folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Com.Tr Domain Taşıma Natroda ÜCRETSİZ.

Com.Tr Domain Taşıma Natroda ÜCRETSİZ.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek

Tüm domainleri MetuNic'e taşıdım bende, diğer firmalar ücretsiz diye gösterip yenilemede geçirecekler tahminen.

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    ManiakRhifat bunu yazdı

Tüm domainleri MetuNic'e taşıdım bende, diğer firmalar ücretsiz diye gösterip yenilemede geçirecekler tahminen.

farketmez günü bitince evrakları yükler tekrar metunicden alırsınız sıfırdan korkmayın :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    WildWamqire bunu yazdı

uzatabildiğiniz isimleri simdiden  en uzun süreye uzatın çünkü bu fiyata bir daha alınamayacak.

İhs, isimtescil v.b firmalar seneye yenilemede 10 dolar isterlerse şaşırmayın.

Ben hepsini https://www.metunic.com.tr/   adresine taşıdım Nic.tr nin anonim  şirket hali.

Uzattirmamiza izin vermiyor :( en fazla 5 yil uzatabilirsiniz diyor

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

ihs mail atmış ücretsiz diye ancak .com.tr nin yenilemesi 1 yılılık 70tl

metunic de 2 yıllık kdv dahil daha ucuza geliyor

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MrtNlc1907
    MrtNlc1907's avatar
    Erkek

Bende maili gördüm kriwebe a taşıdım alan adlarımı,genel de millet transferi ücretsiz yaptıktan sonra yenilemelerde godaddy gibi fazla fazla ödettiriyor ama kriweb de yenileme tarihi geldiğinde 9$ a düşürülmüş fiyatları teknik desteği de iyi sizde bir bakarsınız.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    WildWamqire bunu yazdı

uzatabildiğiniz isimleri simdiden  en uzun süreye uzatın çünkü bu fiyata bir daha alınamayacak.

İhs, isimtescil v.b firmalar seneye yenilemede 10 dolar isterlerse şaşırmayın.

Ben hepsini https://www.metunic.com.tr/   adresine taşıdım Nic.tr nin anonim  şirket hali.

Uzattirmamiza izin vermiyor :( en fazla 5 yil uzatabilirsiniz diyor

bitiş tarihi 1 yıl içinde ise uzatmaya izin veriyor. 1 yıldan fazla olanları uzattırmıyor

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

Şuan nic.tr ücretsiz olarak nereye taşımak isterseniz oraya taşıyor.

Şu işlemi baştan söyleselerdide yarısını boşu boşuna para vermekten kurtulurduk.

Bende ihsye aktarıyorum ama ilk hafta başta bir kaç domain taşıdım. Başta ödediğimiz transfer paraları ile bakalım nasıl bir açıklama yapacak ihs.

https://nic.tr/index.php?USRACTN=STATICHTML&PAGE=migration_info&PHPSESSID=15773406058824918359583864

Toplam Hit: 2667 Toplam Mesaj: 18
natro