folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Çorumda Otobüs Devrildi - 21 Yaralı

Çorumda Otobüs Devrildi - 21 Yaralı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

Öncelikle geçmiş olsun.

Ama 3-5 Lira daha ucuz gideceğim diye şu Metro' yu kullanmayı artık. Adamlar önüne geleni şoför yapıyor galiba sürekli kaza oluyor. Üstelik bunlar sadece sosyal medyaya yansıyanlar. Ben nadir çıkarım otobüsle seyahata. En son çare olarak da Metro' ya binerim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Çorumda otobüs devrildi ve 21 yaralı var. Firmayı tahmin etmeniz hic zor değil evet aklınızdan geçen firma. METRO

Merak ettiğim bu firmada denetim falan yok mu? Ve hala insanlar neden bu kadar tercih ediyor?

http://aa.com.tr/tr/turkiye/corumda-otobus-devrildi-21-yarali/580357

smdı ınsanlar aslında tercıh etmıyor olay nasıl soyleyeyım . ızmırden amasyaya gıtmeye calıs obıletten bak bır tek metro turızm calısıyor. 

buyuk fırmalar kucuk fırmaları satın alıyorlar .ornegın dıdım seyahat vardı pamukkale dıdım seyahat ı satın aldı tum araclar metro oldu . fakat dıdım seyahattakı aracların bazıları soforlerınken bazılarıda dırekt fırmaya aıtten pamukkaleye gectı . metroda boyle yapıyor. olay bu sekılde gerceklesıyor.

ınsanlar baska fırmayı tercıh etmeye calısıyorlar fakat olmayınca mecbur metroyla alıyorlar.

bırde soyle bırsey var genellıkle araclar boyle calısıyor.  fırma arac kıralıyorum dıye aracı ızmır antalya trabzon ıstanbul yapıyor aracları yatırmıyorlar .durmadan calısıyorlar.oyle oluncada yorgun soforler oluyorlar.

takometre var ama adam gıbı denetım yok bu yuzden olan ınsanlara oluyorlar. denetım yok amk başka bırsey degıl 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Başlığı görünce yine bir Metro vakası dedim. Hiç de şaşırmadım. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

nays metro turizm

xxx
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Metro ve kamilkoc firmalari kadar o...  Çocuğu firma yok bu ulkede..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şu gezi eylemcilerini dövdürmek için sürü sürü polis taşıyan firma mı?

pardon partizanmı taşımışlardı hatırlayamadım.

sakabey tarafından 30/May/16 00:29 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Metro ve kamilkoc firmalari kadar o...  Çocuğu firma yok bu ulkede..

Hocam Kamil Koç ile seyahat etmiştim aslında, iyiydi. Çok otobüse binen birisi değilim fakat merak ettim Kamil Koç için dediğinizi.

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

ne yerinde durmaz firmaymış ucuz felan değil bu arada 50tl gittim ankaraya metro 70 olur dedi kış sezonu neyine güveniyorsa boş otobüste gittim rahatca

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Metro Türkiye'de en fazla sefer yapan firma.. Adam günde 50 sefer yapıyor Metro 1.000 sefer.. Bu kadar otobüs ve seferi kontrol etmenin imkansızlığı bir yana kazalarda adının sıkça geçmesi gayet doğal durumdur.

Metro'yu savunduğumdan yazmıyorum yaptığı işe göre doğal sonuçtan bahsediyorum..

Kendine İyi Bak ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Metro Türkiye'de en fazla sefer yapan firma.. Adam günde 50 sefer yapıyor Metro 1.000 sefer.. Bu kadar otobüs ve seferi kontrol etmenin imkansızlığı bir yana kazalarda adının sıkça geçmesi gayet doğal durumdur.

Metro'yu savunduğumdan yazmıyorum yaptığı işe göre doğal sonuçtan bahsediyorum..

Yav yapma üstadım, bu söylediğine göre demek hareket eden her 50 otobüs için 5-10 insan kurban etmek doğal yani. İstatistik filan hikaye, Galip dediğin vatandaş bu işe otogarda çaycılık yaparak başlamış, zamnında Çakıcıların, Evcil' lerin ve tüm o eski mafya silüetlerinin tasfiyesi sırasında belirlenemeyecek miktarlarda paraların üzerine konmuş, bu paraları sisteme sokacağım diye otobüsler almaya başlamış (ki eskinin en iyi para temizleme sektörüydü) sonra Tayyip amcaya yaklaşmış ve birden bire, dev bir firma haline dönmüş, üstelikte bu otobüslere şoför bulamayıp, sağda solda ne kadar min,büs şoförü varsa onları kaptan yapmış bir vatandaştır. Ne vizyonu vardır, ne böylesi bir şirketi yöntebilecek kapasitesi. İşi uzmanlara devretmeye çalışmış akıl verenler sayesinde, bununla birlikte mafia karakteristiğiyle burunlarından getirmiş yine bir değişim olmamıştır, olamayacaktırda. Anlatacak çok şey var hakkında ama özet söz şudur, bu devirde bırakın denetimi, sunduğu hizmeti sunma potansiyeli bile olmayan kocaman bir bakkaldır Metro, Kaptan iyidir o zaman belki iyi bir yolculuk yaparsınız, bunun dışında METRO' yu kullanmak gerçekten hayatına değer vermeyenlerin işidir.

15 yıldan fazla o sektörde deneyimim var, pek çok firmayla çeşitli kademelerde çalıştım. Bu firmaların arasında Metro yok, ne olduklarını içeriden bir görseniz. Ha bununla birlikte diğerleri ne diyeceksiniz, kesinlikle diğer tüm firmalara haksızlık olur bu, en azından cidden çağa uyum sağlamaya çalışıyor çoğu. Birde şu günde bilmemkaç araç kalkıyor da istatistik olarak aslında az kaza oluyor, medya büyütüyor vs söylemi, Onların 10 yıl öncede kullandığı söylemdi ve cidden insanlar nazarında etki göstermiş hayret ediyorum.

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
Toplam Hit: 3632 Toplam Mesaj: 26
kaza metro