folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Coco Cola İçin Degişik Bir Yorum

Coco Cola İçin Degişik Bir Yorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tpyion
    tpyion's avatar
    Erkek
    fantada içmeyin a.q:) onuda coca cola company çıkartıyo belediye suyuna şeker limon tuzu falan katın en hayırlısı o :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    fuckaramısın nesin kendin çok anlamlı konuşuyomuşsun gibi her önüne salak salak konuşma deme. adam gibi yorum yazacaksan yaz. kimseye hakaret etmeye hakkın yok! ben kimse coca cola içmesin veya satmasın demedim. bi mesajımı oku öyle konuş.

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    kardeşim bir coca cola içmesen ne olacak git cola turka al pepsi al ama coca cola alma çünkü israile yardım yaptığını arkasında yahudi firmasına olduğu bilmeyen yoktur heralde bunu bile bile alıyosan sende o kurşuna ortak oluyosun çünkü o para bir şekilde coca colaya ulaşıyor hangisi güzel yaparsa onu içerim diyosun farzet filistindeki o çocuğun yerinde sen olacak yine içermisin o kolayı içmezsin tabiki olayı evrensel açıdan düşünün ben coca cola içmiyorum ama aşırı dinci fln da değilim zaten ne bok olsa olayı hemen yok dindi yok aşırı dinciler böyle yapıyo bu tip yerlere çekmeye bayılıyosunuz zaten söyleyecek sözün olmayınca da böyle saçma sapan tartışma konusu açarsınız siz sizinle ayrıca biri bana yazmış rıfat salak salak konuşma kardeşim burada bu tip şeyler yazıp seviyeni ortaya koyup kendini küçük düşürme adam gibi yazı yazmasını fln öğren ondan sonra gel sana cevap veriyim

işte öyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    ben solemekten yoruldum sen hala cola israile yardım yapıyo diyosun anlamıonmu hajım cola israile fln yardım yapmıyo onceki yazıları okursan goruceksin ne yazdıgımı colanın yardım yapma gibi bi luks u yok. git pepsi iç diyosun pepsi fransız malı biliyomusun? fransızlarda abd nerdeyse orda askeri var simdi sen goya musluman oluo die cola icmion gidion musluman olduren baska bi ulke olan fransanın pepsi icion bide logosu fransız bayragı olan pepsi...ulkere gelince hayatta icmem ulker tuketmem sahibinin kim oldugunu biliyoruz ona para kazandırcak goz yok bende...artık su sacmalıkları bi kenara bırakın cıkarın at gozluklerini olayları sorgulamayı arastırmayı deneyin size solenen palavralardan farklı sonuclar cıktıgını goruceksiniz

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Herbişeyin arkasında yahudiler var, pek çok büyük şirketin.. Hatta internetin. O zaman girmeyin internete çıkın. Yahudi şeyi bunlar. Saçma sapan konular bunlar. Sizin ya da 10 milyon kişinin kola içmemesi yahudilere bir şey kaybettirmez.
    O mesajda cola turkanın ortaya attığı yalandır.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuckara
    Fuckara's avatar
    Erkek
    coca colayla laiklik arasında bi insan nası bağ kurabilir?
    -coca kolayı içmek yaşamı nasıl kolaylaştırır?
    -coca cola satıyo diye filistine bilmem nereye yapılanlar nasıl görmezden gelinir?
    kankam cvp larını sana wermekten bıktım aam weriim
    öle 1 bağ kurulmuo insanlar güsel olanı içio yada istemeyn içmio
    yaşam kolaylaştırmazama diğer colalardan güzel olduğu için içillir
    cola filistene yardım fln etmio anlamıomusnz bana mı öle gelio dkn_jan kardeşşimn dediklerin okumuyomusunz siz %1 lik 1 yardım bile şirkete büyük zarar werir

Tedariksiz hacete çıkan domala domala daş Ararmış...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bunları bilmeyen yoqtur bence bunlar kim ya alla alla coca cola nın a.q nasıl dinimize küfür edercesine şeyler yazarrlar ya kime güveniyor bunlar yaaa !!!:@

[22817//kaanabak]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    Ben coca cola içiyorum kardeşim istediğinizi diyin.

