folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Cook Acil Windows Serial Lazim Lütfen

Cook Acil Windows Serial Lazim Lütfen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    Arkadaslar cok acil serial lazim windows kuramiyoz öle kaldi key istio lütfen yardim cok acil

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    windows kuramiyoz öle kaldi key istio hımmm anlıyorum...

tedariksiz abdest bozan tas arar domalı domalı
    tedariksiz sıçan taş arar domalı domalı diye bi anlamsız abuk bi laf aklıma geldi... yok asla senle ilgisi yok canım...sadece forum kirliliği olsun istedim ondan..

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    A.Q yazmis olmak icin yazma suraya isimiz varki yardim istioz tabi bktin bura geyik ortam cok güzel geyikler dönüyo snde abilerine özenip yazion bisiler..Key vardi ama islemio,yanlis

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

boraks bunu yazdı:

windows kuramiyoz öle kaldi key istio hımmm anlıyorum... tedariksiz abdest bozan tas arar domalı domalı tedariksiz sıçan taş arar domalı domalı diye bi anlamsız abuk bi laf aklıma geldi... yok asla senle ilgisi yok canım...sadece forum kirliliği olsun istedim ondan..

Ya sen gerizekalı mısın? yoksa gerizekalı numarası mı yapıyosun????

Hay ALLAH'IM YAAA NE APTAL ADAMLAR VAR A.K. ÇOCUK YARDIM İSTEMMİŞ SENDE HERİFLE DAŞŞAK GEÇİYOSUN AYIP BE...!!

Bu arada Windows XP Serialini isteyen arakdaşım : v38wg-gvbyg-mfmjg-xr4gg-yvqg8

Bol Şans..!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PacoRabanne bunu yazdı:

boraks bunu yazdı:

windows kuramiyoz öle kaldi key istio hımmm anlıyorum... tedariksiz abdest bozan tas arar domalı domalı tedariksiz sıçan taş arar domalı domalı diye bi anlamsız abuk bi laf aklıma geldi... yok asla senle ilgisi yok canım...sadece forum kirliliği olsun istedim ondan..

Ya sen gerizekalı mısın? yoksa gerizekalı numarası mı yapıyosun????

Hay ALLAH'IM YAAA NE APTAL ADAMLAR VAR A.K. ÇOCUK YARDIM İSTEMMİŞ SENDE HERİFLE DAŞŞAK GEÇİYOSUN AYIP BE...!!

Bu arada Windows XP Serialini isteyen arakdaşım : v38wg-gvbyg-mfmjg-xr4gg-yvqg8

Bol Şans..!

Paco dostum beni gece gece kopardın yaw:)akLıma organize işLerde cem yıLmazın ''sen deLimisin yoksa deLi takLidimi yapıoosun sözü geLdi.gberdim yaa:))

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Aynen PacoRabanne hocama katılıyorum. Forumun anasını iyice siktiniz.Hocam bu ne.Adam yardım istemiş.Birşey yapmıyorsan yapma.Kes sesini ve otur.Yardım edecekler elbet vardır.Forum kirliliği olsun.Lan saf köylü sen kimin forumun kirletiyon,senin gibiler yüzünden database şişiyor.Boş boş şeyler yazma.

Ayrıca hangi windows işletim sistemini olduğunu yazmamışsın (tabii genelde xp dir) Neyse serialde sorun varsa tekrar yaz.Kolay gelsin

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ertan hocam bana bi tane yollarmısın.bende bugün yarın yeniLicem sistemi...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    pillibebek bunu yazdı:

hocam daşşaq geçme sende,başlarım haaaa.Adam gibi söyle. PacoRabanne nin verdiği şifre olmuyorsa o zaman söyle.windows şifreleri sabittir (sürüme göre) ama yazıda hata olabilir diye söyledim.Sizde bir açığımızı bulmak için götünüzü yırtıyorsunuz :))

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ertan bunu yazdı:

pillibebek bunu yazdı:

hocam daşşaq geçme sende,başlarım haaaa.Adam gibi söyle. PacoRabanne nin verdiği şifre olmuyorsa o zaman söyle.windows şifreleri sabittir (sürüme göre) ama yazıda hata olabilir diye söyledim.Sizde bir açığımızı bulmak için götünüzü yırtıyorsunuz :))

Bak yaa.hay aLLahım,Lem vaLLa dassaq deeL be.DanısaLım istersen dassaqteam juriLerine:)Zaten irc LogLarını siteye koymusLar reziL oLdum.Tööbe ettim:)Yaw eLimde yedek buLunsuın dei sordum.Hakkaten dassaq deeL yaw ciddiyim ben...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Ya yeter a.q. aptalca şeyler açıpta uğraştırma beni.Hadi hocam başka kapıya.Allah versin ne diyeyim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    salak gibi çok acil yardım ha... zamanında ara koçum söğüş müsün. ayrıca bakmadım ama bi yerlerde elbet muhabbeti geçmişti ara bul. sen de
    sesimi kesebiliyorsan kes paşam... ban dediğin nedir ki... boşuna konuşma kimse iplemez vaazını, gücün yetebilecekse hadi gel de kes avazımı. bi şarkıdan tırtık bi laf şimdi hatırlamadım kim olduğunu idare et... içinde yara yapmasın böyle şeyler.forum kirliliği oluyor tabi a.q. acil şu acil bu acil bilmem ne.ne bu len aceleye getirme kardeşim sende. ne şirin tipler var len :)

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
Toplam Hit: 2578 Toplam Mesaj: 14