Çift Ses Kartı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ejder
    ejder's avatar
    Erkek
    arkadaşlar kışın bi ara bi dergide çift ses kartı destekleyen yeni çıkmış bir bord okuduğumu hatırlıyorum.
    şu an bana böyle bişiyler lazım.
    bilgisayarcı arkadaşlara sordum ama böyle bişeyin olmadığını söylediler. acaba ben mi yanlış okudum yoksa burdakiler biraz cahilmi kalmışlar???
    çift ses kartını herhangi bir bordla çalıştırabilirmiyim?
    yada bana çift seskartı destekleyen bord bulabilecek varmı...
    ilgilerinize şimdiden teşekkürler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    baba çakışır onlar makina açılmaz
    2 kart aynı board da olmaz
    ben bole biliyom

ftw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insomniac
    insomniac's avatar
    Erkek
    ben calistiriyorum hemde via nin cok eski bir anakartinda. cakisan bazi ozelilkleri var ama 2 ses kartida calisiyor. Bunu yapmamin sebebi pc yi mixer amacli kullanmakti ama olmadi. mesela hem mp3 calarken hemde audio bir cd dinliyebiliyorum. Ama bu bir isime yaramiyor tabi.

Ama ara$tirdim ogrendim asil istedigim sey terratec in urettigi bir ses kartinda varmish. ses karti ayrica birde mixer veriyor cdrom yerine monte ediyorsun. oda 250 dolar. arkadash kullaniyor mukemmel bisi. muzikle ilgilenen ozellikle Cubase 3.7 ve daha ustunu kullananlara , kanal kaydi ile arajman yapanlara siddetle tavsiye ederim.

www.necroshine.com SEX SLEEP EAT DRINK AND DREAM [KING CRIMSON]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ejder
    ejder's avatar
    Erkek
    kardeşler ben aynı anda iki ses kartından iki ayrı mp3 çıkışı almak istiyorum o dediğin şeyle bu mümkün olabiliyormu???
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    viadaki olay farklı biri onboard diğeri ses karı jumperlarla oynarsan ikisinde kullanabiliyosun biostada bi güncelleme yapman gerek sonrasında kullan hangisdini istersen
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ejder
    ejder's avatar
    Erkek
    hangi ayarları yapmamlazım bi zahmet yazarsanız sevinirim. çok ço teşekkürler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ejder
    ejder's avatar
    Erkek
    bendede zaten biri onboard diğeri ses kartı iki ses kartı var yani birisi onboard
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insomniac
    insomniac's avatar
    Erkek
    Olmaz güzelim. Eğer mix yapmak istiyorsan bir mixer ve iki pc, deck, cd player v.b. seyler kullancan. pc kitlenir şarkı tam dinlenirken yarım kalır. rezil olursun sonra. özeline yazdığım gibi yap.

www.necroshine.com SEX SLEEP EAT DRINK AND DREAM [KING CRIMSON]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ejder
    ejder's avatar
    Erkek
    sadece kısa dinlemeler için diyordum yai ritim tutturana kadar.
    daha sonra zaten kullandığım prog üzerine atıcam
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fherog
    Fherog's avatar
    Erkek
    onboard ses kartı olan makinalarda setup' tan onboard ses kartını kapatırsın. diğer ses kartını kullanırsın. Kapatmazsan bile çoklu ortam özelliklerinden iki ses kartından bir tanesini seçmek ve sadece onu kullanmak zorundasın. Ama bi program vasıtasıyla iki ses kartını kullanabilirmisin bilmem. Biraz araştırmak lazım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GEVEZE58
    GEVEZE58's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben iki tane kullanıyorum. oo kadaaaar.
    bence hiçde zor değil dostum ben dj lik yaparken arasıra bilgisayarı kullanıyorum biri onboard diğeri ayrı ikitane ses kartım var win98 hariç sorunsuz çalışıyo birinden çalacağım parçayı dinliyorum diğerindende çalıyorum yani mixleme falan için iyi işe yarıyor fakat bir program olmaz mesala birisine winampı yönlendiriyorum diğerinede kullandığım programı vaya aynı programı program fileste farklı yerlere kuruyorum oluyor tek yapmanız gereken programın içine girip windowsun kullandığı ses kartının yerine diğerini göstermek bu kadar
    onunda nasıl yapıldığını bilmeyen varsa yazsın cevaplarız.

kayseride asgari ücretten fazla alan varmı acep
Toplam Hit: 6126 Toplam Mesaj: 15