folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cinsellik Ve Müslümanlık.

Cinsellik Ve Müslümanlık.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Z-CHAN bunu yazdı:
    -----------------------------

Çok fazla geçmişe takılıyorsun bence. O zaman yaptıklarımın (bunlar birkaç sene önceki muhabbetler) hatalı yanlarını farketmiş ve "İtirafname ve Veda" yazımda da belirttiğim gibi bunlardan pişmanlık duymuştum, hakaret ettiklerime de özürlerimi diledim.

Konuyla ilgilenmeye çalışabilirmisin biraz bak insanlar az çok konu odaklı birşeyler yazmaya çalışıyor, eğer bunu yapamayacaksan "AA bak aha bunlar kirli çamaşırların, amacın yine aynı dimiiii" gibi polemikleri özelden yapmaya çalışır mısın lütfen?

Hem seninle tahribat irc nin açık olduğu zamanlarda tanışmıştık hatırlarsan, o zamanlar ben de müslümandım ve irc de de saçma sapan bir dini vaaz verip herkese karşı kendimi savunmaya(!) çalışıyordum (Ne de olsa CW kökenli bir müridim). Hatta bazıları benimle "Z-CHAN tbt ye karşı" diye dalga geçiyordu. , yıllar geçti bak neler değişti, değişmeye de devam ediyorum.

Bu konuyu başka birisi açsa bu şekilde cevap vermezdim. Ateist arkadaşlarım var ve onların düşüncelerine saygım var. Sen bardağı zamanında fazlasıyla taşırdın. Kirli çamaşırlarını dökmekten öte sana neden bu kadar tepki gösterdiğimi insanların anlamasını istedim. Koyduğum şeylerde senin bugüne kadar yaptıklarının 10'da biri etmez. Zıt görüşlere olan saygımı herkes bilir. Ama sana yok hiçbir zamanda olmayakta. Kendi ağzınla söylediğin üzere birgün senin bu dönekliğin, kararsızlığın ve boyundan büyük işlere kalkışman başını ciddi manada yakacak.

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı:

Bugüne kadar açtığın konular ve yaptığın yorumlar üstünede ben analiz yaptım ve bu sıfatları uygun gördüm z-chan efendi. Seni geçmişten tanıyanlar ne mal olduğunu çok iyi bilirler.

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=47738

Böyle mesajlar atar saygı beklersin!

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=46839&sayfa=3#422543
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=49822&sayfa=32#476276

...

bu adama  ne yazsanız kabul etmez.tatmin olmaz ..(daha önce  yaptığı yorumları okuyunca bu kanıya vardım)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Allah bizi sınava tabii tutuyor. Bunun için bize diğer yarattığı şeylerden farklı olarak nefis denen soyut bir kavramı bahşetmiştir.

Bu nefis sadece cinsellik değil para mal gibi her şeyde ortaya çıkan namussuz birşeydir.

Allah'ta biz buna boyun eğmezsek bizi mükafatlandıracaktır :| Onun için nefis denen şeyi bize vermiştir işte..

- Ulan karının götüne bak.

- Uff be arabaya bak anam anam!!

Gibi cümleler kurmamız nefse yenildiğimizi gösterir. Bilmiom ben böyle yorumladım. tabii. Onun için halk zina günah diyor. Gerçekten de günah yani.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek
    Z-CHAN bunu yazdı:

@semihsenturk1

2-Salgın cinsel hastalıkların oluşmasına neden olmaktadır.Nitekim genelevler birer mikrop yuvasıdır.Aidsten tutun bin türlü cinsel hastalık barındırmaktadır.Bu durum sadece genelevlerde geçerli değildir.Bir kadının 100lerce erkeklerle beraber olduğunu düşünün ve bu insanla tek gecelik ilişki için çıktığınızı düşünün.

---

Sadece bu yoruma kısmen bir düzeltme getirmek istiyorum. Bu iddianın gerçekliğini sorgulamak üzere bizzat ben ve bir arkadaşım "Afyon Genelevine" gidip, oradaki görevliyle (halk arasında kerhane çayçısı taglı mesleği icra eden) şahısla, "işimizi hallettikten" sonra bu konu hakkında konuşmuştuk. Devlet kontrolündeki yerlerde hastalık riskinin çok düşük olduğunu, haftada bir doktor kontrolünden geçtiklerini söyledi. Ki zaten, prezervatifsiz ilişkiye girmek orada kesinlikle yasak.

