folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cok Sinirliyim.Netlogla İlgili Müridler Yardım..

Cok Sinirliyim.Netlogla İlgili Müridler Yardım..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek
    şerefsizin biri kız arkadaşımın üyelik bilgilerini netlog denen sitede yayınlamış.telefon numarasından msnsine kdr herşeyini vermekte sabahtan beri rahatsız ediolar nasıl iptal edices bu aq üyeliğini ... !

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

hacım yöneticiye mail at.

sonra da savcılığa ver.

hatta direk savcılığa ver o ipneninde kim olduğu bulunsun 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek
    yöneticiye msj attım ama kim bilir kaç yıl sonra cvp vericek.. savcılık olayı en garantisi galiba pff

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Profilden üyeliğimi iptall et die bi seçenek var. Ordan edebilirsin. Bu aq netlogu kişi listenizdeki millete mail atıyo sizin adınıza hemde bi haftada bir şu sizi arkadaşlığına çağırıyo die otomatik olarak. Bende üyeliğimi sildim aslında güzel bi topluluk var tam kaynaşmalık :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    Abaza Mekanından hayır gelmez direk şikayet et.

Hoop.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek
    yaw birader adam kendisi üyelik açmış ben nasıl iptal edeyim allah aşkına :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ---RudeboY---
    ---RudeboY---'s avatar
    Erkek
    Abi netloga takılıyorum öyle arada,normal insanlarda var ama hakaten genel abaza mekanı aq.Lezbiyenler,gaylar,abazalar,kaşarlar bi sürü aq...Savcılık fln resmi yerlere başvurmadıkça bi bok yapamazsın o üyeliğe.Hiç durmadan git başvur ;)

Söz gümüşse, altın paradır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    öyle sitelere üye olanda suç..

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    kız arkadaşının adı seval mi? ya da sweet li bi msn adresimi war?..
    yapıo piçler..ben seval diye bi kız var ona mesaj atıp söledim...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    Direk savcılığa git. Büyük ihtimalle adam mahkemelik olur. yanlış bilmiyorsam internet üzerinden kredikartı bilgileri,kişisel bilgiler vs.vs. yayınlamak yasak.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msdead
    msdead's avatar
    Dişi

umarim bir gun baslarina coker..o kadar sacma bir sistemki uye olurken e-posta sifreni istiyorlar :D bilmeyen insanlarda sifrelerini yaziyor :D ve kisi listesinde ne kadar insan varsa hepsine haftada bir netlog dan davetiye geliyor..hasta ediyor insani...

savcilida basvuru yap dostum yonetime mail at 1 gun icinde ilgilenmezseniz savciliga gidiyorum tarzinda birseyler yaz ,umarim dikkate alirlar...

cok emii netlooog :D :D

Toplam Hit: 2825 Toplam Mesaj: 13