folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Codeıgniter Bilen PHP Coder Arıyorum

Codeıgniter Bilen PHP Coder Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Öncelikle eskilere selamlar, tahribat.com un da çekirdek kadrosunda yer almış, uzun yıllardır programlamayla uğraşan ben, 2 ortaklı şirketimde uzaktan veya isterse kozyatağındaki ofisimizde çalışabilecek, codeigniter kullanmış OOP ve MVC yapısına hakim sular seller gibi PHP, MySQL bilen, uzaktan çalışırsa Task başına ödeme usulü yarı zamanlı gibi çalışabilecek arkadaşlar arıyorum.

Genel olarak kendi geliştirdiğim ve şirketlere terzi usulü uygulama yaptığım E-Ticaret projesinde, geri kalan zamanında eğer Front-End (jQuery, Bootstrap üstünde HTML5,Css3 ... ) konusunda da yetenekliyse ödeme ile veya kafasına yatarsa yeni projede ortaklık usulü çalışabilecek arkadaşlar önceliklidir. bana pm atarak ulaşabilirsiniz. (tahribat üyesi olmayan ziyaretçiler; ilkin {et} kre {nokta} ma adresine mail atabilir) CI örneklerinizden bana küçük bir controller, model örneğinizi gönderin hakim misiniz mevzuya anlarım.

Ücretlerim piyasanın üstündedir. Ben de programcı olduğum için programcının emeğinin karşılığını öderim. Bir kere benimle çalışan adamın da her daim arkasında olurum yeter ki kafada anlaşalım ücret konusunda kimseyi üzmem.

tekrardan eski dostlara selamlar, yenileriyle tanışmak ümidiyle.

ilkin başkan (aka ir2)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

daha bugün 2003'te acılmıs konulardan birine bakıp gülerken nickini görüp hüzünlenmistim.

hos geldin tekrardan.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Ehl-î Tariqat muridler toplanıyor artık yavaş yavaş. Hosgeldin ir

kurdo tarafından 21/Oca/13 21:00 tarihinde düzenlenmiştir

kendinize ayığ olunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

ir2 yi görünce duygulandım bi an.reyis yetiştirmek üzre beni alsana yav? çok bi para istemem.ofisi falan bile temizlerim, sabahları gelir dükkanı açar çayı demlerim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

nick'i gördüm birisi konu hortlattı sandım sonra sevindim :)

www.yesilgrow.com - Growshop
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Bende satış temsilciliği istiyorum.  Doğu ve güneydoğu için. Iyi paslasabiliriz. 

kendinize ayığ olunuz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

hoşbulduk arkadaşlar çok kalmayacağım yanlış izlenim verdiysem kusura bakmayın, iş güç derken eskiden forumda geçirdiğim güzel günleri o gençlik ateşini özler oldum :)

iş hayatında burada birlikte edindiğimiz tecrübeler yol gösterici oldu, tahribat eski çizgisinde kalsaydı yeniler için de aynı gelişimi temenni ederdim ancak inanmadığım birşeyi dilemek samimiyetsizlik olur.

Ne yazık ki ADSL ile birlikte ortaya çıkan yeni nesil internet kullanıcısı, bizim emekleme döneminde sırtına destek olmaya çalıştığımız türk internet'inin sırtına binip kırbaçlar oldu. bu konuda söylenecek söz çok ancak yeri burası değil.

@thekurdo: dostum, hoş bulduk tekrardan ancak şu an için satış temsilciliğinde kullanılacak "paket" yazılım üretsek mi bu şekilde mi ilerlesek karar veremedik. ilerleyen günlerde ihtiyaç olursa tekrar buradan eski değerli dostlarıma satış işini sunarım.

ir2 tarafından 21/Oca/13 21:28 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Şu sitede nickini unutmayacağım adamlardan biri ir2 :) hoşgeldin abi. Phpye yeni başladım, umarım işler büyür seneye bizede ekmek çıkar. Hem bi hoşgeldin diyim hemde konu bi up olsun..

:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Hoşgeldin abi , görüyordum nickini eskiden.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

ooo TBT nin eski üyelerinden ir2 hoş geldin. Umarım aradığın kanı bulursun.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

ilkin ba$kan is back :)

Toplam Hit: 2397 Toplam Mesaj: 12