folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder .Co Uzantısı Hakkında Bilgi

.Co Uzantısı Hakkında Bilgi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bnurullah
    bnurullah's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Konuyu belkide yanlış yere açtım ama durum çok acil bu seferlik idare edin hemen olaya geceyim bir alışveriş sitem mevcut bana bugun mail geldi    xxxxxxxxxx.co olarak uzantını satın aldım beşbinlira verirsen sana devrederim tarzında bende biraz araştırdım marjin.net .co uzantısı satıyor ve kontrol ettiğimde .co uzantısını satın alabılıyorum bu nasıl bır iş marjin.net güvenlimi alabilirmiyim güvenli ise hemen alıcam acil bilgi verebilirmisiniz? 

Yerli Halk Kahramanı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kabul et

ama sana derse ki,

sitemize uye ol veya su siteye uye ol senin domainin ucretini o sitedeki eksper veya xxxx kisi belirlesin derse

bos is asla pesinde kosma.

sen o siteye uye olacaksin senden 3-5 veya 40-50 dolar para isteyecek uye olacaksin

adam almaktan vazgececek

almak istiyorsan sedo uzerinden satarim de %10 komisyon verirsin ama isin saglama almis olursun.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bnurullah
    bnurullah's avatar
    Erkek

Kardeş alanı bılıyorum iş yerinden kavga dövüş ayrılan bırısı marjin.netten kontrl ettim satın alıma uygun dıyor ve aldım dun gece ama doğrulayamadım bu sabah arıyacagım marjın.neti alabıldım mı dıye bırde zaten .co uzantısı transfer olmuyor ıldıgım kadaryla.

Yerli Halk Kahramanı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Hocam cümleleri tane tane kur valla anlayamadım.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hacı arkadaşın bitane alışveriş sitesi var atıyorum tahribat.com bu arkadaşın tamam mı sonra iş yerindeki eski bi piç (piç derim ben buna kusura bakmayın) girmiş tahribat.co sitesini almış arkadaşa diyor ki tahribat.coyu aldım eğer istersen sana 5bin TLye satarım diyo olay bu

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    -----------------------------

Hacı arkadaşın bitane alışveriş sitesi var atıyorum tahribat.com bu arkadaşın tamam mı sonra iş yerindeki eski bi piç (piç derim ben buna kusura bakmayın) girmiş tahribat.co sitesini almış arkadaşa diyor ki tahribat.coyu aldım eğer istersen sana 5bin TLye satarım diyo olay bu

hocam s.et .co uzantısı olsa nolur olmasa nolur, 20 tl ver vermezse salla gitsin. Boşta kalan diğer uzantıların hepsini al. o o uzantıyı çıkartamaz yukarılara hocam. 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    Pmle domainini at ben sana alabilecegim butun bostaki uzantilarini satin alayim.

Gel bili bili gates
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bnurullah
    bnurullah's avatar
    Erkek

hocalar s.et ıle olmuyor ben markaya başvurmuşum com.tr alıcam 2 hafta içinde kurumsallaşma yolunda 750 bın uyelı bır sıte sallayamam avukatımla gorustum marka alınca mahkeme kararı ıle geri alınıyormus ama yınede teşekkürler çok sağolun.

Yerli Halk Kahramanı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

bnurullah bunu yazdı:

hocalar s.et ıle olmuyor ben markaya başvurmuşum com.tr alıcam 2 hafta içinde kurumsallaşma yolunda 750 bın uyelı bır sıte sallayamam avukatımla gorustum marka alınca mahkeme kararı ıle geri alınıyormus ama yınede teşekkürler çok sağolun.

alamazsın öyle kolay değil o işler 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bnurullah
    bnurullah's avatar
    Erkek

Adam benı tehdit ediyor bende marka patenti var ve kolay olmayacak hukukcuysan saygım var ama hukuk ta var markamı zedelemek ve kotuye kullanmak sucundan tazmınat davası acılıyor asıl onun yaptıgı oyle basıt değil kardeşş

Yerli Halk Kahramanı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

bnurullah bunu yazdı:

Adam benı tehdit ediyor bende marka patenti var ve kolay olmayacak hukukcuysan saygım var ama hukuk ta var markamı zedelemek ve kotuye kullanmak sucundan tazmınat davası acılıyor asıl onun yaptıgı oyle basıt değil kardeşş

hukukcu değilim fakat az çok neyin ne oldugunu biliyorum. markanı zedelemek,kötüye kullanmak,üstünden rant saglamak gibi eylemlerde bulunursa tabiki haklısın hukuki açıdan fakat  senin markan gıda sektöründedir  adam gider o konu harici başka bi site açar müdahale edemezsin,satılık tabelası koyar müdahale edemezsin gibi gibi. yani senin markanın sınıfının haricinde bir iş yaparsa engelleme şansın yok(adult vs olmadıkca). onun haricinde sana o söylemleri iletmesi olabilir onun sucu ayrıdır fakat işleme dökmedikçe domaini adamın elinden alma şansın yok

Toplam Hit: 2186 Toplam Mesaj: 16