folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çorumlular Neden Sevilmez?

Çorumlular Neden Sevilmez?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlkIIN
    AlkIIN's avatar
    Erkek
    wallaha kardesım bızım elemanların cogu corumlu hepsı bıldıgın bı lıght karıları otur dıyo onlar oturuyo belkı sen bole degılsın ama benım gorduklerım tam bı dallama wallaha ben ondan sewmıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    aq. sen Kars'lı olsan ne düşünürdün acaba ist.da çorumlulara karşı nerdeyse hiç bi önyargı yok , Kars'lıyım dediğim zmn her şeye 1-0 mağlup başlıyorum nedendir anlayamadım : )

dont think twice its all right
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Yok ya yanLış düşünüyosunuz.Çorum iyidir güzeLdir insanLarıda güzeLdir.ÖyLe küçük faLanda değiLdir.Türkiyenin en temiz sehri oLarak beLge aLmış.Şuanda Türkiyenin bence en güzeL şehirLerinden biri.Tek eksiği Kendine ait bi üniversitesinin oLmaması.Şuanda Hitit üniversitesininde temeLi atıLdı zaten.Bakın görüceksiniz ünivrsite yapıLsın en az bir çanakkaLe samsun kadar oLacaktır.(Denizi saymassak)
    Çok fazLa genc nüfus var.Acaip bi potansiyeL var.Çok hızLı geLişiyor.Modernizasyon hat safhada.GeLirseniz görürsünüz söyLedikLerimin doğruLuğunu.
    İnsanLarına geLince canayakınLardır.Yardımseverlerdir.Ama taLihsiz bazı oLayLar yaşanıyor o oLayLarda kötü iz bırakıyor.Ama inanın öyLe değiL.

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    neden biliyormusun.istanbul'a göç eden karslılar'ın bir çoğu uyanık olduğunu iddia ederler ve birçok olaya da anasının gözü edasında yaklaşarak bu iddialarını doğrulamak adına başkalarını skmeye,enayi yerine koymaya kalkarlar.bugüne dek 15 küsür meslekte çalıştım.birçoğunda da önünden başka arkandan başka konuşurlar,birçoüğu fesat ibne şerefsiz olur.özelliklede iş yerinde ben uyanığım diyen bir karslı ile çalışıyorsanız.allah sabır versin diyeyim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengeee
    dengeee's avatar
    Erkek
    Çorumlular ayak baş parmağını oynatsın. :)
    Şu çorumlular ne iş yapıyo bi anlatsın belki tanışıyorukdur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    deliler toplantisi yapilacakmis
    her sehirden bir deli getirin demisler
    sadece corumdan tuttugunuzu getirin demisler :)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    anüüü açmaz olaydım homuna goydunuz çorumun:D bi kişide iidir hoştur desin yaww:D

hayatta yenilmiş olan kazıkların toplamına "tecrübe" denir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Hem Corumlusun ve hemde boyle bir konu acmissin..
    Sevilmeyen sehir,bölge,ülke,irk filan degildir..Sevilmeyen insanlarin karakter yapisi,davranislari ibnelikleridir..Yani sevimsizligi Sehrin insanina maal etmek yanlis bence..
    Bizim toplumumuzda, biri bir ibnelik yapmistir..Nereli atiyorum Maraşlı,iste maraşlılar böyle derler..Siktirsin...1 kisinin yanlislarini baskasi cekmek zorunda degil..
    Ülkemin sehri ve ülkemin insani hepside..Sevmemek olmaz..

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    Çorumlular neden sevilmez diyerek genelleme yapılmış, neye dayanarak yapıldı bilemiyorum. Ben Çorumluları severim mesela.

En sevdiğim özellikleri ise çok çalışkandırlar.

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    yok kardeş olurya çorumluyum dedinmi böle adamlar bi geri gider yada bi gülümser çorumla ilgili bi espri yaparya işte onun nedenini anlamaya çalışıyorum yani bunları ben yaşıyorum o yüzden sordum

hayatta yenilmiş olan kazıkların toplamına "tecrübe" denir
Toplam Hit: 21986 Toplam Mesaj: 52