folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çikolata Şelalesi

Çikolata Şelalesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    hezarfen bunu yazdı

farklı şeyler de olabilir tabi ki, ama ne olacağı konusunda yardımcı olabilir misin? :) 

@u235 Hocam etrafı cam kabinli filan, elimizden geldiğince sağlamını ayarlamaya çalışıcaz. Bizde düşündük ama olayı bu şekilde, vitamini orda belkide -_-

@UNKNOWN Tadına filan bişey diyemem, satış olsun yeter.

@Ajan1111 son gün akşamı eğer satamamış olursak gelirsiniz beraber dil atarız :D 

hahaa son güne kalmadan ben dil atarım olum :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    hocam cikolata olayi riskli bence.Alan olmazsa elnde kalir zarar edebilirsn.Ben senn yerine olsam padisah ve sultan kiyafeti ayarlarim resmini ceker satarim.Hem zarar etme ihtimalin olmaz

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    hezarfen bunu yazdı

farklı şeyler de olabilir tabi ki, ama ne olacağı konusunda yardımcı olabilir misin? :) 

@u235 Hocam etrafı cam kabinli filan, elimizden geldiğince sağlamını ayarlamaya çalışıcaz. Bizde düşündük ama olayı bu şekilde, vitamini orda belkide -_-

@UNKNOWN Tadına filan bişey diyemem, satış olsun yeter.

@Ajan1111 son gün akşamı eğer satamamış olursak gelirsiniz beraber dil atarız :D 

hahaa son güne kalmadan ben dil atarım olum :D

bensiz bişey yapmayında şişmesin bi yerim. ağrır bi taraflarınız sora :D

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    hocam cikolata olayi riskli bence.Alan olmazsa elnde kalir zarar edebilirsn.Ben senn yerine olsam padisah ve sultan kiyafeti ayarlarim resmini ceker satarim.Hem zarar etme ihtimalin olmaz

hocam o yapılıyor, aynı işe girip kârı bölmeye gerek yok diye düşündük. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Sakarya şenliklerinden bahsediyorsan, gelirsem eğer alırım senden.

Hatta akşam kalanları da gelip ağzıma dayama şeklinde halledebilirim :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    hezarfen bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

hocam o yapılıyor, aynı işe girip kârı bölmeye gerek yok diye düşündük. 

o zaman hocam gelin damat oluryaa yesilcam filmlernde ondan yapip satabilirsib

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    cannfree bunu yazdı

hep yapmak isteyip ama  yapamadığım şenlik projemdir : )

1 haftalığına en ucuzundan porche, ferrari ve ya mini cooper gibi spor araç(lar) kiralayıp

gençlere köşeden döne gel 1 tur 20 tl ve ya direksiyona geç şipşak foto 5 tl gibi organisazyon yapmak istemişimdir : )

(fiyatlar temsilidir maliyete göre değişiklik gösterebilir : ) )

Hocam o ferrariyle tur atma olayı zaten yapılıyor.O bizim motor yarışları için bikaç sene önce yapılan pistte 10 dakka sürmek 50 tl.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

@torpedo bekleriz hoca, bu arada ne çok çikolataya dil atma meraklısı varmış tahribatta :D 

@sanalajan kostüm işi de sıkıntılı hocam, fotoğrafı basmak için makine filan ayarlamak lazım, iyi makine lazım, kostüm lazım zaten en başta. nasıl olur bilmiyorum yani.

@cannfree biz ferrariyle filan değil de bizim hidrojen arabasıyla tur attıralım, topluluk para kazansın diye düşünüyoruz ama bakalım 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    hocam kostum degil tahtadan yapacaksin onde gelin damar resmi buyuk kafalari olmayacak sadece tahtanin arkasina gececekler onden geln damat olacak.Canon marka 140 tl kadar fiyata baski makinesi alacan orta duzy bir makine isini gorur dusun derim SaNaL_AjaN tarafından 17/Oca/13 22:45 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı
    hocam kostum degil tahtadan yapacaksin onde gelin damar resmi buyuk kafalari olmayacak sadece tahtanin arkasina gececekler onden geln damat olacak.Canon marka 140 tl kadar fiyata baski makinesi alacan orta duzy bir makine isini gorur dusun derim

hocam pek uğraşacak vaktim yok, hazır yapılmışı varsa alabilirim ama :D 

Toplam Hit: 2707 Toplam Mesaj: 29