folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Crypto Coin Piyasasındaki Arkadaşların Dikkatine

Crypto Coin Piyasasındaki Arkadaşların Dikkatine

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

bağlanırsa girecem tşkler

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

Vip yazan yerden kaçın beyler. 0.00000001 btc bile olsa kaçın. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

viaypi işi varsa yaş iş

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerot
    kerot's avatar
    Erkek

Kimse vip gruba kayıt olun diye kafanıza silah dayamıyor.

Vip grubunda paylaşılan sinyaller, biraz zaman sonra normal gruplarda da paylaşılıyor.

Normal grubu da takip edebilirsiniz.

Eğer büyük para çeviriyorum, erkenden gireyim derseniz vip grubu güzel.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

Eğer grupta olmasaydım dicektim ki; aha sikecekler, 1-2 sinyal verip ardından VIP'yi dayatıp kanalı kapatacaklar..

Yaklaşık 3-4 aydır gruptayım, daha önceden çok fazla grupta da takıldım, hiç birisinde bu kadar özverili, samimi adminler görmedim, grubun seviyesi diğer gruplara göre çok daha iyi, grupta hali hazırda 2k kişi var..

VIP meselesine gelince, param olsa hiç düşünmem direk girerdim. Ha girmedim ne mi oldu ? @prometheus hocam, IOTA'yı 0.42 sent iken söyledi, IOTA $5.6 seviyesini 2 kez gördü, şu an $4. SNM, SNT, NAGA, gibi bir çok ICO, Coin önerdi hepsi patladı gitti.. MINEX diye bi coini ICO'dan $1'a aldırdı, coin $70 oldu.

@bilenyok nxt diye bi coini 5k seviyesinde söyledi, 14.5k'yı 3 gün içinde gördü, coinin bi haberi vardı, twitter'da bile duyurusu olmadan, grupta haberini paylaşmıştı,

Kısacası, gelirseniz siz kazanırsınız, kimseyi VIP için zorlamıyolar

KuZeTaR tarafından 03/Oca/18 02:32 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    KuZeTaR bunu yazdı

Eğer grupta olmasaydım dicektim ki; aha sikecekler, 1-2 sinyal verip ardından VIP'yi dayatıp kanalı kapatacaklar..

Yaklaşık 3-4 aydır gruptayım, daha önceden çok fazla grupta da takıldım, hiç birisinde bu kadar özverili, samimi adminler görmedim, grubun seviyesi diğer gruplara göre çok daha iyi, grupta hali hazırda 2k kişi var..

VIP meselesine gelince, param olsa hiç düşünmem direk girerdim. Ha girmedim ne mi oldu ? @prometheus hocam, IOTA'yı 0.42 sent iken söyledi, IOTA $5.6 seviyesini 2 kez gördü, şu an $4. SNM, SNT, NAGA, gibi bir çok ICO, Coin önerdi hepsi patladı gitti.. MINEX diye bi coini ICO'dan $1'a aldırdı, coin $70 oldu.

@bilenyok nxt diye bi coini 5k seviyesinde söyledi, 14.5k'yı 3 gün içinde gördü, coinin bi haberi vardı, twitter'da bile duyurusu olmadan, grupta haberini paylaşmıştı,

hocam hangi market'de oynuyorsunuz?

duzgun bir yer ariyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek
    herlocksholmes bunu yazdı
    KuZeTaR bunu yazdı

hocam hangi market'de oynuyorsunuz?

duzgun bir yer ariyorum.

Binance iyidir hocam, butcenin 5% ile bnb alip baslamani tavsiye ederim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

merhaba beyler, öncelikle VIP konusunda genel olarak haklısınız. ama bizim grup için iki istisna var. birincisi normal grupta da çok iyi kazandırıyoruz hem BEO sinyalleri hem nacizane benim sinyallerim. mesela 2 hafta önce naga ıcosundan 1 dolara ngc aldırdım bugün 3.5 dolar (4 doları gördü) hâlâ da tutuyorum. iotayı yazmışlar 0.42 dolardan aldırdım bir ayda 5.50 doları gördü bugün hâlâ 4 dolar. 12 kat yapmış. daha yakına gelelim geçen hafta snt verdim fiyatı 1000 sat idi şu an 3572 sat yani 100 tl yatıran 357 lira sahibi oldu bir haftada. 55 dolardan ltc toplatttım 350 doları gördü hadi 100 dolar olunca satmış ol ikiye katlandı paran. neyse uzatmayacağım bunlar hep herkese açık beleş grubun kazançları. %30-40lar oluyor zaten. arada zararlar da oluyor olmuyor değil, bırakın da 10 coinden 2 tanesi zarar etsin. inanmayan açsın benim telegramı incelesin tarihleri ve coinleri.

https://t.me/prometheusbtc

ikinci konuya gelirsek grup 2bin kişi sadece benim kanal 800 kişi. 3 aydan fazla olmuştur bedava coin tavsiyeleri veriyorum. benim kazancım ve paramsa cidden küçük. 3-4 kat yaptırıyorum gelen nerdeyse teşekkür bile yok. sayısız kez kazandırdım tipbox a 4 kişi sağolsun bağış yaptı da ihtiyaçlarımı giderdim. geri kalan 796 kişi nerede? adam bana yazıyor sayemde bir haftada 200bin tl kazanmış (sermayesi de büyük tabi arkadaşın) ama ettiği kuru teşekkür sağolsun buna şükür. ama insanlar VIP açınca vay efendim şöylesin böylesin. normal kanalda sinyal vermeyi mi bıraktı? yok. VIPe gel yoksa sinyal yok mu dedi? hayır. bugüne kadar para kazandırdı sen "al hocam bu da senin hakkın" mı dedin? hayır. ee?

çok uzatmak istemiyorum. bizim insanımız beleşçidir, canı sağolsun. 800 kişiden gerçekten ihtiyacı olan 8 kişinin hayatına dokunabildiysem ne mutlu bana. parası olan da bi zahmet alın terinin tecrünenin karşılığını versin biliyorum zor gelecek ettiğin kârdan %10 vermek ama...

hadi hayırlı işler.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Bende konunun açıldığında girdim telegram gruplarina ve gecmis analizlere baktim cok ciddi kar ettirmis oranlari gördüm ağzım açık kaldi. Grupta da döndü prometheus muridin soyledikleri. Adam kac bin tl kazanmis kuru kuru tesekkur ediyor. Yani bu adam sayesinde kazandiysan bi minnet borcun olmalı. Hadi hepsini geçtim insanin icinden gelir ya, ama ne yazıkki (sözüm meclisten dışarı) insanimiz biraz nankor bu konuda. 

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hocam ayda 0.05btc ayda 750 dolar mı yapıyor? Kusura bakmayın çok yabanciyim konuya.

Edit: Şunu da not düşeyim BTC ile bir alakam yok ama olsa Prometheus'un grubuna güvenirim. Müritle doğrudan bir iletisimim yok ama yıllardır aynı ortamda görüyorum ve güvenilirliğinden şüphem yok.

krypt tarafından 03/Oca/18 12:36 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
Toplam Hit: 4651 Toplam Mesaj: 26
bitcoin crypto