folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder CORSAIR XMS3 DDR3 - 3GB CL9 1333Mhz Kit - Satılık Ram

CORSAIR XMS3 DDR3 - 3GB CL9 1333Mhz Kit - Satılık Ram

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Merhaba hocalar. Yaklaşık 1 yıl önce Vatan Bilgisayardan aldığım ve sorunsuz bir şekilde kullandığım ilk günkü gibi temiz ram kitini satıyorum. Satma nedenim' de BURADA açtığım konudaki ram' i satın aldım. Bu kit elimde fazlalık kaldı artık. Müridlerden ihtiyacı olan olursa öncelik onlarındır. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    • Ürün : CORSAIR XMS3 DDR3 - 3GB CL9 1333MHz (1x3 = 3GB Kit)
    • Fiyat : 50TL
    • Kargo : Alıcıya ait.
    • Ödeme : İş Bankası yada Garanti Hesabıma havale yada sanal pazar üzeründen komisyon alıcıya ait olmak şartı ile satış açılabilir. Ankara' dan talip çıkarsa elden teslim yapabilirim.

• Ürün Hakkında : Performans serisi diye adlandırılan seridir. Standart ram' ler ile karıştırmayın. Üzerinde saf alüminyum soğutucular mevcuttur. Elinizdeyken dahi buzgibidir. Hız aştırma yapabilirsiniz. Yapısı gereği hız aştırmaya izin veriyor. Kısacası ben sıkıntısız gayet memnun kullandım. Alacak arkadaş aynen bu şekilde kullanacaktır. Kesinlikle memnuniyetsizlik yaşamayacaktır. Alacak arkadaş faturasınıda isterse eğer faturası mevcut. Bir fotokopi çeker gönderirim yanında.

http://e1201.hizliresim.com/t/h/1ufuh.png

BaD_BoYs tarafından 14/Oca/13 23:52 tarihinde düzenlenmiştir

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Sanırım ihtiyacı olan yok :)

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek

ben tam anlamadım 3 tane ayrı ayrı 1 gb ram mı var yok sa  1 tane 3 gb ram mı yoksa 3 tane 3 gb ram mı ?

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

zengo bunu yazdı:
    -----------------------------

ben tam anlamadım 3 tane ayrı ayrı 1 gb ram mı var yok sa  1 tane 3 gb ram mı yoksa 3 tane 3 gb ram mı ?

Orada aslında 3 adet ram var, arkalı önlü çekip, resimleri birleştirmiş arkadaş kolaylık olsun diye :)

Benim anladığım 3 tane 1GB lik ram :)

edit: ama bu tip kitler, ayrı kullanılabiliyor mu hiç bilgim yok, ben de merak ettim bu konuyu :/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Hocalar kafa karıştıracak bir durum yok ortada :) 1GB' dan 3 adet Ram var. Önlü-Arkalı fotoğraf aldım ve yan yana birleştirip koydum. Tabiki ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Sonuçta ayrı ayrı 1GB olmak üzere 3 adet ram var. İhtiyacı olan bir mürüde satılsın diye ilanımı burayada ekledim. İlginiz için teşekkür ederim. 

1GB + 1GB + 1GB = 3GB Kit

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Fiyat pahalı bence hocam :( Vatanda 4 gb 1333 ram 50 lirayken hele :)

Piyasayı araştırıp fiyatta indirim yaparsan almayı düşünebilirim. Tabi önce evdeki bilgisayarıda kontrol etmem lazım en son bıraktığımda 2 gb ram vardı :D eklemedilerse düşünebilirim :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

interfector bunu yazdı:

Fiyat pahalı bence hocam :( Vatanda 4 gb 1333 ram 50 lirayken hele :)

Piyasayı araştırıp fiyatta indirim yaparsan almayı düşünebilirim. Tabi önce evdeki bilgisayarıda kontrol etmem lazım en son bıraktığımda 2 gb ram vardı :D eklemedilerse düşünebilirim :)

Merak etme hocam eğitimim ve işim gereği zaten bilişim sektöründeyim ben :) Araştırmamı zaten yaptım. Aşağıdaki linke bak bakalım hocam. Senin 50TL' ye varken dediğin standart RAM' ler ile benim boşta kalan ve satmakta olduğum performans serisi RAM' leri bir mi tutuyorsun ? Pazarlık sünnettir tabi ki. Ama vay orda böyle sende neden böyle deyip fiyatta indirim yaparsan alırım dersen kusura bakma hocam önce örnek gösterdiğin ram ile satışta olan ramleri kıyaslamasını öğren ondan sonra pazarlık yap. :)

Önek gösterdiğin sayfa TIKLA

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Up :)

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek