Çin’De Yasayan Murid

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

hacilar yanlis hatirlamiyorsam cinde yasayan murid vardi. Taniyan varsa nickini etiketlerse sevinirim. Yada çin de yasayan tanidigi olan murid varsa alibaba dan toplu urun almadan once urunu inceletmek icin adresine gondertip goruntulu gorusme yapabilecegim birisine ihtiyacim var. 

hayirli forumlar.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

En son çinde yaşayan mürit konusunda  o mürite ulaşamamışlardı :) 

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı

En son çinde yaşayan mürit konusunda  o mürite ulaşamamışlardı :) 

:) tanidigi olan yokmu peki

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

@Martech mürit.

teli vardı ama baktım silmişim. iletişim biraz sıkıntılı hocam ulaşabilirsen ne ala :D

kendisi çinde değil ama abisi ordaydı sanırım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Nik'i 2 kelimeden oluşan, ve tire veya alttire ile bağlanan bir arkadaş olacaktı. Wing_Suit diyesim geliyor ama değil. 

bu arkadaş herhalde: @DawnOfDarkness

^^D') en son 6 Aralıkta girmiş.

RitmFarbRacourci tarafından 20/Ara/18 00:41 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Hakiki öz çinli :) bir arkadaşım var. 15 gün önce misafirim oldu. Şuan mısır da geziyor. Hemen lazım değilse evine döndüğünde yardımcı olabilir. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Haftaya Çin'den gelecek arkadaşım var.

Ama Çin'li firmalara danışmanlık yapıyor küçük işlere vakti olmaz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek
    real_agabey bunu yazdı

yakın gelecekte benim de çine dil eğitimi için gitme ve taşınma niyetim var hocam arkadaşın nasıl çin ile tanışıp iş yapmaya başladı?

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Mobilde yazdığım için tam detay yazamamıştım. Ya saçma sapan 1$'lık bir ürün getirticem ama 1-2bin tane. Önce bir numune alıp incelemeye ihtiyacım var. Tek ürünün oradan buraya gelmesini 1 ay beklememek için tanıdık varsa ona göndertip skype la filan ürünün kalitesini vs. soracaktım. Ancak kimse yok galiba. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek
    317seref bunu yazdı
    real_agabey bunu yazdı

yakın gelecekte benim de çine dil eğitimi için gitme ve taşınma niyetim var hocam arkadaşın nasıl çin ile tanışıp iş yapmaya başladı?

Kendisi Çin'li zaten.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

@Darkofdarkness Çin'de yaşıyor. Şuanda Türkiye'de tatilde. PM atarsanız gorunce cevaplar.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 1901 Toplam Mesaj: 14
çin alibaba