Contra - 16 Bar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı

18 yas siniri konulmali bu foruma, demedi demeyin.

+10000000000

Şimdi bu ne alaka? :D Çok merâk eden varsa söylim 25 yaşındayım, ama hala sizin tip insanları çözemedim, ne alaka şimdi düşünüyorum, acaba yazdığı rakamı okuyabiliyor mu diye, birde ne kafayla yazdı diye. ehem ıhım..

zeytuni hacım benim yaş da 30.

Ben de bu bebelere gülüyorum sadece sende gül :)

Hocam, bir kaç şey belirticem, onuda anlamayazaaak ona üzülüyorum, gülüyorum gerçi bende yani yapacak bir şey yok açıklıyorsun anlamıyorlar.

Bari anlamadığın konuda yorum yapma diyorsun, yok zorunuzamı gitti diyorlar nasıl anlatıcaz daha bulamadım yani :|

Rap'i mc, asi styla takımı dahi çözdüğüne göre anlama kapasitesi 0..6 yaş sanırım.IQ kapasitesi = 0...69

Bu adam uslanmıyor ya cidden :|

Hocam, biz o adamlara götümüzle gülüyoruz ben öyle rap yapan birini çevirdim bir gün yolda, yemin ederim albümüm var falan dedi, rap nedir dedim kelime bazında, ya isyan falan filan dedi işte başkaldırış falan dedi, dedim tamamda kardeşim rap'in açılımı ne r.a.p, bilmiyorum ki dedi, Rhythmic Amrican Poetry/Poem Vs, diyemedi adam daha rap'in anlamını bilmiyor.

Onlar sadece ergenlik yaşında pc'den kayıt alan beat'i free arabesk beat'i olan üstüne dj akmanın başlattığı akımı bilmeden devam ettiren kitle, hatta böyle rap yapıp sonra gerçek rapi kavrayıp geçmişi ile utanan mc'ler var, sonradan arabesk rap'e diss atıp hatta şimdi isim vermim.

Yani bu boktan olguyu orjinal rap'e yamama bence güldürme bizide.

Zeytun-i tarafından 18/Eki/13 20:32 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

16 bar - conta  diye okuyup geldim :D 

yuh bana yeminle

:) mutluyum, huzurluyum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı

+10000000000

Şimdi bu ne alaka? :D Çok merâk eden varsa söylim 25 yaşındayım, ama hala sizin tip insanları çözemedim, ne alaka şimdi düşünüyorum, acaba yazdığı rakamı okuyabiliyor mu diye, birde ne kafayla yazdı diye. ehem ıhım..

Hocam, bir kaç şey belirticem, onuda anlamayazaaak ona üzülüyorum, gülüyorum gerçi bende yani yapacak bir şey yok açıklıyorsun anlamıyorlar.

Bari anlamadığın konuda yorum yapma diyorsun, yok zorunuzamı gitti diyorlar nasıl anlatıcaz daha bulamadım yani :|

Rap'i mc, asi styla takımı dahi çözdüğüne göre anlama kapasitesi 0..6 yaş sanırım.IQ kapasitesi = 0...69

Hocam, biz o adamlara götümüzle gülüyoruz ben öyle rap yapan birini çevirdim bir gün yolda, yemin ederim albümüm var falan dedi, rap nedir dedim kelime bazında, ya isyan falan filan dedi işte başkaldırış falan dedi, dedim tamamda kardeşim rap'in açılımı ne r.a.p, bilmiyorum ki dedi, Rhythmic Amrican Poetry/Poem Vs, diyemedi adam daha rap'in anlamını bilmiyor.

Onlar sadece ergenlik yaşında pc'den kayıt alan beat'i free arabesk beat'i olan üstüne dj akmanın başlattığı akımı bilmeden devam ettiren kitle, hatta böyle rap yapıp sonra gerçek rapi kavrayıp geçmişi ile utanan mc'ler var, sonradan arabesk rap'e diss atıp hatta şimdi isim vermim.

sanırım american demek istedin hocam, ben bu açılımı bilmiyodum. ilkokulda hoca ryhthm and poetry demişti, şimdi tekrar googledan baktım (yazılımında da baktım :)) benim dediğim şekildeymiş. seninki sanırım bi parçanın adı ve de amerikalıların sahiplenme çabasıyla oluşan bi açılım.

test 1 2
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    __hsyN__ bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    Mycity bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı

+10000000000

sanırım american demek istedin hocam, ben bu açılımı bilmiyodum. ilkokulda hoca ryhthm and poetry demişti, şimdi tekrar googledan baktım (yazılımında da baktım :)) benim dediğim şekildeymiş. seninki sanırım bi parçanın adı ve de amerikalıların sahiplenme çabasıyla oluşan bi açılım.

