folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Claude.Ai Pro Alabilen Var Mı ?

Claude.Ai Pro Alabilen Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

selam gençler

abd ve ingiltere ve saçma sapan ülkelere açık sadece

pro alabilen var mı ya ?

tbt de kimse bu tarz bişeye para vermez belki ama bi umut sorayım dedim :D 

bedavası iyi güzel ama prosu daha işe yarar olabilir denemek istiyorum.

smspva dan 2-3 tane numara alıp kaydolmayı denedim direkt şutladı beni :D bu numara banlanmış vs diyip

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

denedim ben de alamadim, en son vpn ile deneyeyim dedim gürcistan'i sectim, yeteri kadar hesap var yeni üye kabul etmiyoruz gibi bir hata verdi. AB ülkelerinde yok cünkü muhtemelen veri gizliligi, güvenligi ile ilgili sikinti vardir. Yasalara uymak zorundalar cünkü. O yüzden AB ve bazi diger ülkelerde hizmet vermiyorlar simdilik. Ama denemek isterdim ben de

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

poe.com'da var hocam claude 3 opus. türkiye'den üyelikde açılabiliyor. onu alabilirsin belki. hemen hemen bütün yapay zeka modelleri var orda. hem text hem image tabanlı.

g2k[et]tahribat[dat]com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Ne işe yarıyor bu site ? 

Emekli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    g2k bunu yazdı

poe.com'da var hocam claude 3 opus. türkiye'den üyelikde açılabiliyor. onu alabilirsin belki. hemen hemen bütün yapay zeka modelleri var orda. hem text hem image tabanlı.

hocam çok sağol, mobilden bakamadım burdakiler yine chat gibi mi çalışıyor yoksa api üstünden kredi şekli mi ? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    g2k bunu yazdı

hocam çok sağol, mobilden bakamadım burdakiler yine chat gibi mi çalışıyor yoksa api üstünden kredi şekli mi ? 

chat gibi hocam. aynı chatgpt gibi chatbotlar var. farklı farklı chatbot'da geliştirilebiliyor diğer modeller üzerine. başkalarının yaptığı chatbotlar var kendin de chatbot yapabiliyorsun.

g2k[et]tahribat[dat]com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    g2k bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    g2k bunu yazdı

chat gibi hocam. aynı chatgpt gibi chatbotlar var. farklı farklı chatbot'da geliştirilebiliyor diğer modeller üzerine. başkalarının yaptığı chatbotlar var kendin de chatbot yapabiliyorsun.

eyvallah başkan, aldım , kullandım 1-2 kere

ölümüne yavaş cevap veriyo ama güzel kod yazdı :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

@g2k hocam poe.com çok iyi çok işime yarayacak gibi duruyor. Hiç haberim yoktu çok teşekkür ederim valla

anca gidersin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    g2k bunu yazdı

hocam teşekkürler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Bende bir tane yapay zeka üyeliği almak istiyorum günlük kullanım için ama ChatGPT tek başına yetmiyor mu ? Bir de bunların birine abonelik alınca içindeki eklentileri botları ücretsiz mi kullanabiliyoruz onları da ekstra almak mı gerekiyor ? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

götümüze don alamıyoruz don... dolar daha da artmaz inşallah. 40 usd ödemek bile kastırıyor beni şu sıralar...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 2437 Toplam Mesaj: 19
claude claude.ai