folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çocuklar Arasındaki Farklar

Çocuklar Arasındaki Farklar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    Fettullahın Çocukları İkinci Cumhuriyetçilerin Çocukları Mustafa Kemalin Çocukları 
    Pensilvanya'dan Emir Alır  Washingtondan ve Brükselden Emir Alır Emir Almaz Düşünür
     Yönü Doğuya DoğrudurYönü paraya doğrudur 

yönü munasır medeniyet seviyesine doğrudur 

laiklikten korkar laikliği bilmez laikliğe bağlıdır 
    araplara özenir avrupalıya özenir kimseye özenmez, kendi insanını sever 
    fehmi koru, m. türköne, n. ılıcak okur altan kardeşleri okur balbay, özdil, coşkun okur ama kendi muhakemesini kendi yapar 
     sinsidiryalakadır dürüsttür 
    ümmetçiliğe inanır küreselleşmeye inanır ulus devletine inanır 
     faizsiz bankaları kullanıryabancı ortaklı bankaları kullanır kamu bankaları ve yabancı ortağı bulunmayan bankaları kullanır 
     tarikatçılık esastırkaraktersizlik esastır liyakat esastır 
    türbana dinin temeli olarak bakar türbana rant kapısı olarak bakar  türbana bireysel özgürlük olarak bakar
    cumhuriyetin altını olmaya calışır cumhuriyeti satmaya calışırcumhuriyeti cocukların emaneti olarak görür 
    demokrasi bir araçtır demokrasi başı sıkışınca kaçacağı bir limandır demokrasi bir amaçtır 
    AB sayesinde kendi kadrolaşmasını ve icraatlarını örter AB sayesinde toplum değerlerini yerle bir eder AB sayesinde bireysel özgürlüklerinin peşinden koşar 
    kıbrıs gereksiz bir kara parçasıdır kıbrıs gereğinde paraya cevrilecek bir maldır kıbrıs şehit kanları ile sulanmış bir vatan parçasıdır 
    ikili oynar ikili üçlü beşli nasıl işine gelirse öyle oynar söylediğinin ve yaptığının arkasındadır 
    arapça konuşmaya calışır amerikan aksanıyla ingilizce konuşur türkçe konuşur 
    devrimlerle travmaya uğramıştır döneklikten başı dönmüştür travmaya uğramıştır bu ülkeyi parçalamaya çalışanları gördükçe travmaya uğrar, eliyle diliyle müdahale eder 
     yeşil bayrak peşinde koşaryeşil dolar peşinde koşar kan kırmızı bayrağımız için yaşar 

alıntıdır...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bisson
    bisson's avatar
    Erkek
    sevindim demekki ben Mustafa Kemalin çocuklarındanım :)

I know me you know you.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DmrKen
    DmrKen's avatar
    Erkek
    Türban bence bireysel özgürlük olmamalı. Ölümüne kadar Atatürk'ün çocuğuyuz.

01000100 01101101 01110010 01001011 01100101 01101110
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek
    M.Kemal Atatürk Çocuğuyum Ve Gururluyum . Türban konusundada şöyle  söylym nasıl bazı insanlar bandana şapka vs. takar buda onun gibi birşey bizim bireysel özgürlük dediğimz bu başkaları nasıl bakarsa baksın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dinazor
    dinazor's avatar
    Erkek

crafty yazmis cizmis ugrasmis ufak tefek teknik hatalar yapmis (mesela fetullahcilar tarikatci degildir, 2.cumhuriyetciler laikligi tamda menseyine uygun olarak inanirlar turkiyedeki laiklik biraz farkli tabi yada kemalin cocuklari turbana breysel ozgurluk mozgurluk die bakmaz vs..vs..) o hatalar ayri ayri konularda ben biraz daha baska noktaya tasiyayim bu konuyu mesela TEROR UZERINDEN KONUSALIM kime gore kim terorist??? boyle bir soru sorma ihtiyaci hissettim zira bu 3 katagori yeterli degil ulkenin kadim sahiplerinin de bir katagorisi var mesela Ftipi orgutlenme ETO(kemalin cocuklari) ve AByavsaklari nin ortak olarak gordugu teror orgutu hangisi??? PKK degil zira ETO ile PKK zaman zaman sevistiklerini herkes biliyor e FTO de ab yavsaklariyla sevisiyor bunuda herkes biliyor AB yavsaklariyla PKK ayni s.ki tutuyor demokrasi s.kini tutuyor... demekki bunlarin hepsi ayni kapiya cikiyor bunlar ne yapiyor biliyormusunuz MUM SONDU OYNUYORLAR!!! peki ortak dusmanlari kim??? hedef galiba beni gosteriyor... ya hepsini komple alasagi edecez ki o zaman anadolu halki kurtulur yada bu sacma sapan karmasa devam edecek... onlarmi?? onlarin hic birisi bizi tanmiyor bile osmanli tokadinin nereden geldigini bile anlayamazlar.

