folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Cookie Çal 2012 (Chome,Mozilla,Explorer9,)

Cookie Çal 2012 (Chome,Mozilla,Explorer9,)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Peroksit bunu yazdı:
    -----------------------------

Dj_Alper buraya sonuncu yazışım nekadar anlama bozukluğu olan acayip birisin susacaksın cahilliğini belli etmiyiceksin benim dediğimi önce güzel bir anla sonra yaz ! üzerine vazifeymiş bilmemneymiş kahve tartışması yapma bana .

Diyorumki virustotale bir dosyayı tarama amaçlı seçip upload dediğinizde o dosya daha önce virustotalede taranmadıysa otomatik olarak taranmaya başlar

O dosya daha önce orada tarandıysa uyarı verir daha önce tarandı bu ozamanki av raporlarını görmek istermisin diye söyler Dj_Alper bilginide ön sezileri çok kuvvetli bir arkadaş

sanırım daha önce tarandığını tahmin edip atmış peki diyorumki sana daha önce taranmasaydı bu dosya şuan sen piç etmiştin yazılımı ? senin 6. hissin okadar kuvvetliki daha önce

taranmış olacağını hissettin sanırım demek istetiğimi anla sonra bıdı bıdı yap cahil cahil konuşma insanla .... 

-----------------------------

kıçınızda çıban çıksa benden bileceksiniz günde yarım saat ya uğruyorum ya uğramıyorum siteye adamların antileri ötmüş hepsi antilere gönderilmiş herşey olup bitmiş

Konunun sahibi hiç birşey yazmlamış 3. tekil şahıs atlamakda ısrarlı

"peki diyorumki sana daha önce taranmasaydı bu dosya şuan sen piç etmiştin yazılımı ? senin 6. hissin okadar kuvvetliki daha önce"

daha önce tarandığını anlamak için konunun baş sayfasından sonuna kadar gelmen yeterli olacaktı ayrıca kendinde diyorsun tarayan adamın hiçmi suçu yk :) antivirüsler bir veri tabanını paylaşmıyormu ha programla taratmışsın ha siteye göndermişsin

diyorum ya her bi boku benden biliyorsunuz geçen biride gelmiş sen bi blog açmışsın bilmem ne yazmışsın diyo a.q

dahada birşey yazmayacam boşboş tartışmadan başka birşey değil

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 7590 Toplam Mesaj: 42