Cizredeki Olaylar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

yazıklar olsun polisin elini kolunu bağlayıp plastik mermiye bile izin vermeyenlere,
    yazıklar olsun yanında "dağa mı çıkalım" diye pankart açanlar varken "kürt sorunu benm sorunmdur"  diyip pkknın mücadelesini(mücadele geldi aklma özür dilerm başka kelme varsa sölein editleyim) haklı göstermeye bi nevi çalışanlara.Türk bayrağı indirildi cizrede,bunu görmezden gelenlere,bunların bvu kadar kudurmasına sebeb olanlara,t

Dtp ile ortaklığa sıcak bakanlara,yazıklar olsun  bi kere ortaya çıkmayan içişleri bakanına,güvenlik gçlerini değil neredeyse  gösterici şerefsizleri haklı gösterenlere,tüm bu yapılanlara rağmen bölge belediyelerine oluk oluk bütçe akıtanlara,belediye başkanlarına,diğer idari görevlilere karşı çıkmayan içişlerine,başbakana ,yazıklar olsun hala istiklal marşı okuyup ta bu adamlara destek olanlara.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Uzuuuuun bi offffffffffffffffffffffff çektim hoca:S
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

mücadele yerine itoğlu itlik yazabilirsin, yediği kaba sıçmak ta olabilir. Küfür değil bu benzetmedir.

Bayrak indiğinde, kıpkırmızı olmuşumdur. Aynaya bakmadım, ama öfkeden küfür bile edemedim. 

O taşlanan sivilin yerinde ben olsaydım yakardım mesleği ne ulan ekmek mi yok dünyada gider simit satarım geçimimi sağlarım

diyerek kaç şarjör var yanımda? 3-5, kaç mermi var 50-60, en az 20 kişiyi indirirdim.  

Çocuk mocukta dinlemem ben eniği neyse anasıda o babasıda o. Bir alay it.

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Bunları orda taramak lazım bunlara hapis filan az gelir bunun gibi beyni yıkanmış adamların hapse girip hapisleri doldurması bile saçma bunları direk öldürücen bunlar pislik çünkü ben o polislerin yerinde olsam dinlemezdim orayı kan gölü yapardım.İsterlerse hapis versinler bişeyler yapardım.Adamlar artık elini kolunu sallıyarak bağırabiliyor ve eylem yapabiliyor bu nasıl iştir bu nasıl bi kepazeliktir bu adamlara tekme tokat neden girilmiyor ? Adamlar zaten eylem yapmadan önce diyodur gelse gelse bi biber gazı bombası gelir diye bundan alınan güvenle eylem yapılıyor ! yazık çok yazık ne dur diyen var ne bişey ! nereye gidiyoruz vah anam vah !

Edit:O gün çok sinirliydim pis gaza gelmişim :) Bu arada polisin böle bişey yapması imkansız çünkü baştakiler ne diyosa onu yapmak zorunda tarama filan hikaye yani :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Hiçbir ihanet uğratanını terk etmiyor...elbette polislerimiz takiptedir onların

polis polis polis. görev kuralı yüzünden silah sıkamayan polisim.

ingilterede ispanyada böyle bişey yok. terörist eylemi yapan herkes 100 yıl hapis. idamdan daha iyi.

ben polis olsaydım görevi ihlal eder sokaktaki itlerin alayına sıkardım namusum için.

tv ye bakıp sadece şaşırıyoruz ve öylece bakakalıyoruz. (ya nasıl olur ya polis neden onları vurmuyor yaaaa?_

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sorpix
    Sorpix's avatar
    Erkek

Denildigi gibi Sadece Dağlarda aramakla olmaz bu iş...

şehirdekiler kaldıkca dağdakileri vuuuuur vuuuuuur bitez...

Falan Filan...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    bu tip nefes alması oksijen israfı olan kişiler olay çıkarır

biri çıkar kendini savunur

sonra askerim diyen bi kaç kişi çıkar

arabasından pkk ya ait dosyalar çıkar

polis kurşun sıkmadı diye "başındakilere " değilde polisi karalama operasyonu başlar

gene kindirik bi yasa tasarısı çıkarılır

öyle böyle derken gündem değişir

aradan zaman geçer

kimse olayı çözemeden olay kapanır gider

ve oksijen israfı yapan zatlar hür yaşamaya devam eder.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Bayrağı böyle en son Kıbrıs'ta indirmişlerdi..İndirenlerinde indirtenlerinde sonları hazin oldu..Sırada bunlar var..

Her Hakkım Saklıdır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

çuval olayında olduğu gibi,o.ç yunanlının bayrağımızı çaldığı olayda olduğu gibi,bir binbaşımızın incirlikte, kendi vatanımızda amerikalı itler tarafından kelepçelenmesi olayında olduğu gibi, gene kan beynime sıçradı. yeni bırakmış olduğum sigaraya tekrar döndüm..

ve başladım her zamanki gibi küfür etmeye, ama ne oradaki pkklılara, ne de baştakilere, polisin elini kolunu bağlayanlara..

önce karşı komşuya küfrettim, ardından bizim sınıftaki bazı kişilere, sonra sokakta gördüğüm her 2 kişiden birine, kaydım da kaydım..

eğer atalarımın hatrı olmasa,o bayraktaki kan olmasa, bu sınırlar kanla çizilmiş olmasa, bu milletin cezasını çekmesi için her türlü kötülüğü yapardım bu ülkede..  eğer birgün şehit olursam, bi yandan mutlu bi yandan üzgün olucam.. ben bu insanlar mı canımı verdim diye.. ama dedim ya, bayraktaki o kan bu milleti bile görmezden getirtiyor insana..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Anti kardeşimede tuğrul babamada katılıyorum sonuna kadar!!!Çok yakında çok büyük kavgalar çıkıcak ortam karışıcak,sağcı solcular hortluycak ayrıca türbancı milliyetçi/cumhuriyetçi ayrımlarıda olacak!Gözünüzü açık tutup kendinizi kollayın!Bir bütün/tek yürek olmalıyız!

:)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

olur ! başka bir isteğiniz varmı?

oradaki emiyet mensuplarına kesin emir var ne olursa olsun ateş etmeyeceksiniz diye .

öyle çek silahı vur basının önünde sonrada git bunlar için 5 yıl yat değermi? değmez tabiki.

anlayana bir lafım var.

doğudaki faili meçhul sayısını araştırın.

ama fazla derin ! e inmeyin Allah muhafaza bermuda şeytan üçgeninde yaşananları yaşarsınız sonra.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
Toplam Hit: 4420 Toplam Mesaj: 12