Çin'den A4 Kağıt Getirtmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Selamlar,

Daha önce böyle bir alışverişi olan var mı? 

Şu ilana bakar mısınız? 

https://turkish.alibaba.com/product-detail/good-quality-a4-copy-paper-80gsm-500sheets-60483507112.html?spm=a2700.8698675.29.46.62931177PYhB9X

Benmi yanlış anladım adamlar 1 çanta (5 tane top a4 kağıt) 3$ danmı satıyorlar?

hacılar ben ülkemizde  t60 tl ye alıyorum 1 çantayı :/

Firmamızda çok fazla kağıt tüketimi var.  Çin'den getirtmeyi düşünüyorum. Bu işin olayı nedir ? Vergisi ne kadar olur?  Kargo hakkında da bilgi göremedim.

Bilgi verebilecek bu konuda yardımcı olabilecek bir mürit var mı?

Aylık 10 15 çanta alsam şimdilik yeterli bir sorun çıkar mı? Gümrük vergi kargo yüksek kargo fiyatı gibi bir olay olur mu? Nasıl işliyor?

ExpirE tarafından 03/Ara/17 15:53 tarihinde düzenlenmiştir

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Bir tane al dene memnun kalırsan daha yüksek adetli verirsin siparişi derim ..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Bir tane al dene memnun kalırsan daha yüksek adetli verirsin siparişi derim ..

Benim sorduğum sorular hakkında bilgin varmı hocam. Ben ayrı birşeyi soruyorum. Dediğiniz ayrı birşey.

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Alacağın ürünlerin üzerine %20 vergi ekliyorsun.  PTT harici kargo şitketleri ile gelirse ordinyo ve ardiye ücretleri ekliyorsun. 600 TL civarına kadar çıkabiliyor.  Kargo ücreti değişiyor. 25 dolar ila 60 dolar arasında. Sana daha pahalıya gelebilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

1 topu 2.29 dolar en az 5 top sipariş verebilirsin diyor.

Ayrıca 30 euro ya kadar vergi vermiyorsun.

Lazmania61 tarafından 03/Ara/17 16:23 tarihinde düzenlenmiştir

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Yakın zamanda belki 2 ay biz getirecez çinde kağıt pahalı bireysel hiç girme boşu boşuna palet alnayacaksan 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Yakın zamanda belki 2 ay biz getirecez çinde kağıt pahalı bireysel hiç girme boşu boşuna palet alnayacaksan 

Pahalı derken hocam açarmısın konuyu biraz. Aylık 10 canta alsam yeter bana. Kargosu vs ne kadara patlar ve kargo fiyatını gelincemi ödenşyor teslimat nasıl yapılıyor

ExpirE tarafından 03/Ara/17 16:58 tarihinde düzenlenmiştir

"bea"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    ExpirE bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

Pahalı derken hocam açarmısın konuyu biraz. Aylık 10 canta alsam yeter bana. Kargosu vs ne kadara patlar ve kargo fiyatını gelincemi ödenşyor teslimat nasıl yapılıyor

Hocam senin alibaba üzerinden mal alman sana buradan daha pahalıya patlar ücret ve transfer olayı, alibaba daki çoğu firma resmiyette yok bilgin olsun şuan için bizim getirebilirsek bize maliyeti 4/4.5 dolar civarı olucak şuan için satış da toplu sstımda 6 dolar civarı bir para olur ancak 10 çanta büyük rakam değil 

Hazır konu açılmışken getirdiğimiz  malı tbt den eritebilirmiyix acaba kim ne kadar kağıt kullanıyor yazın hayranına 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7714714
    7714714's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı
    ExpirE bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

Hocam senin alibaba üzerinden mal alman sana buradan daha pahalıya patlar ücret ve transfer olayı, alibaba daki çoğu firma resmiyette yok bilgin olsun şuan için bizim getirebilirsek bize maliyeti 4/4.5 dolar civarı olucak şuan için satış da toplu sstımda 6 dolar civarı bir para olur ancak 10 çanta büyük rakam değil 

Hazır konu açılmışken getirdiğimiz  malı tbt den eritebilirmiyix acaba kim ne kadar kağıt kullanıyor yazın hayranına 

ne zaman getireceksin ve kaçtan satacaksın.kargo vs ne olacak 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Tahribat dan bir mürid abimizle beraber getirecez, şuan fiyat ve numune bekliyoruz. Bu işte engüzel kısım kargo muhtemel kargo 9 TL tutsa mobil gönderim dahil  32 33 TL gibi bir rakam olur. Sürüm olayı yapılırsa bizim için fiyatlar daha da aşağı iner eğer kafamıza yatan marka kalite bulursak konu açıcaz 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Tahribat dan bir mürid abimizle beraber getirecez, şuan fiyat ve numune bekliyoruz. Bu işte engüzel kısım kargo muhtemel kargo 9 TL tutsa mobil gönderim dahil  32 33 TL gibi bir rakam olur. Sürüm olayı yapılırsa bizim için fiyatlar daha da aşağı iner eğer kafamıza yatan marka kalite bulursak konu açıcaz 

Hocam biz ayda 10 15 top 80 gr ve yine 10 top falanda 100 gr kağıt almak istiyoruz. maliyeti ne olur bize nerden almalıyız ? siz 100 gr getiriyormusunuz ?

"bea"
Toplam Hit: 1908 Toplam Mesaj: 17
kağıt ithalatı