folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çiftlikbank Nedir Ne Değildir

Çiftlikbank Nedir Ne Değildir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

7 ay önce birisinin tavsiyesi ile girdim deneme amaçlı 200 tl ile başladım. bir inek bi tavuk aldım. birde yem aldım. şu anda 1 inek 1 koyun ve 11 tane tavuk var. hesabımdada 130 tl var. hala deneme aşamasındayım. 2 ay önce 200 lirayi amorti ettim. çektim şu an çekilecek 130 lira var ama çekmiycem. bakalım bi devam edelim diyorum. bazı arkadaşlarım 28 bin ile başladı. 28 bbin + 40 bin civarı getirisi oldu. hayvanlarım kullanım ömrü 12 ay. adamlarım gerçekten çiftlikleri var ve aynı zamanda hayvansal gıda satış bayiileride açıyorlar sürekli. tabi kaçıp giderler korkusu herkesde var ama alan üsküdarı geçti. ilk başlarda bal arısı kovanı tanesi 2500 - 3000 tl filandı şimdi 5000 tl ye satıyorlar sitede. fakat getirisi çok büyük. küçük bir miktar deneyin derim ben hala deniyorumamorti ettiğim halde paramı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Bedavadan yorulmadan emeksiz para kazanilmiyor arkadaslar.

Bankaya para atinca faizini harcadiginda bile paran eriyor .

Boyle islere girince en basta girince cebine para giriyor ponzide.a bunlarinki ponzi degilde.

İnsanlardan yatirim toplama mevzusu.topladigi paralarla ciftlik acip isletiyor para kazaniyor kucuk ortak gibi oluyor.

Herkes parasini ayni anda cekmeye calissin hatta bira herkesi bin kisi cekmeye calissin vermezler hemen geri diye dusunuyorum.

Olan garibanin safin 3kurusuna oluyor.mantikli insan zaten para vermez boyle absurd seylere

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mail adresine dikkat :)

FAME GAME HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İNEGÖL ARGE ŞUBESİ
    Ticaret Sicil No 10698
    Nace Faaliyet Kodu 01.47.03 - Kümes hayvanlarından yumurta üretilmesi
    E-Posta akp1453@hotmail.com
    E-Posta 2  
    Web Adresi  

Yetkililer
    Adı Soyadı Görevi Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
    KADİR KILIÇ ŞUBE MÜDÜRÜ 19.09.2017  

Adresler
    Adres Tipi Adres
    TESCİL ADRESİ ŞİPALİ MH. ŞİPALİ CD. NO:451/1 İNEGÖL / BURSA

Telefonlar
    Telefon Tipi Numara Açıklama
    İŞ TELEFONU 2163640296

mkyb tarafından 23/Eki/17 00:17 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=8weKHZhD2tU

Çözemedim ben bu türü, yöntemleri çok farklı ve inandırıcı geldi bana,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djmatrax
    djmatrax's avatar
    Erkek

ortalama 5 aydır sistem içindeyim ama hiç yatırım yapmayı dusunmuyorum :) :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek

genel olarak bu sistem vurgun sistemidir bugün olmasada eninde sonunda vurgun yapıp kaçacaklar

YalnızAdam
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    djmatrax bunu yazdı

ortalama 5 aydır sistem içindeyim ama hiç yatırım yapmayı dusunmuyorum :) :)

kaç para kazandın hocam :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Bu habere konu olan site popüler mi peki?

http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/359919/ciftlik-oyunundaki-dolandiricilik

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

Aynı siteden bahsediyor. Çiftlikbank'ı görüp çakmasını yapan çok oldu ilk sayfaya yazmıştım zamanında. Onlar piyasayı dolandırıp kaçtı. Ama Çiftlikbank sağlam vurgun yapacak. Buraya yazıyorum. 

mkyb tarafından 11/Kas/17 12:04 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Florenzi bunu yazdı

Aynı siteden bahsediyor. Çiftlikbank'ı görüp çakmasını yapan çok oldu ilk sayfaya yazmıştım zamanında. Onlar piyasayı dolandırıp kaçtı. Ama Çiftlikbank sağlam vurgun yapacak. Buraya yazıyorum. 

İmzalıyorum...

Bedava peynir fare kapanında bulunur...

Unutma unutturma

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
Toplam Hit: 9213 Toplam Mesaj: 38
oyun bank çiftlik çiftlikbank