294k1 herşeyi çözmez 1k1115 herzaman...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    dinazor güzel yazmışsın hacı eywallah 

Orman Mühendisi //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek
    wallerstein , stuart mill , huberman gibi adamlar bile insanları sınıflandırmaya ve soyut tanımlamaya yanaşmıyoken , bizimkiler nasıl cesaret ediyolar anlamıyorum?

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    saçma bi yazı olmuş.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Uzatmaya gerek yok kesin ve net ;

Biz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ilk ve inkilaplarına bağlı,bıraktığı emanatin sorumluluğunu üzerimizde taşıyan,sıfırdan emperyalizmi parçalayıp bir devlet kuran,şerefini onurunu ayaklar altında ezdirmeyen ecdadın çocuklarıyız.Diğeleri ise orospu çocuğudur.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    ToR5 bunu yazdı:
    -----------------------------
    wallerstein , stuart mill , huberman gibi adamlar bile insanları sınıflandırmaya ve soyut tanımlamaya yanaşmıyoken , bizimkiler nasıl cesaret ediyolar anlamıyorum?
    hacı bunlar kim? ben atamdan başkasını tanımam kim nerde ne b*k yerse yesin beni ilgilendirmez! beni bu ülke, bu ülkede yaşayan adamlar, bu ülkenin geleceği ve menfaatleri ilgilendirir! bunlar benim yazdığım şeyler değil dikkat ettiysen altında alıntı yazıyor ancak bilinen gerçekleri neden dile getirmeyelim? zaten susa susa bu millet bu hale gelmedi mi? sizin bu susturma politikası bize sokmez hacı varsa bildiğimiz doğru veya gerçek arkasından gideriz...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

dinazor bunu yazdı:

crafty yazmis cizmis ugrasmis ufak tefek teknik hatalar yapmis (mesela fetullahcilar tarikatci degildir, 2.cumhuriyetciler laikligi tamda menseyine uygun olarak inanirlar turkiyedeki laiklik biraz farkli tabi yada kemalin cocuklari turbana breysel ozgurluk mozgurluk die bakmaz vs..vs..) o hatalar ayri ayri konularda ben biraz daha baska noktaya tasiyayim bu konuyu mesela TEROR UZERINDEN KONUSALIM kime gore kim terorist??? boyle bir soru sorma ihtiyaci hissettim zira bu 3 katagori yeterli degil ulkenin kadim sahiplerinin de bir katagorisi var mesela Ftipi orgutlenme ETO(kemalin cocuklari) ve AByavsaklari nin ortak olarak gordugu teror orgutu hangisi??? PKK degil zira ETO ile PKK zaman zaman sevistiklerini herkes biliyor e FTO de ab yavsaklariyla sevisiyor bunuda herkes biliyor AB yavsaklariyla PKK ayni s.ki tutuyor demokrasi s.kini tutuyor... demekki bunlarin hepsi ayni kapiya cikiyor bunlar ne yapiyor biliyormusunuz MUM SONDU OYNUYORLAR!!! peki ortak dusmanlari kim??? hedef galiba beni gosteriyor... ya hepsini komple alasagi edecez ki o zaman anadolu halki kurtulur yada bu sacma sapan karmasa devam edecek... onlarmi?? onlarin hic birisi bizi tanmiyor bile osmanli tokadinin nereden geldigini bile anlayamazlar.

terörist ya da terörizim görecli bir kavram değildir

uygulanıs bıcımlerı farklıdır kımı sılah alır bunu uygular, kımı gızlı gızlı ulkeyı satar, kımıde sinsi sinsi planlarını devam ettirir ama amacları hep aynıdır

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
Toplam Hit: 3497 Toplam Mesaj: 24