folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çocukluk Efsaneleri ...

Çocukluk Efsaneleri ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

Soru 1 : Bruce lee nasıl öldü

iddalara göre öldürüldü. çok güçlendiği için devlet için tehlikeli olmuş. hatta son zamanlarda kurşun falan da işlemiyomuş. devlette zehirli iğneyle öldürdü. hatta iğne de girmemiş matkapla dele dele sokmuşlar.

gece gece aklıma geldi cocukken ballandıra ballandıra anlatırdık :| harbi sizce Bruce lee nasil öldü ?

asdasdsa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Benim hep merak ettigim olay, bu efsaneler olsun, oyun kurallari olsun, oyun sezonlari(tapa,misket,firildak(topac) vs... bunlar nasil oluyorda butun illerde , butun mahallelerde yayilabiliyor :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

vala diğerlerini bilmiyorumda benim bi arkadaş harbiden bu adamın kurşun geçirmez olduğuna annesinin babasının var olduğu kadar inanıyordu :D maldı amk o yaşta bile bana salakça ve imkansız geldiğinden daşşağa bağlamıştım :D

Ben küçükken topkapıyı kapı ardında toplar kumkapıyı da kapı ardında kumlu çöll gibi birşey sanıyordum:ÇD

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------

Benim hep merak ettigim olay, bu efsaneler olsun, oyun kurallari olsun, oyun sezonlari(tapa,misket,firildak(topac) vs... bunlar nasil oluyorda butun illerde , butun mahallelerde yayilabiliyor :)

bide her oyunda işin piçliğini yapanlar mızıkçılık yapanlar vs.aynı şekilde yapar o dahda şaşırtıcı :D çocuk kafası aynı mı işliyo nedir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

ExpirE bunu yazdı:

vala diğerlerini bilmiyorumda benim bi arkadaş harbiden bu adamın kurşun geçirmez olduğuna annesinin babasının var olduğu kadar inanıyordu :D maldı amk o yaşta bile bana salakça ve imkansız geldiğinden daşşağa bağlamıştım :D

Ben küçükken topkapıyı kapı ardında toplar kumkapıyı da kapı ardında kumlu çöll gibi birşey sanıyordum:ÇD

Hocam nasil bir cocukluk geçirmişsin öyle : | ama güzel

asdasdsa
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

byeren bunu yazdı:

Soru 1 : Bruce lee nasıl öldü

iddalara göre öldürüldü. çok güçlendiği için devlet için tehlikeli olmuş. hatta son zamanlarda kurşun falan da işlemiyomuş. devlette zehirli iğneyle öldürdü. hatta iğne de girmemiş matkapla dele dele sokmuşlar.

gece gece aklıma geldi cocukken ballandıra ballandıra anlatırdık :| harbi sizce Bruce lee nasil öldü ?

ilk olarak bruce lee hakkında bazı hayvani bilgiler.

Physical feats

Lee's phenomenal fitness meant he was capable of performing many exceptional physical feats.[76][77][78][79] The following list includes some of the physical feats of which, according to author John Little, Lee was capable:
    Lee's striking speed from three feet with his hands down by his side reached five hundredths of a second.[80]
    Lee could take in one arm a 75 lb barbell from a standing position with the barbell held flush against his chest and slowly stick his arms out locking them, holding the barbell there for several seconds.[81]
    In a speed demonstration, Lee could snatch a dime off a person's open palm before they could close it, and leave a penny behind.[82]
    Lee could throw grains of rice up into the air and then catch them in mid-flight using chopsticks.[83]
    Lee performed one-hand push-ups using only the thumb and index finger.[79][83][84]
    Lee performed 50 reps of one-arm chin-ups.[85]
    Lee could cause a 300-lb (136.08 kg) bag to fly towards and thump the ceiling with a sidekick.[79]

Also, according to the Intercepting Fist DVD, Lee would hold an elevated v-sit position for 30 minutes or longer.[78]

ölümü hakkına wikipedia da yazanlar

Betty , Bruce'un uyuya kaldığını söyledi.Raymond Betty'nin dairesine gidip Bruce kaldırmayı çalıştı ama başaramadı. Panik olmaya başladılar.Ve Betty doktor çağırdı.Onu kurtarmak için yapılan birçok başarısız denemeden sonra ambulans çağırıldı.

Küçük ejder Bruce hastaneye gittiğinde ölüydü.Acil müdahalede kalp ve solunuma müdahale edildi..Ama bir hayat belirtisi yoktu. Bruce'nin nasıl öldüğü aslında tartışma konusu oldu.Ölümünün beynindeki tümörden olabileceği söylendi. Bunun doğuştan mı yoksa daha sonra mı ortaya çıktığı meçhuldu ama kafasında her an patlamak üzere olan hasar görmüş bir damarla birlikte de çok vakti yoktu. Hatta ölümünden 2 ay önce bir beyin travması geçirdi.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

bruce lee nin karın kasları gerçekten de çok güçlü olduğu için gerçektende kolay kolay bir şey sokamazsınız. ama mermi tabiki girer.

geç saatlere kadar tv izleen çocuklar pencereden dışarı bakınca ölürler derlerdi bana .. :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Weldox
    Weldox's avatar
    Erkek

midtownmadness ta bi şifre oldugunu onu yazınca arabadan inip çöp kutusundan silah çıktıgını söylerlerdi

Yaptık bişiler.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

çocuk olmaya gerek yok,bu tür olaylar her yaş grubunda mevcut(yaş arttıkça sığırlık etkisi daha da artabiliyor)...

aşağıdaki resme bakınca memleketin neden bu halde olduğunu daha iyi anlayacaksınız;

resmin adresi(üyeliksiz bakılabiliyor mu bilmiyorum):

http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=10150096924181721&set=a.10150096924001721.270066.120996901720&notif_t=like

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

benim çocukken en büyük efsanem ablamdı nerde ne kadar korku warsa hepsini yaşattı bana duşa giiorum dedi ön kapıdan kamburlu çarşaflı teyze olarak mı gelmedi yoksa 2 yıl boyunca birden kendini yere atıp ölüorum demelermi yoksa garip haywanlar buup uwara yapıştırıp ben görmeden geçerken bi odadan dokunmaa ölürsüünn die üstüme atlayıp beni yere sermelermi bunları yaşarken 6 7 yaşlarında olmam mı amaann bırak bruce lee nası öldüyse öldü ben korkudan gidiodum :D

dewdim dewrildim geldim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Harika bi konu :))

...said addicted.
Toplam Hit: 7234 Toplam Mesaj: 48