folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Cinayet Veya Adli Tıp İle İlgili Kitaplar

Cinayet Veya Adli Tıp İle İlgili Kitaplar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    merhabalar,arkadaşlar suç 1 ve suç 2 kıtabını gecen sene okumustum devamı cıkmadı dıye bılıyordum.aynı onun gıbı olayları kısa kısa anlatan yani bır cınayet uzerınde degılde bırden fazla olayı anlatan bır kıtap onerebılır mısınız? Gecenlerde adli tıp kıtabını bıtırmıstım şemsi gökün ama kıtabı temın edememıstım.egıtım ıcın adlı tıp kıtabı nette bulamadım nerden temın edebılırız saygılarımla

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Seri katilmisin yoksa

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

Seri katilmisin yoksa

bilgi haktır engellenemez :D yok hocam savcıyla takıldık 2 3 ay ordan kaldı aklımızda merak saldık

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

jeff abot kuşku 450 sf 

İts My Life. NOW or NEVER
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı

jeff abot kuşku 450 sf

okumustum hocam :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

jeff abot kuşku 450 sf

okumustum hocam :)

ahmet ümit bab-ı esrar 392sf enteresan bir kitap

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TBT
    TBT's avatar
    Erkek

Agatha Christie'nin cinayet kitaplarıda çok ünlüdür müdür onlarada bak bi istersen

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    TBT bunu yazdı

Agatha Christie'nin cinayet kitaplarıda çok ünlüdür müdür onlarada bak bi istersen

rahmetlının tum kıtaplarını okudum dıyebılırım hocam.benım aradıgım kurgu olmayacak gercek olacak yani

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

a dan z ye seri katiller ansiklopedisi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı

a dan z ye seri katiller ansiklopedisi

stokta olan lınk var mı acaba bulamadm da

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

çizik.

Ayrıca Ahmet ümit'in kitapları ve Jean-Christophe Grange'ın kitaplarına bak derim. Kurmaca ama fena sarıyo.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
Toplam Hit: 1866 Toplam Mesaj: 17