folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Corluda Erkek Cocuga Tecavuz

Corluda Erkek Cocuga Tecavuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsDayGoesBy
    AsDayGoesBy's avatar
    Erkek

Çorlu'da komşularının 6 ve 8 yaşlarındaki erkek çocuklarına tecavüz ettiği öne sürülen 17 yaşındaki genç tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Araçta bulunan sanığı linç etmek isteyen kızgın kalabalık polis ekiplerinin engeliyle karşılaştı. Zanlının içinde bulunduğu aracı takip etmek isteyen kalabalıkla, polis arasında tartışma yaşandı. Edinilen bilgilere göre, 17 yaşındaki T.A. aynı sokakta oturan komşularının 6 yaşındaki oğlu S.Ç. ve diğer komşusunun 8 yaşındaki oğlu S.A.'ya evde kimsenin bulunmadığı sırada tecavüz etti. Çocuklardan S.Ç.'nin ailesinin iç çamaşırında kan görmesi üzerine ortaya çıkan olay sonrası T.A polis ekiplerince gözaltına alındı. Küçük çocuklar S.A. ve S.Ç.'nin ise Çorlu Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk kontrollerinde tecavüze uğradıkları doktor raporu ile tespit edildi.

Olayın ardından polis ekipleri şüpheli ve müştekilerin evleri arasında gece boyu nöbet tuttu. Gece boyunca aileler arasında sözlü sataşmaların yaşandığı kaydedildi. Geniş güvenlik önlemleri altında Çorlu Adliyesi'ne getirilen T.A. "küçük yaşta ki çocuğa cinsel istismar" suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Tekirdağ Kapalı Cezaevi'ne konulmak üzere polis otosuyla adliyeden çıkarılan T.A.'ya saldırmak isteyen küçük çocukların yakınları aracın yolunu kesmek istedi. Polis ekiplerinin araya girmesiyle bunda başarılı olamayan kızgın kalabalık, ardından polis otosunu araçları ile takip etmek istedi. Çevik kuvvet ekiplerinin adeta etten duvar örmesi sonucu bu girişimlerinde de başarısız kalan aile fertleri bu kez de polislerle tartıştı. Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Sert de araya girerek sinir krizleri geçiren aile fertlerini sakinleştirmeye çalıştı. Tekirdağ'dan gelen takviye ekiplerle geniş güvenlik önlemi alan Çorlu polisi olayları büyümeden yatıştırdı.

Öte yandan, A. ve Ç. aileleri çocuklarına tecavüz etmekle suçlanan T.A.'nın ailesinin mahallerinden ayrılmalarını istedi. Polise başvuran ailelerin, "Bu kişileri artık mahallemizde görmek istemiyoruz. 2 - 3 gün süre veriyoruz. Derhal evlerini boşaltsınlar ve mahallemizi terk etsinler. Kendilerini gördükçe olay aklımıza gelecek. Bu durum üzücü hadiselere neden olabilir. Bu yüzden evi boşaltıp burayı terk etsinler" dedikleri kaydedildi.

Insanin akli almiyor arkadaslar bole bi olayi , resimdeki mavi t-shirt lü olan oc .... , Şimdi hapisanedekiler onu aynı şeyi yapmak için bekliyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek
    o insaniyete sesleniyorum amacın ne kızlar dururken :D

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    dicek bişi bile yok bu nası bi mahlukat ya nasıl bir sapıklık ahlaksızlık iğrenc herif

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    oldursun gebertsinler serefsizi ne engelliolar birakin linc etsinler....icerde gorurler nasil olsa o p.c in isini

imza
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    oha demekden kendimi alamıyorum çocuk çok azmışmı ne desem artık :S:S
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsDayGoesBy
    AsDayGoesBy's avatar
    Erkek
    Madcrazy bunu yazdı:
    -----------------------------
    hangi kız bakar ki abi  baksana sundaki surata
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

Madcrazy bunu yazdı:

sen şöle demeyemi getiriyon git kıza tecavüz et  

kgd
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    hapiste bol bol tatmin ederler arkadaşı.. olan ailelere olmuş.. :\

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Madcrazy bunu yazdı:

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek
    hayvan eti yemiş ayı nolcak a.q şerefsiz içerde de bunu aynı şekilde kazıga oturturlar işallah.hee bu arada bi arkadaşda amacın ne kızlar dururken demiş.senin herhalde kız kardeşin yoq böyle bişey ya kız kardeşinin başına gelse.yakıştıramadım sana Madcrazy :(((

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    Madcrazy bunu yazdı:
    ne yani kıza tecavüz etse aferim mi diyecektin :S iimisin hocam sen

çocuktum,büyüdüm
Toplam Hit: 3539 Toplam Mesaj: 25