Çok Ünlü Olmayan Dizi Önerilerim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

merhaba

çok ünlü olmayan ama beğendiğim bir kaç diziyi paylaşıcam,

netflixte olanları netflixten olmayanları da 123movies.is ten izliyorum, yerli sitelerde bulamazsanız 123 movies taki playera kendi bilgisayarınızdan altyazı gösterip izleyebilirsiniz.

1. banshee

aksiyon dizisi, upuzun bir aksiyon filmi olarak düşünebilirsiniz diziyi. kan, seks başrolde taş gibi rusa benzeyen ama saraybosnalı bir hatun var. başroldeki diğer elemandada adanalı tipi var. dizideki herkes tiyatro oyuncusu (twitterlarindan anladigim kadariyla)

2. ascension

bu sağlam bir bilim kurgu. çok uzun bir yolculuğa çıkan uzay gemisi var. gidecekleri yere ilk baştaki mürettebatın torunlarının torunları falan varacak. arada bir kaç nesil gemide doğup ölecek. bunların başından geçenleri anlatıyo.

www.imdb.com/title/tt3696720/

3. wilfred

elijah wood oynuyo (yüzüklerin efendisindeki parlak gözlü çocuk). bu intihar etmek üzre intihar mektubu yazmak için sabaha kadar uğraşıyo hiç uyumadan, sabahta yeni taşınan komşusu gelip köpeğim sizde kalabilirmi diyo. köpek bi geliyo köpek kostümü giymiş insan.  biraz bilimkurguya da bağlıyo

4. Dirk Gently's Holistic Detective Agency

yine elijah wood oynuyo, wilfrede çok benzer geldi. sadece 1 bölüm izledim ama hoşuma gitti.

5. 3%

konu biraz klişe ama brezilya yapımı diye izledim. pişman etmedi. dünya sefalet ve yoksulluk içinde. ama 3%lük bir kısım refah içinde yaşıyo. bu 3% lük kısma dahil olabilmek için 20 yaşında bir sınava giriyosunuz. geçemezseniz tekrar girme şansınız yok. bu sınavı ve girenlerin başından geçenleri anlatıyo.

4. van helsing 

vampirli netflix dizisi.

5. night of

=== az bisey spoiler( ====

amerikada yaşayan pakistanlı bakir bi eleman var, babasının taksisini izinsiz alıp gece kopmaya gidiyo, arabaya bi kız biniyo. eleman kızın evine gidip kıza çakıyo. sabah bi uyanıyo kız paramparça, biri kızı öldürmüş. elemanın kendini aklama cabalarini anlatiyo dizi. ama oyle akil oyunlari falan yok. 

===== end spoiler ====

6. dark matter

kanadali ve dusuk butceli uzay/bilim kurgu dizisi. cok fazla efekt falan yok. ama kurgusu guzel yinede

7. the expanse

kitabida filmide cok guzel, dizi gelecekte geciyo. marsı kolonileştirmişiz ve mars tek başına bir askeri güç. bunun dışında dünyanın etrafında kemer denilen uzay istasyonları ve burda yaşayan insanlar var. dünya, mars, kemer üçlüsünün arasındaki çekişmeleri falan anlatıyo. çekerken kitaba çok sadık kalmamışlar. kitap ta bazı şeyler daha güzel (ilk defa bişeyin hem kitabını okuyup hem izledim belki bu hep böyledir)

8. the brink

on bolümlük falan komedi dizisi. pakistanda darbe oluyo, manyak bitane general başa geçip nükleer savaş çıkarmaya çalışıyo. abd dışişleri bakanı da bunu engellemeye çalışıyo falan.

9. the it crowd

gülme efektli dizi sikseler izlemem ama bunu izledim. komedi dizisi. bi şirketin IT kısmında çalışan iki eleman ve bunların başına verilen alakasız  kadın yöneticiyi anlatıyo. itcilerin abazanlığından ve son kullanıcıların mallığından dem vuruyo dizi

aklıma gelirse başka eklerim. sağda solda pek rastlamayacağınız şeyleri yazmak istedim. çok popüler herkesin bildiği dizileri zaten bi şekilde duyuyoruz, 1/2 bölüm bakıp güzelse izliyoruz.

Mod : KONULARI DOĞRU KATEGORİLERE AÇALIM. BİR FORUMA GİRİN KATEGORİLERİ GEZİN BİR OKUYUN 100 TANE KATEGORİ VAR. HALA HERŞEYİ GENELE AÇIYORSUNUZ. 

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Netflix'te yayında olan dizilerden önerileriniz varsa takip edip izleyelim. Komedi, bilim kurgu dışında önerileri bekliyorum. Böyle vampirli kurt adamlı zombili diziler olmazsa sevinirim. 

Mümkünse bol dram içersin. Tarihi de olabilir. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

genius iyidir yeni cikti.
    peaky blinders.

İngilizceniz yeterince iyiyse; fearless, chapo bi de john oliver reyis (http://www.hbo.com/last-week-tonight-with-john-oliver)

[22817//kaanabak]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Expanse cok bilinmeyen diye yazmışsın da, scifi kanalının en büyük bütçeli dizisi bugüne kadarki, dizi fena yani.

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Banshee icin kefilim

Bitmeseydi keske :(

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Weeds'e başladım bende bu ara. 25 dakika her bölümü baymıyor fazla.

Şöylede bir Netflix dublajı var :

https://www.youtube.com/watch?v=F17SD_ys6OM

mkyb tarafından 19/Haz/17 23:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Hell on Wheels

http://www.imdb.com/title/tt1699748/

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

@CoLin'in tavsiyesiyle yıllar önce izlemiştim the it crowd'u hakkında tek söyleyebilecğeim şey 9.sırada yer almayı hak etmiyor. Açık ara izlediğim en iyi komedi dizisidir. 

https://youtu.be/rsriu6a_ukw

Nikoteen tarafından 20/Haz/17 03:20 tarihinde düzenlenmiştir

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

3%

gibi başka bir dizi var mı? İsminde % ifadesi geçiyordu sanırım bir dizi daha vardı övülen anımsayan olur mu?

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

hazır konuyu görmüşken ben de  bi tavsiyede bulunayım

GLOW

değişik ve güzel bir dizi. şahsen oldukça beğendim.

oyunculukları, özellikle de başroldeki kız çok başarılı :)

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

%3 iyi güzel bi konuları var da, o kıyafetler nedir ya? bildiğin maket bıçağıyla kesmişler eski göstermek için.... 2. sezonu cıktı mı bu arada?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 3654 Toplam Mesaj: 13
dizi öneri