folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Counter Strike Da Wall Hilesini Nerden İndirebilirim Bilen Var Mı Arkadaşlar.. ?

Counter Strike Da Wall Hilesini Nerden İndirebilirim Bilen Var Mı Arkadaşlar.. ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Merciless
    Merciless's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar acele bana counter strike wall indirebileceğim bir site lazım .. yardımcı
    oursanız sevinirim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    ayıp ayıp :D

Amphetamine Logic.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    ya bırakın ayıbı ben her gun paso kufur ediyom yine de etkılı olnmuyo demkkisende kullanacaksın ama elimde hıle kalmadı varsa biri el atssın :)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FatalHands
    FatalHands's avatar
    Erkek
    Olur bazen yaaa...

http://www.merlininkazani.com

46i+5i²×36¼=??
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    tahribat.servegame.com :D yakında klanımız açılcek inşallah :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    sizin gibi herifler yüzünden bu oyun oynanmıyor ya!!!!!!!!!!!!

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    bizim gibimi ben her gun ne kadar kufur ediyorum biliyormusun artık yeter uğraşamam bende açıcam ezicem bide adamalar oyundan anlasa bişe demicem hem anlamıyorlar hemde pişkin pişkin bende hıle vgar diyorlar banada dedikleri bu sende aç hile

hile yok bende dedim adam bunu dedi bana NE OYNUYON O ZAMAN BU OYUNU sen bunu diyen biriyle normal oynamak istiyorsan oynaamaa ben bi arkadaş hıle vevrirse hıle açıcam!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    o zaman sende cs oynama cs:source oyna benim yaptığım gibi.. 19 dolarcık.. Bence bu oyun o parayı hakediyor..

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    DRkill hiç öyle deme bak ben günde 3-4 saat kesin net üstünden cs deyim adamlar walli açıyo kapat kapamaz kapat kapamaz admin gelmez anasından başlarsın anlamaz hile yapar öküz bazı zaman oluyo serverın hemen hemeni walli açık oluyo sen kendini salak his ediyorsun.. ben çok aradım wall buldum bişiler çalıştıramadım senoynanın adminlarından istedim vermediler :) bende vaz geçtim Artık tahribat klanın başında olcem :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    birisi bi wall versin ya delircem her gun kufur wetmekten barı bellı etmesınler hıle oldugunu mesela ben bellı etmıcem verin artık şu wallı :D:)))))

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    bırakın hileli oynamayın.. ezik olmayın.. bir oyunuda doğru düzgün oynayın be. zaten türk serverlarda oynanmaz. güvenlikli serverlarda 130 ping ile rahat rahat oynayabilirsin.. yok kardeşim wall falan. konunun silinmesini istiyorum ayrıca bilgisyar oyunları na açabilirdin konuyu !!
Toplam Hit: 4386 Toplam Mesaj: 23