Çin' Den Ürün Getirmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

Müridler elimde bir miktar para var  Çinden gitar amfisi, telefon aksesuarı tarzı toplu şeyler getirtip satmak istiyorum fakat gümrükte ne gibi sıkıntılarla karşılaşırım bilmiyorum. Ürün vergisi ne kadar veriliyor? ya da ekstra vergiden kurtulmak için hediye paketi tarzı şeylermi yaptırmalıyım? ya da sizin bildiğiniz riski az, getirtip iyi fiyata satıp kazanacağım bir ürün tavsiyesi varsa alabilirim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Hocam 75 euro (100 dolar) altı ürünleri gümrüğe takılmadan getirtebilirsin. Önerim hediye paketi olayını çaktılar yapma bence , xiaomi ürünlerini (powerbank , mi band) satabilirsin getirdiğin fiyata az ekleyerek. Mi band getirirsen getirdiğin fiyatın biraz üstüne ben bi tane alırım :)

NewwarrioR tarafından 13/Eki/15 22:15 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vergisini verip istediğin kadar sipariş verebilirsin tavsiyem telefon kılıf işine gir iyi para var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iphone samsung sarj kablolari getir zaten 20 cent birsey. 500 500 getirsen gumruktede sikinti yasamazsin .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

çinden konteynerla herhangibir büyük makina falan getiren oldumu 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    Bosluk bunu yazdı

gemi alayım diyom ben ya hani bizim boğazdan geçirdiler ya tax free bi eğlence gemisi ama sonra baktık uçak gemisi falan :S

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

Yardımcı olabilirim detayları pm le istersen

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blitzx
    blitzx's avatar
    Erkek

Var mı yüklü alım yapabileceğimiz bir şey.Varsa yardımcı olabilecek arkadaş konuşuruz  yardım lazım yardım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    dreammaker bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı

Hocam genel olarak dış ticaret hakkında bilgi verebilirmisin? Ben vergisiyle çinden konteynerla ürün getirmek istiyorum fakat ürün ne olur belli değil. Örnek vermek gerekirse 1 konteyner kablo diyebilirsin. Farklı türde olacak tek ürün değik fakat bolca malzeme diyelim. Şirket kurma falan basit işlemler.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blitzx
    blitzx's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    dreammaker bunu yazdı
    Bosluk bunu yazdı

Hocam genel olarak dış ticaret hakkında bilgi verebilirmisin? Ben vergisiyle çinden konteynerla ürün getirmek istiyorum fakat ürün ne olur belli değil. Örnek vermek gerekirse 1 konteyner kablo diyebilirsin. Farklı türde olacak tek ürün değik fakat bolca malzeme diyelim. Şirket kurma falan basit işlemler.

Aynen hocam bende istiyorum :) 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hangi sitelerden alısverıs yapıyorsunuz

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
Toplam Hit: 1939 Toplam Mesaj: 19
çinden ürün getirmek