Combofix Ve Windows8

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

http://www.bestfreeappsworld.com/wp-content/uploads/2012/09/ComboFix-Logo-295x300.gif

Uzun zamandır Win8 desteklemiyordu, Win8 desteği çıkmış bulunmakta

Combofix ver: 13.10.13

http://www.combofix.org/download.php

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Olur olmaz herşeye Combofix çek düzelir diyenlere buradan seslenmek istiyorum...

Bu Combofix denilen nane, sağlam bir antivirüsün yerini hiç bir şekilde tutmaz...

Combofix peşinde koşmaktansa, makinanıza sağlam bir antivirüs ( Avira Free Personal Antivirüs tavsiyedir) kurun, kafanız rahat etsin...

Nokta...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı

Olur olmaz herşeye Combofix çek düzelir diyenlere buradan seslenmek istiyorum...

Bu Combofix denilen nane, sağlam bir antivirüsün yerini hiç bir şekilde tutmaz...

Combofix peşinde koşmaktansa, makinanıza sağlam bir antivirüs ( Avira Free Personal Antivirüs tavsiyedir) kurun, kafanız rahat etsin...

Nokta...

Sen combofix'i anti virüs mü sanıyorsun hoca? :) Küçük boyutlu bir yazılımdan anti virüs görevini görmesini bekleyenler aldanır.

Combofix, sistem dosyalarını onarmaya çalışan yazılımdır, ufak tefek eski bilindik virüsleride siler bu kadar.

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı

Nokta...

bende avira var 1 haftada 1 virüsü bulup silemedi. ben de güveniyordum virüs olsa avira bulurdu diyordum. sonra baktım olacak gibi değil çalıştırdım combofixi. mis gibi tertemiz. boşuna eziyet çekip googleda çözüm arıyormuşum.

reklam: siz de indirin bir combofiz kafanız rahat etsin. combofix ! yüzyılın en büyük icadı !

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı

Nokta...

surekli viruslu dosyalarla ugrasirim.
    Popup ciktiginda izin ver secenegi var mi microsoft security essentials daki gibi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkan5816
    furkan5816's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı
    SerYolcu bunu yazdı

Nokta...

bende avira var 1 haftada 1 virüsü bulup silemedi. ben de güveniyordum virüs olsa avira bulurdu diyordum. sonra baktım olacak gibi değil çalıştırdım combofixi. mis gibi tertemiz. boşuna eziyet çekip googleda çözüm arıyormuşum.

reklam: siz de indirin bir combofiz kafanız rahat etsin. combofix ! yüzyılın en büyük icadı !

Avira kendi web sayfasına sahip çıkamıyor. Bizim virüslerimi temizleyecek .hah

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

lan autorun virüsü yüzünden tüm yedekleri silmiştim.... combofix ile çözüldüğünü öğrendiğimde yıkılmıştım a.q..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

lan autorun virüsü yüzünden tüm yedekleri silmiştim.... combofix ile çözüldüğünü öğrendiğimde yıkılmıştım a.q..

Avira, Autorun dosyalarını otomatikman engelliyor...

Hadi Avira bulamadı diyelim, ben kendi ellerimle temizlerim o Autorun Virüsünü..

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    catlax bunu yazdı

Sen combofix'i anti virüs mü sanıyorsun hoca? :) Küçük boyutlu bir yazılımdan anti virüs görevini görmesini bekleyenler aldanır.

Combofix, sistem dosyalarını onarmaya çalışan yazılımdır, ufak tefek eski bilindik virüsleride siler bu kadar.

Geçenlerde bir mürid, bilgisayarındaki virüsü temizleyemediğini söyleyip, TBT den yardım istemişti...

Ben de o arkadaşdan Teamviewer bilgilerini aldım makinasındaki virüsleri temizledim...

O arkadaşın bana anlattığına göre, benden önce bu arkadaşa burada bol bol virüs muhabbeti yapan bir mürit Teamviewer ile bağlanmış,

Virüslü bilgisayarda hemen Combofix çalıştırmış... Tabiiki virüs temizlenmemiş... Virüs temizlenmeyince de teamvieweri kapatıp kaçıp gitmiş...

Ben Combofix i antivirüs zannetmiyorum, sadece Combofix i antivirüs zannedenlere buradan mesaj vermek istiyorum..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

combofix orjinal indirme adresi >>> http://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı
    surekli viruslu dosyalarla ugrasirim.
    Popup ciktiginda izin ver secenegi var mi microsoft security essentials daki gibi

Avira, virüs bulduğunda sağ altta popup çıkarır, seçeneği sana bırakır, istersen silersin, istersen dokunmazsın...

Toplam Hit: 4817 Toplam Mesaj: 12