folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Çin Ve Osmanlı İşkenceleri Bakın Mutlaka

Çin Ve Osmanlı İşkenceleri Bakın Mutlaka

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek
    iyiymiş bunlar ya ! zekice.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Abiler işkence yoktu ama her fet ettikleri yerde kadınlara tecavüz eder ortalığı dağıtırlardı.Bildiğin barbarlardı sikmişim işkenceyi padişahlar kendi zevk ve egoları için dünyanın amına koymuşlar düzen komamışlar.Olaya hiç bu yönünden bakmıyorsunuz.İnsanları zorla askere alıp savaştırmışlar.Bugün olsa hanginiz hersene öleceğinizi bile bile savaşa gidersiniz çok merak ediyorum.Sizde 800 yıl sonra bunlarla övünüp way be atalarımız neymiş diorsunuz.Günü ile övünecek bi şeyi olmayanlar mazisi ile övünürmüş derler sizinkide o hesap.Allahın almanlarıda yahudilerin anasını sikmişler cayır cayır yakıp üzerinde mangal yakmışlar ama almanlar bunlardan utanç duyuyor.bi almana söleyin bozulur konuşmak istemez.Ama bizde nedense Osmanlı denince bi gurur duyma duygusu ortaya çıkıyor.İnsan öldürmek katletmek sizce övünülecek bi şeymi.

Olaylara fet edilen yerler kadaar sığ bakmak yerine o yerler fet edilirken yaşananlarıda görün.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek
    Mesaj Antikky tarafindan 27 Temmuz 2006 (Perşembe) tarihinde yazildi.
    Abiler işkence yoktu ama her fet ettikleri yerde kadınlara tecavüz eder ortalığı dağıtırlardı.Bildiğin barbarlardı sikmişim işkenceyi padişahlar kendi zevk ve egoları için dünyanın amına koymuşlar düzen komamışlar.Olaya hiç bu yönünden bakmıyorsunuz.İnsanları zorla askere alıp savaştırmışlar.Bugün olsa hanginiz hersene öleceğinizi bile bile savaşa gidersiniz çok merak ediyorum.Sizde 800 yıl sonra bunlarla övünüp way be atalarımız neymiş diorsunuz.Günü ile övünecek bi şeyi olmayanlar mazisi ile övünürmüş derler sizinkide o hesap.Allahın almanlarıda yahudilerin anasını sikmişler cayır cayır yakıp üzerinde mangal yakmışlar ama almanlar bunlardan utanç duyuyor.bi almana söleyin bozulur konuşmak istemez.Ama bizde nedense Osmanlı denince bi gurur duyma duygusu ortaya çıkıyor.İnsan öldürmek katletmek sizce övünülecek bi şeymi. Olaylara fet edilen yerler kadaar sığ bakmak yerine o yerler fet edilirken yaşananlarıda görün.

puhahahaha benim ufaklığa anlattım oda gülüooooo dostum osmanlının tarihte feth ettikten sonra yakıp yıktığı tek şehir istanbuldur bunun sebebide bizanslıların kahpece savaşmasıdır su kaynaklarına zehir atmalrı v.b. yani senin dediğin şeyleri osmanlı yapmamıştır osmanlıya yapılmıştır bizim askerimiz fethe giderken ağaçlardan bile meyve koparıp yemezlerdi HARAM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜPDE benim ufaklık hala gülüo ağlanıcak haline
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaZaR
    YaZaR's avatar
    Erkek
    bızde ne kadar kansızmısız yaaa :))

küçükken çikolata için agladım ... büyüdüm senin için aglıyorum .....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaZaR
    YaZaR's avatar
    Erkek
    duseltıyorum bu cinliler ne kansızmısız yaaa :))

küçükken çikolata için agladım ... büyüdüm senin için aglıyorum .....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    O arkadasimiz icin ben birsey demiyorum ya:) ne tecavüzzü yaws?
    elinde kaynak var mi? namazinda niyazinda insanlar mülayim adamlar icin birde etrafinda evliya mertebesine ulasmis insanlar varmis iken nasil bir tecavüz olayindan bahsebiliyorsun..osmanli kimseyi zorla askeere almiyordu ki zaten asker olmak icin halk cirpiniyordu..sen kolay mi saniyosun yeniceri olmayi..kapikulu olmayi..akinci olmayi..bu sallama seylerini kendine sakla..nasil emin oldun bu kadar hayret yani..
Toplam Hit: 11623 Toplam Mesaj: 47