folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder .Com Uzantılı Domain Alma..!(Free)

.Com Uzantılı Domain Alma..!(Free)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    bu linke tıklayarak      {editledim }       üyelik alıyorsunuz. Sonra acılan sayfada altta yazıor ''Click here to join'' bölümden  siteye üye oluosunuz. Ve referals'nız $8 dolar olduğunda size ücretsiz .com uzantılı domain veriyolar. Ayrıca puanınız yüksek olursa değişik hediyelerde mevcut. İşte bu kadar basit...  ve  arkadaslar  su an  siz  bnm  referal imdn kayıt olucaksınız yani sayenizde 1 sitem olucak :) sizde bnm gibi arkadaslarınıza kendi referallinizdn yani  idnizdn bnm idim bu http://www.ezyrewards.com/?id=48521    bu  linki  werip arkadasınız  kayıt oldugunda sizin  puanınız yükselio yada olrsa denyodn girişin :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Güzel birşey hocam.Sağoll

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SQueaL
    SQueaL's avatar
    Erkek

Palavra a.q bi kerede kendinize çalışmayın soyle seylerde referans ne veriyosun olum direk link versene biraz delikanlı olun

Zaten boşa uğraşmayın vermiyorlar alacaksanız bedava .be alın

www.nucleus.be

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

1-Sn 1 delikanlılık yap ta  kendin wer ozmn  böle bi paylaşımda görelim ..

2-bu yöntemle .com site alan adamlarda sna göre yalan sölüo ztn hiç o konuya girmeye bile gerek yoq

3-Denednmi mi ki konusuon kendindn bu kdr eminsin

4-  http://www.ezyrewards.com    alın sitenn  gercek linki bna kimse bişi yarar sağlamasın bizm burdaki yaptıgımız her türlü bilgiyi paylaşmaktr ama snn gibilerle paylaşanda hata ztn.. nese tskkr  eden eder sn dwm et zırvalamaya...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SQueaL
    SQueaL's avatar
    Erkek

Al işte tepeye yazmısız kor musun diyoruz millete direk .be domain alsınlar ;

www.nucleus.be

Alalaal kazanmıcan kardeşim ref teşekkür istiyorsan zaten vermicekler

sen bana diyorsun denedin mi diye peki sen aldınmı ??? He sole bakalım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

ne kdr polemige girmeyeyim diorm agzımı bozmayayım diorm bu saatte .be  domain  almayı babamda bilio orta okulda tenefüs aralarında 3-5 tane alıodm   sna daha  önce dedigim gibi bn snn gibi denyolardn  bi şey kazanmam kardesim o yüzdn orayı editliyorm yeterki kapa çeneni gece gece adamı hasta etme aldınmı diosn bn bnu adres alan birinin refaransıyla kayıt oldm ama bnm sna yada snn gibilere acıklama yapmama gerek yok isteyen alr istemeyende snn gibi .be alr sokar pardon koyar cebine....

bndan sora sna cvp wermicm snde yazma istersn seviyeyi daha fasla düsürmeyelim arkadasım eger istemirosn  sn  eywallah  biz deniyelim belki olr belki olmas bn  belki o ihtimal için yapıorm belkide  fikrini kendine sakla diger arkadaslara engel olma hadi eyw...

''Şu dengesizmisin avartarı warya onu en güzeli dangalak mısın yapsın yapan :D  ....  snn için adminlerle kontaga gecicm yerinde bi tespit...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Tartısmayın hocalar, ben bu sitenin sahibi olacak hırboyu tanıyom :)Boktan bi nicki vardı ztn.

Bu yalan abilerim...Son 20 (galba) referansı alamıyosunuz bu kadar basit bi olay =) şerefsizlik yapmıslar , adamlada konusmustum msnsi aklima gelirse veririm..

Bu devirde kimse kimseye free domain vermes :P

The king is bleeding.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

abü herkese mi wermemişlr  bn baska bi sitenn  mod. undn aldım o olr dedi.... bn denyodn denicm bakalım olucak mı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    kesin subdomaindir o :)

hikaye
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

euehu subdomain deilde , herifler para falanda istemeye baslamislar galba :D baktim abuk subuk biseler yaziyo deistirmisler siteyi biraz..1000 puanmi ne domain , ben denyoyla yapamadım bu arada yaw :(

The king is bleeding.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    yalan a.q hepsi.

Hoop.
Toplam Hit: 3588 Toplam Mesaj: 17