folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Çökmüş Xiaomi Telefonları Tekrar Çalışır Hale Getirme

Çökmüş Xiaomi Telefonları Tekrar Çalışır Hale Getirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Root atarken vs telefon bootloop olup Miui veya Redmi yazısında kalabilir çözümü basit. 

Önce bunu indiriyoruz rom atma aracı : https://xiaomitools.com/mi-flash-tool/#

Sonrasında Google'dan telefon modelinize uygun fastboot romu aratarak bulun. Uzantısı .tgz olacak.

Telefonu ses kısma ve power tuşuna basılı tutarak fastboot moduna alın ekranda bir tavşan çıkacak. Sonrasında telefonu bilgisayara takıp rom atma aracını açın. Sağ altta clean all seçeneği işaretli olmalı. Clean and lock seçeneği işaretli olursa telefonun bootloader kilidini kilitlersiniz. Bootloader kilidi imei atılmış telefonlarda tekrar kilitlenirse telefonu hard brick edersiniz.

Benim rom önerim Endonezya veya Hindistan rom. Zira onlarda arama ses kaydedici özelliği telefon uygulamasının kendi içinde geliyor. Global romlarda Google'ın arama uygulaması var ve ses kaydı yapılamıyor.

Bu yöntemle sürüm düşürebilirsiniz.

mkyb tarafından 18/Eki/20 03:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Ben 3 senedir mi 6 kullanıyorum, kendinden aramayı kaydetme özelliği var. Diğer modellerde falan yok gibi ve bu harika bi özellik :) 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

Mesajım bulunsun.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

çızık

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavi5
    mavi5's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Ben 3 senedir mi 6 kullanıyorum, kendinden aramayı kaydetme özelliği var. Diğer modellerde falan yok gibi ve bu harika bi özellik :) 

Hocam ben mi 9t kullanıyorum bende de o özellik var ama pro kullanan bi arkadaşım vardı onda yok.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

ben işi ilerleterek whats app telegramda ki aramaları kayıt eden programı devreye alıyorum bu devirde kimseye güvenmiyorum özellikle iş yerinde arayanlara :) kayıt niteliğinde bulut teknoloji atıyorum. ama gel gelelim bu mi 10 sevmedim şarşjı çok çabuk bitiyor soktumu şeyi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Google artık markalara sen uygulama yazma benim uygulamam var onu kullan diyor. Xiaomi'nin kendi uygulaması bence daha güzel.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

ben işi ilerleterek whats app telegramda ki aramaları kayıt eden programı devreye alıyorum bu devirde kimseye güvenmiyorum özellikle iş yerinde arayanlara :) kayıt niteliğinde bulut teknoloji atıyorum. ama gel gelelim bu mi 10 sevmedim şarşjı çok çabuk bitiyor soktumu şeyi

Wp, telegram için hangi programı kullanıyorsun? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

en gıcık olduğum şey xiominin google mesajlara geçmesi. mesajlar uygulamasında kopyalama özelliği çalışmıyor ve bu kimsenin umrunda değil!!!

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l_i_o_n
    l_i_o_n's avatar
    Erkek

Mesajım bulunsun lazım olabilir

Сухое говно к жопе не липнет
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Google mesajlar ve aramada benim tek beğendiğim özellik reklam aramalarını otomatik tespit edip mesajları spam klasörüne atıp, aramalarıda kırmızı ekranda göstermesi.

Toplam Hit: 2181 Toplam Mesaj: 28
xiaomi