Hatta ben o adama güvenmedim ve Ankara'da sağlık kontrolünden geçip, kan tahlili yaptırdım. Sadece eti azaltıp, bol su içip, daha fazla spor yapmam gerekiyormuş.

Her söylenene inanmayalım arkadaşlar!

Orada kerhane çayçısı olarak meslek icra eden arkadaşa mı inanacaksın,yoksa birçok doktorun söylediği ve önerdiği tek kişiyle cinsel ilişki kavramına mı inanacaksın?Ben kerhane çayçısına inanmam,ben bilime inanırım.Sen neye inanıyorsun?Bir de doktorlara sor bakalım.Hem atıyorum ki senin dediğin gibi olsun.Yani kerhane çayçısının söyledikleri gerçek olsun.-sen inanmış olabilirsin,bana inandırıcı gelmedi-Haftada bir devlet kontrolünden geçirsinler.Atıyorum ki o hafta da bir orospu hastalansın.Sen de onunla cinsel ilişkiye girmiş ol.Sonra devlet kontrolü yapılsın.O kadının hastalıklı olduğu ortaya çıksın.O kadın oradan uzaklaştırılsın.Sonuç itibariyle sen de hastalık kapıyorsun.Bu işin az bir riski bile olsa yapmamak doğrusu düşündüğün zaman;çünkü buradan kaptığın AIDS hastalığı ölümcül bir hastalık.

Pragmatism&Realism
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ataturkcu1 bunu yazdı:

Orada kerhane çayçısı olarak meslek icra eden arkadaşa mı inanacaksın,yoksa birçok doktorun söylediği ve önerdiği tek kişiyle cinsel ilişki kavramına mı inanacaksın?Ben kerhane çayçısına inanmam,ben bilime inanırım.Sen neye inanıyorsun?Bir de doktorlara sor bakalım.Hem atıyorum ki senin dediğin gibi olsun.Yani kerhane çayçısının söyledikleri gerçek olsun.-sen inanmış olabilirsin,bana inandırıcı gelmedi-Haftada bir devlet kontrolünden geçirsinler.Atıyorum ki o hafta da bir orospu hastalansın.Sen de onunla cinsel ilişkiye girmiş ol.Sonra devlet kontrolü yapılsın.O kadının hastalıklı olduğu ortaya çıksın.O kadın oradan uzaklaştırılsın.Sonuç itibariyle sen de hastalık kapıyorsun.Bu işin az bir riski bile olsa yapmamak doğrusu düşündüğün zaman;çünkü buradan kaptığın AIDS hastalığı ölümcül bir hastalık.

Alıntı yaptığım mesajımda belirtmiştim. Prezervatif kullanmak zorunlu. Ayrıca buna inanmayıp doktor kontrolünden geçtiğimi de söylemiştim. Gece mahmurluğu herhalde mesajları okurken biraz daha dikkatli olmalısın.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    http://img376.imageshack.us/img376/4504/bordel05uw6.jpg

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ax2n
    Ax2n's avatar
    Erkek
    Prezervatif kullanmak zorunlu (et ete deycek deymezse ne zevk aldım o işten )

su metrisin önü bir uzun aman bi sana koyamadım gerisi yalan xD
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek
    Z-CHAN bunu yazdı:

ataturkcu1 bunu yazdı:

Alıntı yaptığım mesajımda belirtmiştim. Prezervatif kullanmak zorunlu. Ayrıca buna inanmayıp doktor kontrolünden geçtiğimi de söylemiştim. Gece mahmurluğu herhalde mesajları okurken biraz daha dikkatli olmalısın.

Prezervatifin bile yüzde yüz engellemediğini doktorlar söylüyor. 

Pragmatism&Realism
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Prezervatif / Kondom nedir?
    Prezervatif, lateks maddesinden imal edilmiş olan ve ilişkiden önce erkek partnerin sertleşmiş olan penisine takılan esnek ve ince bir kılıftır.
    Gebeliği nasıl önlemektedir?
    Gebelik oluşabilmesi için erkek organından çıkan spermlerin bayan üreme organına, oradan da rahime ulaşması gerekir, prezervatif kullanıldığı zaman spermler prezervatif içerisinde kaldığı için gebelik durumu mümkün olmamaktadır. Her ilişkide prezervatif kullanılması gebeliği önleyici güvenilir bir yöntemdir.
    Prezervatif kullanımı ne kadar etkilidir?
    Her ilişki esnasında prezervatif kullanımı gebelik önleme konusunda %97 başarı sağlamaktadır.
    Prezervatif'in yararları nelerdir?
    Prezervatif / Kondom öncelikle AIDS de dahil olmak üzere cinsel yolla bulaşan bir çok hastalığa karşı koruma sağlamaktadır.

