folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çok Kullanışlı Çalışma Masası Arıyorum

Çok Kullanışlı Çalışma Masası Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selam,

Öğrenci evine çalışma masası alınacak. Çılgınlar gibi ders çalışıp programlama vs de kasılacağından aynı anda hem kitap hem defter hem bilgisayar ve ilave şeyler de oldu muydu şişmeyecek bi masa arıyorum.

L masa var aklımda. 

Şunun gibi yani ( temsili ) ;

L çalışma masa ile ilgili görsel sonucu

Nedir bu işin püf noktaları, masa seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli şeyler var mı, keşke masamda şu şu olsaydı veya iyi ki masamda bu bu özellikler var diyebileceğiniz bişeyler var mı?

Marka model tavsiyesi var mı?

Tşkler

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Devamlı yazı yazılacaksa ayaklı masa alınmamalı. Sallantı yapar.

Benim masam şunun ceviz renkli olanı

https://www.hepsiburada.com/hepsiburada-home-fonksiyonel-gelincik-calisma-masasi-beyaz-p-MBBESTM05-BY?magaza=KZY%20Mobilya

Ayak olmadığı için yazı yazarken en ufak bir sallantı yok.

Bilgisayar, yazıcı, çalışma kitaplarım, okuma kitaplarım, lamba, bilimum elektronik eşyalarla dolu masa ve halen daha yeterli yer var.

İstersen resmini atabilirim hacmini daha iyi görürsün.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/hepsiburada-home-fonksiyonel-gelincik-calisma-masasi-beyaz-p-MBBESTM05-BY?magaza=KZY%20Mobilya

Bilgisayar, yazıcı, çalışma kitaplarım, okuma kitaplarım, lamba, bilimum elektronik eşyalarla dolu masa ve halen daha yeterli yer var.

Hocam bir resim sallarmisin ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Şahsen benim tavsiyem masaya değil masanin yaninda kullanacağin dolap ve aparatlara odaklanmak. Masanin kocaman bir tane olmasi değilde parca parca birlestirilmesi gúzel olur.

Özellikle oda küçükse yerleşim kolay olur.

Benim gibi asla masaya  içecek koymayan biriysen ayri yer yapiyorlar artik. Bir alt kat. Böylelikle bilgisayara kitaplara birsey olmuyor.

Fikir versin. Resimler 

Masanin ústune peg kur al. 

Bol çekmece

Dolap olsun masa kucuk ónemli degil. Gerci bunlari oraya yerlestirmek ólüm 

Yani sadece pahali bir masa almaya odaklanma derim

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

Hocam bir resim sallarmisin ?

Buyur hocam. Masaüstünde olanlar o an ihtiyacım olan şeyler. Gereksizleri kitaplığa falan kaldırıyorum. Aşırı kalabalığı sevmiyorum. Masanın hacmi gayet yetiyor bana.

https://i.hizliresim.com/3EvkQ2.jpg

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

bana da masa lazım ama hepsiburada linkindeki sanki küçük gibi kararsız kaldım ben de. @futurist 'in attığı boydan boya ahşap olan o da çok iyi gibi aslında da benim odamda o şekilde ayıramıyorum. Galiba ben de bir masa alacağım ve sonradan pişman olacağım. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

bana da masa lazım ama hepsiburada linkindeki sanki küçük gibi kararsız kaldım ben de. @futurist 'in attığı boydan boya ahşap olan o da çok iyi gibi aslında da benim odamda o şekilde ayıramıyorum. Galiba ben de bir masa alacağım ve sonradan pişman olacağım. 

@futu nun masalar çok geniş. Hem de bayağı bir geniş. Öyle böyle değil çok geniş... :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

@futu nun masalar çok geniş. Hem de bayağı bir geniş. Öyle böyle değil çok geniş... :)

Senin masanda çok dar adamın ruhu sıkılır orda çalışırken bırakır dağıtası gelir masayı .)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Senin masanda çok dar adamın ruhu sıkılır orda çalışırken bırakır dağıtası gelir masayı .)

Hocam göründüğü gibi değil. :)))

Cidden bayağı geniş. Altta da rafları falan var.

Hoş tabi öğrenci halimle bunu alabilmiştim 2 sene önce. Param anca yetmişti. :)))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pineapplemen.
    sercoo
    sercoo's avatar
    Erkek

üni sınavına hazırlandığım dönemde odaklanıyım diye odadaki masayı balkona kaldırmıştık balkondaki katlanır yemek masasını koymuştuk

ben hayatımda o kadar geniş ve freah bi masam olmadı modemi koyacak yer olsa altta kesin koyardım ama yok

uzun lafın kısası sen direk bi dikdörtgen katlanır yemek masası al ama yok ben dolaplı falan isterim dersen bişey diyemem

i might be a pineapple but you're a fineapple baby
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Arkadaş bütçeyi yazmamış. belki çok zengin :)

Belki odası sizin ev kadar büyük  :)

Madem böyle şuralara bakın. 

179 tl

https://www.tekzen.com.tr/decorotika-last-calisma-masasi-beyaz-beyaz-2527019

250 üstü daha saglam ve büyükler

https://www.tekzen.com.tr/ara?q=Ofis+masa

870 i gözden çıkarirsaniz bu süpermiş. 

https://m.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masalari/50219044/fredde-calisma-masasi.aspx

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
Toplam Hit: 2467 Toplam Mesaj: 21
çalışma masası l masa