folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Çoklu İşletim Sistemi Kurulumu

Çoklu İşletim Sistemi Kurulumu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

++

Sürekli kullanıyorum çok süper

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    KartallMehmet bunu yazdı

V7 yi alıcam şimdi, konuyu gizler linki paylaşırım tbt ile :) 

link var mı link?

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    KartallMehmet bunu yazdı

link var mı link?

Hocam kurulum esnasında bir şifre muhabbeti yapmıs adam ve her şifrem max 1-2 kullanım şeklinde, yinede indirmek istersen 75 gb pm den yollayayım :)

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    KartallMehmet bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    KartallMehmet bunu yazdı

link var mı link?

Hocam kurulum esnasında bir şifre muhabbeti yapmıs adam ve her şifrem max 1-2 kullanım şeklinde, yinede indirmek istersen 75 gb pm den yollayayım :)

Kalsın eyvallah :) Diğer yöntem pompa devam :)

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Başlığı her okuduğumda, sıfır sisteme işletim sistemi kurmak için boot'able USB vs değil de, aynı bilgisayar üzerinde 3-4 işletim sistemini çalıştırmak istiyormuşuz diye birşey canlanıyor kafamda. 

Bu bootable USB'lerin olayı, USB, boot olduktan sonra, USB üzerinde hangi linux veya windows sürümlerinin hangi klasör adresinde olduğunu gösteren bir dosyanın düzenlenmesi değil mi?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Başlığı her okuduğumda, sıfır sisteme işletim sistemi kurmak için boot'able USB vs değil de, aynı bilgisayar üzerinde 3-4 işletim sistemini çalıştırmak istiyormuşuz diye birşey canlanıyor kafamda. 

Bu bootable USB'lerin olayı, USB, boot olduktan sonra, USB üzerinde hangi linux veya windows sürümlerinin hangi klasör adresinde olduğunu gösteren bir dosyanın düzenlenmesi değil mi?

Hocam kısaca, tek bir usb içerisinde birden fazla  windows veya linux tabanlı işletim sistemleri olması, benim amacım içerisinde windows 10, 8.1 , 7 ve hiren gibi iso ları eklemekti.  

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

v7'nin paralı olduğunu bilmeden +1 verdim hocam, vur beni :)

tnctr'ye bak çok güzel sistemler var. Hatta adam öyle bir sunum paylaşıyor ki; içine win7 isosu, win8 isosu atıyorsun. her güncellemede kocaman sunum indirmiyorsun.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

tnctr'ye bak çok güzel sistemler var. Hatta adam öyle bir sunum paylaşıyor ki; içine win7 isosu, win8 isosu atıyorsun. her güncellemede kocaman sunum indirmiyorsun.

+1 verdin 30 lira verdik hemen :) şakası bir yana inceliyorum şimdi, ilk defa denk geldim bu platforma.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

İzmir Teknik Desteği bende satın aldım ama içindeki isoları orijinal Windows isoları ile değiştirdim. Ne olursa olsun güven vermedi bana :)

Ama ellerine sağlık güzel sistem. 120 gb ssdye kurdular ammyy ile bağlanıp. Yeni tip laptoplara UEFI Windows 10 imajı hazırladım Acronis ile. 10 dkda yedeği atıp açıyor pcleri :)

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    KartallMehmet bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

+1 verdin 30 lira verdik hemen :) şakası bir yana inceliyorum şimdi, ilk defa denk geldim bu platforma.

Multiboot isletim sistemi arayip tnctr yi bilmeyende.. :p

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 2912 Toplam Mesaj: 25
multiboot