folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Ciftlikbankparakurtarma.Com (Sömürmeye Devam)

Ciftlikbankparakurtarma.Com (Sömürmeye Devam)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    _PesimisT_ bunu yazdı

CiflikbankparakurtarmaComdanParaKurtarma.com u satın aldım bekliyorum :P

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı
    Dj_DooM3 bunu yazdı

Btc kullanmasını bilen biri, bu sisteme para kaptırmaz, çiftlikbankın küçükbaşları ise btc yi bilmez anlamaz yav,

Buyzuden de bu adamlar para kazaniyor :) Vicdan denen zayiflik olmasaydi bende feci sekilde vurgun yapardim :D

Üstat çok şükür 1950 yılından beri ticaret yapıyoruz köklü bir aile şirketiyiz şirketin başın da şu an benim emin ol niyetimi bozsam çek karnemi alıp organizeye çıksam abartmıyorum 100 milyon lira piyasayı tokatlar kaçarım, ihtiyacım varmı yok istesem yaparmıyım evet, ama böyle bir şeyi yaparmıyım asla,

robin 100 milyon sana paramı ya

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Siz konuşa durun tosun paraları Dubai’de eziyor. 

http://milliyet.com.tr/tosun-un-keyfi-yerinde-dubai-de-5-gundem-2648766/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    Dj_DooM3 bunu yazdı

Btc kullanmasını bilen biri, bu sisteme para kaptırmaz, çiftlikbankın küçükbaşları ise btc yi bilmez anlamaz yav,

Buyzuden de bu adamlar para kazaniyor :) Vicdan denen zayiflik olmasaydi bende feci sekilde vurgun yapardim :D

Üstat çok şükür 1950 yılından beri ticaret yapıyoruz köklü bir aile şirketiyiz şirketin başın da şu an benim emin ol niyetimi bozsam çek karnemi alıp organizeye çıksam abartmıyorum 100 milyon lira piyasayı tokatlar kaçarım, ihtiyacım varmı yok istesem yaparmıyım evet, ama böyle bir şeyi yaparmıyım asla,

Robin, lutfen dar gelirliliğin alemi yok.

foruma rakam yazarken 500.000.000 TL den aşağı bir rakam yazma.

100 milyon ne ya. :P

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Siz konuşa durun tosun paraları Dubai’de eziyor. 

http://milliyet.com.tr/tosun-un-keyfi-yerinde-dubai-de-5-gundem-2648766/

Helal olsun Milliyet'e bak neler yapmış :)
    "Milliyet.com.tr, Mehmet Aydın’ın bitcoin hesaplarından yaptığı son işlemlere ilişkin detaylara da ulaştı. Bu detaylara göre Aydın’ın son işlem yaptığı bitcoin cüzdanında yaklaşık 10 milyon liralık bitcoin var. Aydın bu bitcoinleri iki parça halinde yönetiyor. Birden fazla hesaptan da Aydın’ın hesabına akış var..."

FBI,CIA hep sırada Milliyet'in bu acar muhabirini alabilmek için :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek

Mobil uygulama geliştirilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

cortlamış

Anarsistherif...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Çok var 

https://ciftlikbankmagduruyum.com/?product=ciftlik-bank-para-kurtarma-seti

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    Dj_DooM3 bunu yazdı

Robin, lutfen dar gelirliliğin alemi yok.

foruma rakam yazarken 500.000.000 TL den aşağı bir rakam yazma.

100 milyon ne ya. :P

Sizin yüzünüzden site kapandı, :)

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Ya bu siteye ne zaman bişi yazılsa hemen patlatiyonuz gitti paralar 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
Toplam Hit: 3289 Toplam Mesaj: 21
çiftlikbank