folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Çin Telefonları Satışı Ve Tüm Telefonların Yazılımları Ve Tamirleri İçin...

Çin Telefonları Satışı Ve Tüm Telefonların Yazılımları Ve Tamirleri İçin...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bonzo
    bonzo's avatar
    Erkek
    Burada herkez satılacak ürünlere takılmış ama bir e-ticarret sitesinin sağlıklı yürümesi için bir çok çalışma yapmak gerekiyor.Kargo şirketleriyle anlaşma yapmak alıcıya  yaşadığı bölgeye göre altarnatif firmalar sunmak gerekiyor.Urunlerin kargolanacağı kutulardan üzerine çekilecek banda faturanın basımında kullanılacak antetli kağıttan zarfa kadar bir çok etken var.Sistemi tüm senaryolarıyla iyi düşünüp oturtursanız  ve iş başlamadan bunun swot analizini ortaya koyarsanız daha sağlıklı bir çalışma yaparsınız.

Dünyayı güzellik kurtaracak .Bir insanı sevmekle başlayacak herşey/Gerçekçi ol imkansızı gerçekleştir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    bonzo arkadaşım gerçekten çok güzel düşünüyorsun! fikirin güzel ama çin telefonları maalesef herhangi bir kutu içinde gelmiyor ve bi fatura falan da yok telefonlarda :) kendimiz kutu yapmaya çalışacağız artık.. ayrıca birden fazla kargo şirketiyle anlaşmayı düşünüyoruz... teşekkürler

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bonzo
    bonzo's avatar
    Erkek

ertan bunu yazdı:
    -----------------------------
    bonzo arkadaşım gerçekten çok güzel düşünüyorsun! fikirin güzel ama çin telefonları maalesef herhangi bir kutu içinde gelmiyor ve bi fatura falan da yok telefonlarda :) kendimiz kutu yapmaya çalışacağız artık.. ayrıca birden fazla kargo şirketiyle anlaşmayı düşünüyoruz... teşekkürler

İskenderundan gelecek diyince anladım zaten

Yalniz e-ticaret yapabilmen için şirket olman gerekiyor.Siteni tamamladıktan sonra bankaya gerekli belgelerle beraber vereceksikki onlarda onaylayıp sana sanal post versinler.Fatura olayını muhasabecilerle konuşup bir şekilde ayarlayabilirsin sanırım.Yoksa online öedemeyi biraz askıya alman gerekecek.Havale yada ön sipariş tarzı çalışırım diyorsan bir anda işler tam ters döner.Bir firma seni şikayet ederse ayvayı yersin.

Edit:Şimdi aklıma geldi bir arkadaşımın arkadaşı çinde gümrükte çalışıyordu hala ordaysa ve getirtme şansı varsa bi konuşayım ona göre sana gerekli iletişim yollarını iletirim.Bir ara bende şu sigaralardan getirtecektimki yasaklandı :)

Dünyayı güzellik kurtaracak .Bir insanı sevmekle başlayacak herşey/Gerçekçi ol imkansızı gerçekleştir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

:) net üzerinden kim şikayet edecek.. bişey olmaz.. bir sürü insan kaçak satıyor..

kredi kartı işi baya bi uğraş gerektiriyor.. ama düşünüyoruz..

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bonzo
    bonzo's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

:) net üzerinden kim şikayet edecek.. bişey olmaz.. bir sürü insan kaçak satıyor..

kredi kartı işi baya bi uğraş gerektiriyor.. ama düşünüyoruz..

Benden uayarması:)

Sonucta bu işe bir kere girdiğinden bununla sınırlı kalmıyacaksın.İşler umarım iyi gider de ürün gamını genişletir ve faturalı çalışıp güzel paralar kazanırsın 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    hayırlısı hoca... düşünelim bakalım yine de.. direk işe alamak olmaz.. sizden fikir almak isedim zaten bu konuyu açarak.. ufkumu genişlettiğiniz için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

ertan bunu yazdı:
    hayırlısı hoca... düşünelim bakalım yine de.. direk işe alamak olmaz.. sizden fikir almak isedim zaten bu konuyu açarak.. ufkumu genişlettiğiniz için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum

ertan sanal pos uygulaması için nasıl bişey dusunuyosunuz?

ben böyle bişey buldumda paylaşayım dedim http://eticaret.garanti.com.tr/icerik/goster.asp?c=7&t=m 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    garanti bankasının öyle birşeyini duymşutum.. bi kaç arkadaş konuşuyodu bununla ilgili.. bilgilendirmen için teşekkürler.. bende böyle birşey kullanmayı düşünüyodum :)

Toplam Hit: 5971 Toplam Mesaj: 29