folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Çılgın İos Uygulamaları?

Çılgın İos Uygulamaları?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Androidli konuyu kıskandım,uzun zaman akıllı telefon kullanınca böyle konulara yöneliyor insan.

Bilindik uygulamaların aksine daha ilginç,çılgın,sıradışı uygulamalar var mı ?

Ücretli - ücretsiz kullandığınız ya da adını duyduğunuz  , bilgi sahibi olduğunuz uygulamalar nelerdir ?

Açıklamalarıyla birlikte yazarsanız sevinirim.

Kullandığım hesap makinesi (ücretli )

calculator 

turboscan (fotoğrafları pdf ye çeviren profesyonel bir uygulama )

weather pro  (ücretli ) hava durumu programı - bir kere şaştığını görmedim

imovie (ücretli ) - film-fragman hazırlama uygulaması.şahane bişey

aNote (sanırsam ücretliydi) - not programı tavsiye ederim süper bişey

Flightradar24 (ücretli) - gelen giden uçakları gösteriyor biliyorsunuzdur

Mod: Konu temizlenmiştir.Bir daha tartışma ortamı görürsem konu silinir + tartışma çıkaranlar uzaklaştırılır.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

stabil çalışan bir tane android görmedim. çevremdeki herkes uygulamaların çökmesinden, yazılımın donmasından ve her dk gelen güncelleştirmelerden şikayetçi. Arkadaşımda S3 var sabah %100 şarj öğleden sonra 2-3 gibi şarj bitiyor. Çocuk şarj aletsiz yarım insan. Benim cihazım en azından geceyi buluyor ve her gece şarja takıyorum. Burada insanları taraflaştırıp bir de domalma gibi bir kelimeyi kullanman bu konu için çok anlamsız. Adam sadece IOS Uygulamaları ile ilgili konu açmış sen adama IOS çular domalıyor demişsin. Hiç de domalmıyoruz şarj aletine bağımlı, herkesin saçma sapan uygulamalar yazdıgı bir platform bana göre. çünkü geçen baktım top 10 uygulamanın 3-4 tane erotik uygulamalar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

DevilKingtr tarafından 30/Ara/13 14:14 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

rezerve

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

DevilKingtr  

hocam gözüme çarpan ilginç uygulama yok :)

çoğunlukla oyun var

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

hem ios hem android sahibi olaraktan diyorum ki; android pismanliktir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Oyunlar

Dead Trigger 2

Plunderland

Uygulamalar

Ted

igo primo Turkey

Find friends

9gag

Camfind

teamviewer

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    y10
    y10's avatar
    Erkek

y10 tarafından 30/Ara/13 15:33 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam çılgın ios uygulamaları dersen işin içine androiddeki root permission gibi jailbreak girer.

Şimdi yardırıyorum :D

Tweak:

Flipcontrolcenter : Bu alttan çekince gelen control centerdaki wifi, bluetooth açıp kapama kısmına GPS, Cellular Data, 3g, Respring ve daha birçok ek buton getiriyor.

LocallApstore: Uygulamal içi çoğu satın almayı bedava halledebilirsin. Özellikle free olup uygulama içinde satın almayla pro olan programlarda tadından yenmiyor :D

Photosenhancerpro 2: Fotoğraf albümlerine birçok ek paylaşma seçeneği ve albüm gizleme-şifreleme gibi ek özellikler getiriyor.

Vinedownloader : Vine uygulamasında videoları fotoğraf albümüne kaydetmei için bir buton ekliyor :D

Wifi booster: Apple ın sınırladığı wifi çekim alanını kaldırıyor. Daha fazla wireless ağı görüyorsun ve ek olarak wireless sekmesindeki wireless ağlarında sinyal şiddeti ve Wireless ağın Mac adresini görebiliyorsun.

Networklist: Telefonuna önceden kaydettiğin wireless ağlarının şifrelerini liste halinde görebiliyorsun.

Uygulama:

itransmission: IOS için torren programı

iCleaner: IOS için ccleaner türevi

Pirni pro: IOS için faceniff benzeri arp spoofing ile ortak ağlarda sniff aracı.

Gameplayer: IOS için cheatengine

WifiFoFum: Wireless radarı

Şimdi sıra geldi jailbreak gerektirmeyen uygulamalara:

Camfind: Kamera ile fotoğrafı çektiğin şeyi internette aramanı sağlar.

Remotex: Pc ye kuracağın programı ve aynı ağda telefonuna kurduun programı ile pc ni kontrol etmeni sağlayan program. İçinde özellikle birçok bilinen medai player programını kumanda gibi kontrol etme seçeneği sunması film ilzerken falan çok kullanışlı oluyor.

Mobius Skymap. Telefonu gökyüzünde tuttuğun noktadaki yıldızları ayrıntılı biçimde gösteriyor. Özellikle tepede parlak bir yıldız görüp bu ne amk dediğinde yardımına koşuyor :D

Camera360: Bildiğin bütün ios fotoğraf uygulmalarını sil ve bunu yükle, o kadar seçenek ve özelleştirme hemde free app.

Seene: Tam olarak nasıl anlatacam bilmiyorum ama çektiğin fotoğrafı farklı açılardan çekerek 3d gibi oluşturmanı sağlıyor.

Ucbrowser: Her halde Appstoredaki en iyi internet browser.

IFTT: Bunu araştır, Kısaca bazı sosyal ve internet platformlarını birleştirip kendi makro tarzı çok pratik ama hayat kurtarıcı ve eğlenceli şeyler yapmanı sağlıyor.

Şimdilik bu kadar aklıma gelirse yazarım.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Sygic navigasyon uygulamasını öneririm.

Onun dışında

-Shazam

-Fizy

-Capture (Çektiğiniz videoları youtube'a yüklemek için bir zımbırtı)

-Calculator

Branxian tarafından 30/Ara/13 18:41 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 3232 Toplam Mesaj: 15