşüm hocam. benim amacım o araca binmek der isen taktır tabi kimse karışamaz edemez :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

adam arabasıdır

arkadaşım 200 üzeri km hızda önündeki arabaya çarptı karşıdaki öldü kendisi sapa sağlam çıktı

tank gibi araba

tam bir övünç kaynağı..

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tR0jaN
    tR0jaN's avatar
    Erkek
    berk93 bunu yazdı

bi bentley olmasa da güzel arabadır. Hem görüntü hem güç (dodge yani boru değil) bazında iyi olsa da cebini benzinciye bağlatabilir. fakat ben şu görüşü savunurum. bu arabayı alıyorsan tüp taktırmayacaksın taktıracaksan bu arabayı almayacaksın :) tabi ki benim görüşüm hocam. benim amacım o araca binmek der isen taktır tabi kimse karışamaz edemez :D 

fiyat bakımından diğer arabalara göre çok iyi bu yüzden eğer ki alırsam ilk başlarda bi benzin ile denerim baktım yetişemiyorum mecbur en kaliteli olan lpg neyse ondan taktırırım. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    DaveReed bunu yazdı

adam arabasıdır

tank gibi araba

ama tüplü binilmez bu arabaya haberlerde eski model tüplü bir chrysler in yandığını gördüm tüpten dolayı

sanırım chrysler prins markalı lpg kit ini öneriyor ona dikkat etmek lazım...

vaybee süpermiş çok sevdim bayıldım. Arkadaşndan imza istesem verirmi hayranıyım da şuan..

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 5477 Toplam Mesaj: 13