folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Çılgın Bilimsel Deneyler..

Çılgın Bilimsel Deneyler..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

böyle sıradışı kimya, fizik deneyleriyle ilgilenen filan var mı? varsa kaynak gösterebilir mi? lazım bişeyler için..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutay
    tutay's avatar
    Erkek
    http://www.onlinefizik.com/content/category/7/120/177/ burada  deneyler filan vardı belki ilgini çeker
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek

aklıma ilk gelen philedelphia deneyi onun hakkında da heryerde aynı bilgi var zaten. ama böyle ilginç şeyler olan site istersen şunları öneririm;

www.hermeticum.com.tr.tc

www.gizli-gercekler.com

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek
    bir aralar bombacinin el kitabi diye bir e book dolaniyordu nette. onu edinirsen essek cennetine kadar gidersin :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    prof. zihni sinir warsonra patlayıcılarla ilgili çok manyak deneyler warr google ye yaz o kendisi çıkar

muhbir-tbt@hotmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    manyakmısın olm zihni siniri sakın deneme o adamın bilgileri benden kötü kesin sallamasyon :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

daha 3 dakika önce, bilgisayar başında oturan dalmış bi insanın arkasından kurusıkıyla ateş edincde verdiği tepkiyi ölçtüm :D

Çok cılgın bi bilimsel deney oldu :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    kimyasal yok mu kimyasal :D

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sana bi deney nitrik asitle gliserini  bi kapta veya şişeds karıştır sonra deliler kimin çalkala bak bunu dene kaçmazzzz...

muhbir-tbt@hotmail.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Kibrit kutusuyla ilgili bir video var bulup koyayım , yapmayı çok istedim ama kanserojen madde olduğu için denemekten çekindim. http://www.metacafe.com/watch/530151/smoking_fingers/

yapılır yapılmasınada.. ne bilim.. :S

The residue created in this process contains Urea fomaldahyde, which is a known carcinogen, and Red phosphorus, which can be potentially harmful. The smoke you see is the red phosphorus vapourising caused by the heat produced through friction. However, it should be pointed out that red phosphorus can revert to white phoshorus under frictional heat. White phosphorus is highly toxic!

latex eldivenle denemek lazım

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    deca sende vardır böyle latex eşyalar?giyer takılırsın :D:D::D :D

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 3369 Toplam Mesaj: 13