Prezervatif kullanabilmek için doktora muayene olmanıza veya reçete almanıza ihtiyaç yoktur.
    Prezervatif'in yapısındaki maddelere alerjisi veya duyarlılığı olanlar dışında herkes prezetvatif

kullanabilmektedir. Prezervatif kullanan kişiler arasında yapılan araştırmaya göre cinsel ilişki süresi prezervatif kullanmayanlarınkine göre daha uzun sürmektedir, böylece erken boşalma problemi yaşayanlara olumlu yönde yardımcı olabilmektedir.

Prezervatif kullanacak kişilere uyarılar;
    -Her cinsel ilişkide mutlaka paketinden yeni çıkarılmış bir prezervatif / kondom kullanılmalıdır.
    -Prezervatif takmadan önce partnerin cinsel bölgesiyle penisin temas etmemesi gerekir, ilişki öncesinde penisden az miktarda da olsa sperm salgılanması mümkün olabileceği için aksi takdirde risk alınmış olunur. Prezervatifin uç kısmında ufak bir boşluk bırakılarak o bölüme boşalma sırasında meninin birikmesi sağlanır.
    -İlişkinin ardından kondom çevresinden tutularak erkek penisini geri çeker, böylece spermlerin hazneye değmesinin önüne geçilir.
    -Yağ, krem veya vazelinli maddeler kondom üzerine kayganlaştırma amacıyla sürülmemelidir. Bu ürünler prezervatifin erimesine veya yırtılmasına yol açabilmektedir.
    -Prezervatifler karanlık, serin ve rutubetsiz ortamlarda saklanmalıdır.

Prezervatif / kondom kullanımı teşvik edilmelidir, böylece AIDS dahil olmak üzere cinsel yolla bulaşan bir çok hastalığa karşı korunma sağlanmış olur.

http://www.prezervatif.org/

---

Yukarıdakilere uyulduğu zaman %97 oranında bir koruma sağlıyormuş. Ben de birkaç eklemede bulunayım. Seçtiğiniz prezervatifin, kayganlaştırıcı/meyve kokusu gibi saçmalıkları yoksa o %3 lük risk daha da düşüyor (tırtırlının bir sıkıntısı yok). Bir de "Hisset, yaşa" kodlu ürünleri de almamalısınız çünkü bunlarda kullanılan malzeme, diğerlerinkine göre daha da ince olduğu için yırtılma ihtimali yüksek. Tavsiyem Okey'in klasik ürünleridir.

NOT: Latex eldiven kullanırsanız daha da güvende olursunuz. Bir tek öpüşmekte sorun kalıyor. Onu da çiftler doktora gidip gerekli testleri yaptırdıktan sonra rahatlıkla yapabilirler.

Hayatta bundan daha güvenli bir şey var mı bilmiyorum.

NOT2: Aids evlilere bulaşmaz diye birşey yok. Ülkemizde kan nakli yüzünden birçok evli çift de aids kapmıştır.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Böyle bir konu zaten ya senden yada enisden başka birisi tarafından açılmazdı...

Cinsellik ve Müslümanlık geniş bir konudur. Dinimizde cinsellilkle ilgili ters bir açıklama yoktur. Sana bunları ayet ayet teker teker açıklasam yine sen bildiğini düşüneceğin için genel bir açıklama yapıp teferruata inmeye gerek yok.

Cinsellik bizim dinimiz haricinde diğer kutsal dinlerde de bazı kıstaslarla belirli kalıplar içine alınmıştır. Bence de olması gereken budur. Yoksa evlilikte de böyle düşünürsen sen, sen arkadaşlarının eşleri ile takılırsın, onlarda senin eşinle...

Evlilik öncesinde de sonrasında da kendine çeki düzen vereceksin. Ben bu şekilde düşünüyorum, eşiminde bu şekilde düşünmesini isterim. 

Bir çok kez kız arakadaşım oldu ama hepsinde olması gerektiği yere kadar sürdü ilişkimin boyutu. Aşırıya kaçmadım. Olaya sadece dinen değil, ahlaken baktığım zamanda olması gerekenin bu olduğunu düşünüyorum. Bugün ona, yarın bana...

.
Toplam Hit: 17844 Toplam Mesaj: 112