Bi de şimdi
    colaturka manyakları çıktı sorarım size cola turka cola özütünü nerden getiriyor türkiye de mi üretiyor hiç sanmıyorum, özütü getireceği tek yer amerika.

Zaten ülkere papaz oluyorum.

1-benimde duyduum ve okduğum kadarıyla ermenistan azerbeycan savasında ambargo olmasına rağmen ermenistana çikolata satmışlar.

2-ülkerin piyasada yaptığı bi bok yok her şeyi taklit, arkalarında basbakan olunca nişastadan şeker üretim fabrikası da kurarlar. taklitçilik yaparlar dediğim gibi paraları .ok olunca gider çamlıca gazoz, scholler dondurma alırlar. gercek adı yes olan yiyeceği peki adıyla üretirler,kinder suprisi alırlar toto diye satarlar,eti tutkuyu cıkardıktan sonra ülker de birbeni çıkardı alın bu kadar kopya olmaz ki : http://fitneci.googlepages.com/ulker.jpg

ülkerin %70 her ürünü taklittir geri kalanın da zaten bi kısmını satın almıştır. Nurcu cemaati ülker yer tamam yemelerine bişey demiyorum bazı ülkerci bakkallar eti satmazlar dükkanlarında etiye ambargo vardır.

esas bomba 3

Peygamber efendimizin karikatürünün çizildiği zaman danimarkaya boykot ugulandı değil mi?Orda danimarkayla uzaktan yakından alakası olmayan her türlü ürünü gördük finlandiya malı nokia bile olmus danimarka malı bakıyoruz yiyecek boykotu bölümünde pepsi-danone-vivident bla bla bla var. allla alla bunlar ülkerin rakipleri değil mi ya? Aynen oyle ülkerin ne bok bi şey olduunu anlayın.

amacım burada ülkeri kötülemek değil gerçekleri göstermek kola turka için içirin diyen zihniyete de burdan duyurulur...

Coca cola 'da at da**ğı, kedi bo*u fare kuyruğu, yok. Açıkta duran?! ve içi asit dolu tanka düşüp ordan cıkarılmayan adam da yok! Onun alyansını kola içerken farkeden bi oğlan da yok. Kolada domuz yağı varsa ben günde 2 litre içiyorum şişmanlamam gerekmez miydi? Uydurmayın bunları yaaa.

Coca Cola'nın Mekke yok Muhammed yok uydurmasına yaptığı yazılı acıklama:

http://www2.coca-cola.com/contactus/myths_rumors/middle_east_subliminal.html

burada görülebilir... Her şeye kanmayın ya. Coca Cola içene de düşman gözüyle bakmayın.

Hoop.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    ne bu kolaya bok atma çalışmaları bi türlü anlamıyorum. Eğer o yazı o manaya geliyosa ben taksimde donsuz tur atarım. Yok coca cola israile yardım yapıomuş falan. Kulaktan dolma bilgilerle konuşmayın lütfen bana kanıt gösterin ki ben inanayım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    olayı yanlış anladığınızı düşünüyorum.
    1. si cocacola nın bağışını İSRAİL ORDUSUNA bakın bunu özellikle söylüyorum israil ordusuna bağışladığını tüm medya gazeteler günlerce yazdı tabi siz kaynak gösterin diyosunuz. gazete okumadan bana kaynak göster diyemezsin basını biraz takip edersen dediğimde haklı olduğumu anlayacaksın

2. si pepsi dende eğer böyle bir açıklama gelirse ben israil ordusuna gelirimin şu kadarını bağışlıyorum veya bunu bir şekilde duyarsak pepside içmeyiz.

3. sü tabiki her türlü yabancı ürünü alabilirim ama ben aylık gelirin şu kadarını israile bağışlıyorum diyen adamın kolasınıda almam başka birşeyinide

aslında hiçkimsenin ne içip ne içmeyeceği beni ilgilendirmez ben sadece gerçeklerin biraz farkına varmanızı istiyorum

işte öyle
Toplam Hit: 4217 Toplam Mesaj: 33