folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çimen Suyu Nerede Satılıyor ?

Çimen Suyu Nerede Satılıyor ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Arkadaşlar çimen suyunu daha önce duydunuz mu ama şu zamanlarda yeni trend olarak o görünüyor. İnternetten araştırdığımda bayağı faydaları da varmış açıkçası. Fakat temin edebileceğim bir yer bulamadım. Nerede satılır bu bilginiz var mı ?

Gel bili bili gates
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

avm lerde kat aralarında var sıkıp veriyolar hiç içmedim de yararlı olduğunu söylüyorlar

buğdaş çimenimi ne oluyomuş

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Mis gibi içeçekler bitti şimdi çimenleremi başladınız,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Pek lezzetli olacağını sanmıyorum.Kolaya devam :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Bahçede o kadar çimen var sıkıp sıkıp satsammı ki :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

İnsanoğlunun temel besin kaynağı olan buğdayın özellikle de buğday çimi suyunun 'şifa içeceği' olduğu belirtiliyor.

Yıllardır gerçekleştirdiği Kozmik Beden Temizliği kamplarında uygulanan lavman yönteminden sonra, katılımcılara ikram edilen detoks içeceğinin içinde buğday çimi suyunun da yer aldığını belirten Ahmet Maranki,”Besin destek ürünlerimizde uzun yıllardır kullandığımız buğday tozu, buğday lifi ve yonca yaprağının faydaları medya tarafından yapılan haberlerle nihayet insanoğluna duyuruldu. KOBİK ekibimle birlikte yıllarca yapmış olduğum çalışmalarımın bilim tarafından tek tek onaylanması ve akabinde medya tarafından gündeme getirilmesinden oldukça memnunum” dedi.

Tarım Bakanlığı tarafından onaylı besin destek ürünlerinde buğday tozu ve aynı familyadan yoncanın (alfa alfa)  bulunduğunu dile getiren Maranki, “Buğday çimi suyunun kimyasal bileşimi kana çok benziyor. Antiseptik temizleme özelliği olan klorofil, buğdayın içeriğinde yüzde 70 oranında bulunuyor.

Başta magnezyum olmak üzere B1, B6, B12, C, E, K ve beta karoten gibi gibi vitaminlerden bolca ihtiva ediyor. Mükemmel bir protein kaynağı fakat hibrit tohumlu bir buğdayın bu kadar fayda sağlaması mümkün değil. Hibrit tohumlu her şeyin kalitesi düşüş göstermektedir. Yıllar önce yaptığım çalışmalarımda buğday, çavdar, yulaf, kabuklu pirinç ve yoncanın aynı etkiye sahip olduklarını bilimsel olarak çalışmalarımızda kanıtladık.

Doğadaki 102 mineralden 90’nını buğday çiminin ihtiva ettiği bilinen bir gerçektir. Önemli olan buğday, ıspanak, lahana, karpuz gibi bir çok gıdanın hibrit tohum taşıyıp taşımadığını öğrenebilmektir. Bizim amacımız bu konuda halkımızı bilinçlendirmektir” şeklinde konuştu.

İhlas Haber Ajansı'nın (İHA) Buğday Çimi Suyuyla İlgili haberi medyada şu şekilde yayınlanmıştı:

"Kansere Karşı Buğday Çimi Suyu

Orta Asya Türkleri'nin tedavi için içtiği buğday çimi suyunun ihtiva ettiği zengin vitamin ve mineraller sayesinde kanseri önlediği bildirildi.

Doğadaki 102 mineralden 90'ını ihtiva eden buğday çimi suyu, başta kanser olmak üzere birçok hastalığı önlediği için şifa deposu özelliği taşıyor. Uzmanlar, 30 cc'lik 1 bardaktaki buğday çimi suyunun 3,5 kiloluk sebzedeki vitamin ile 8 kilo ıspanakta bulunan demire eşdeğer olduğunu bildirdi.

Bursa'da Zafer Plaza AVM'de buğday çimi suyu satan Emin Kahriman, buğday çimi suyunun günde sadece 1 kere tüketilmesi gerektiğini söyledi. Buğday çimi suyunun etkili bir kanser ilacı olduğunu ifade eden Kahriman, bitkisel tedavi ilacının kandaki toksinleri etkisiz hale getirdiğini kaydetti.

Sıvı oksijenle dolu olan bu bitki suyunun doğanın en güçlü kanser önleyicisi olan 'laetril' içerdiğini belirten Kahriman 'Buğday çimi suyu vitamin ve mineral bakımından çok zengin. İzmir'den özel getirdiğimiz buğday çimlerini 1 hafta yetiştirdikten sonra özel makinede sıkarak müşteriye ikram ediyoruz. Bu bitki suyunu müşterilere günde sadece 1 kere verebiliyoruz. Doktorlar, zengin içerikli olduğu için ikinci bardağı tavsiye etmiyor. Atalarımız, bu suyu eskiden tedavi maksadıyla kullanıyordu. Kanser başta olmak üzere birçok hastalığa iyi gelen buğday çimi suyunu Bursalılar sevdi. Bir bardak buğday çimi suyu 4 lira' dedi."  

ALINTIDIR...

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

3 günde bir abuk sabuk bir ürünü trend ayagına itelemiyorlarmı kıl oluyorum

denge bilekliği dalgası vardı deli paralara itelediler  al sana trend

komik

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

ben evde maydanoz sıkı 3 4 demet üzerinede 1 tane limon sıkıyorum içiyorum 3 haftada 1 yapıyorum bunu

ayrıca her sabah havuç suyu 1 elma suyu yada nar sıkıp içiyorum

birde her sabah çay bardağının yarısının yarısı kadar elma sirkesi içiyorum

birde doktorum önerdi her sabah güne başlamadan masturbasyon faydalıymış.

"bea"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

kady bunu yazdı:
    -----------------------------

3 günde bir abuk sabuk bir ürünü trend ayagına itelemiyorlarmı kıl oluyorum

denge bilekliği dalgası vardı deli paralara itelediler  al sana trend

komik

-----------------------------

Erkekleri alıştırıyorlar karı gibi takı takmaya işte kadın erkek eşit nede olsa:D

FuCk yOu System..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

la olm öyle böyle değil harbiden bakın yazdıklarımın suyu faydalı ve gün içinde dinç olmanızı sağlıyor

da bende çimenmiş otmüş bokun suyumuş ticaret mekanızması olarak görüyorum. ben sadecedoğal meyve alıp sıkıp içmekten yanayım 

"bea"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

tadı berbat.

Toplam Hit: 10198 Toplam Mesaj: 22