folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Çiftçilere Nasıl Ulaşırım

Çiftçilere Nasıl Ulaşırım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

merhabalar 

bir projem için üretim yapan çiftçilere ulaşmak istiyorum, sebze meyve üreten olur, ceviz zeytinyağı üreten olur ne ürettiği farketmez.

sizce nasıl ulaşabilrim ? 

ziraat odalarına gidersem yardımcı olurlar mı bununla ilgili

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

butun tarim.alanindaki muhtarlari ara yardimci olurlar

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

merhabalar 

bir projem için üretim yapan çiftçilere ulaşmak istiyorum, sebze meyve üreten olur, ceviz zeytinyağı üreten olur ne ürettiği farketmez.

proje ne ile alakalı, facebook da gruplar var üye sayısı yüksek oradan herkese kolayca ulaşırsın.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    nereodi bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

merhabalar 

proje ne ile alakalı, facebook da gruplar var üye sayısı yüksek oradan herkese kolayca ulaşırsın.

çiftçilerin ürünlerini doğrudan satma ile alakalı hocam. facebooktaki gruplara bakmak aklıma gelmemişti, genelde antin kuntin ürünler satan çiftçilere rastlıyorum sadece facebook gruplarında sanırım bu yüzden. :)

@cybermole abi o muhtarlari bulmakta zor ya

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

merhabalar 

çiftçilerin ürünlerini doğrudan satma ile alakalı hocam. facebooktaki gruplara bakmak aklıma gelmemişti, genelde antin kuntin ürünler satan çiftçilere rastlıyorum sadece facebook gruplarında sanırım bu yüzden. :)

@cybermole abi o muhtarlari bulmakta zor ya

butun il ve ilcelerin kaymakamlik sitelerinde mevcut bi bolge bolge sec arastir 1 saatde butun muhtarlari bulup ekle telefona sonra gruba ekle whatsapp olan gorur yada direk ara...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Hangi ürün nerede üretiliyorsa o mahallenin/köyün kahvesine giderek ulaşabilirsin.. Çiftçi milleti proje işlerine yüzyüze görüşmedikçe kulak vermez o şekilde de zor ama şansını denemiş olursun..

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Babamın dededen kalma incir ve zeytin tarlaları var birkaç tane. Özellikle incir zamanı dışarıdaya ihracat yapan firmalar incir bolken fiyatları dibine kadar öldürür kar'ın aqlar... benim de uyuz olduğum durumdur. Kooperatifleşme olmadıkça köylüler böyle dürtülür. Biraz babama amcama bahseder oluyorum arada köylülerin bir araya gelmesi lazım falan amaaan kim uğraşır onla millet parasına bakar derler hep. Şunu demek istiyorum köylü tabi daha pahalıya satmak ister aracı olmasın ister ama eğer aklında sipariş aldıkça ürün satma mantığı varsa köyle adam gıdım gıdım uğraşmaz. Tarlası olanlar için diyorum. Toptan satıp parasını almaya bakar. E köylümüz biraz cahildir malum iknası zordur. Düşündüğün şeyi düşündüysem işin çok zor.

İmzalamazsam ne olcak?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Liquid bunu yazdı

Babamın dededen kalma incir ve zeytin tarlaları var birkaç tane. Özellikle incir zamanı dışarıdaya ihracat yapan firmalar incir bolken fiyatları dibine kadar öldürür kar'ın aqlar... benim de uyuz olduğum durumdur. Kooperatifleşme olmadıkça köylüler böyle dürtülür. Biraz babama amcama bahseder oluyorum arada köylülerin bir araya gelmesi lazım falan amaaan kim uğraşır onla millet parasına bakar derler hep. Şunu demek istiyorum köylü tabi daha pahalıya satmak ister aracı olmasın ister ama eğer aklında sipariş aldıkça ürün satma mantığı varsa köyle adam gıdım gıdım uğraşmaz. Tarlası olanlar için diyorum. Toptan satıp parasını almaya bakar. E köylümüz biraz cahildir malum iknası zordur. Düşündüğün şeyi düşündüysem işin çok zor.

farkındayım başkan bu durumun, hedef kitlem köylüler değil zaten. köylülere laf falanda anlatılmıyo.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Üstat artık devir gerçekten çok değişti..Ben olsam bir konu ile ilgil bir video çeker o site sahipleri ile görüşür biraz reklam bütçesi ayırarak düzenli olarak paylaştırırm.Senin kapı kapı dolaşmandan cok daha az masraflı olacağına eminim.Bu şekilde yapıldığ zaman cok daha ciddiye alıyorlar malesef.Talep olduğu taktirde bir e bir sıcak temas kurarak satış için başlayabilirsiniz.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

nasıl bir ulaşmaktan bahsediyorsun. sakarya geyvede yakın arkadaşım var. meyve üretimi yapıyor.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

genelde ürünlerini topluca kooperatiflere veriyolar, o yüzden pek yanaşacaklarını sanmıyorum ama  yine de şansını dene hocam.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2416 Toplam Mesaj: 18
çiftçiler hayvancılık kabzımal saat iki olmuş ake tarım