Orjinali Amerika Çıkışlı olduğu için ritmik amerikan şiir'i diye literatüre geçmiş, ritim ve şiir'de diyen var ama ritim ve şiir dersen and kelimesi koyarsın american yerine aynı şey sonuçta amerika bir yerin ismi, gerisi ritim ve şiir demek zaten, yada ritmik afrika şiir'ide diyebilirsin, aslında rap kökeninin tamamen şurdan çıkmıştır diye bir kaidesi yok yani tam belli değil, rhyhmic african poetry diyenlerde var :|

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

nekaaa saçma konularda tartışıyosunuz  türkiye genelinde rap 18 ergenlerin müziği  adamın hoşuna gitmiş paylaşmış niye kavga ediyonuz bırak görmemezlikten gelin  tbt la bura  satanisten  şeytana ibadet eden   inançsız olan   imam olan papaz  olan insan kategorisinde  hertürlü canlı var kimse kimseye hakaret etmediği sürece neyin tartışmasına giriyonuzki 

onekine?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    volkan bunu yazdı

nekaaa saçma konularda tartışıyosunuz " türkiye genelinde rap 18 ergenlerin müziği " adamın hoşuna gitmiş paylaşmış niye kavga ediyonuz.

Bu nasıl bir ironi yorum içinde tezatlık var, hem 18 yaşında ergenlerin müziği hemde bırakın özgürce dinlesin gibi bir şey mi demeye çalıştın imla hatasımı yaptın yoksa.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    volkan bunu yazdı

nekaaa saçma konularda tartışıyosunuz " türkiye genelinde rap 18 ergenlerin müziği " adamın hoşuna gitmiş paylaşmış niye kavga ediyonuz.

Bu nasıl bir ironi yorum içinde tezatlık var, hem 18 yaşında ergenlerin müziği hemde bırakın özgürce dinlesin gibi bir şey mi demeye çalıştın imla hatasımı yaptın yoksa.

aynen oyle hazı benim görüşüm bu ergenlerin müziği olarak görüyorum   diğer yandan tbt bura kimse kimseye hakaret etmediği sürece kurallara uygun olduğu sürece herkez istediğini paylaşır  aksi durumlarda modlar müdahale ediyo zaten niye sayfalar dolusu tartışıp birbirinizi kırıyosunuz gereksiz tartışma ortamı oluyo tepkim buna :)

onekine?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    volkan bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    volkan bunu yazdı

aynen oyle hazı benim görüşüm bu ergenlerin müziği olarak görüyorum   diğer yandan tbt bura kimse kimseye hakaret etmediği sürece kurallara uygun olduğu sürece herkez istediğini paylaşır  aksi durumlarda modlar müdahale ediyo zaten niye sayfalar dolusu tartışıp birbirinizi kırıyosunuz gereksiz tartışma ortamı oluyo tepkim buna :)

tamamda hocam sende ergen müziği olarak görüyorum dediğin için belli bir tepki oluşturmuş olmuyor musun ? :D

Neyse, belki tbt'de en uzun küfürsüz karşılıklı tartışmadır ne bilim en azından kimse sövmedi bir birine sorun yok yani.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

hocalar hani rapper ların el hareketi var ya böyle işte o (anlamı)  başkalarının tarzına laf edenler için . dinlemiyorsanız dinlemeyin amk.

0x656e tarafından 19/Eki/13 22:06 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

ulan çevremdeki herkes rap dinliyor. 

bana göre müzik saçmadır.Rap dinleyen insanlar ise sağa sola başım girsin ebenin taaaa bilmem neysine ne olsun diyenlere tapıyor anlamadımki olayı nedir bunun dinleyecekseniz;

Mozart ve Skrillex dinleyin biri kafa dinletiyor diğeri adamı coşturuyor. 

Converse giyen uzaylı
Toplam Hit: 11375 Toplam Mesaj: 113