folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Cs 1.5 Online Oyun Sunucuları Yeniden Geldim

Cs 1.5 Online Oyun Sunucuları Yeniden Geldim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

braky ftp://ftp.tpnet.pl/d2/ftp.counter-strike.pl/cs/csv15full.exe

burdan idm ile çek

ben bi bakım windows 7 de çalışıyomu

uhp ne zman giresin aga ?

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

teşekkür ederim link için.

Not: Soru; Su anda oynuyormusunuz ?

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

hocam ben yukledim hl.exe yüklemiyo windows 7 de bi baktım

yada hocam ip versen source oynayalım

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

bnm source 'da problem var yenıden yuklıcem en kısa zamanda bu verdıgın 1.5 'de problemmı var?

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xir
    Xir's avatar
    Erkek

Half Life server'ı olsaydı yardımcı olurdumda cs'den pek çakmıyorum işimiz adrenaline game.. good game :|

İmandır "O" cevherki ilahi ne büyüktür, İmansız olan paslı yürek sinede yüktür..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wizard
    Wizard's avatar
    Erkek

ya game monitor den bakıp giriyodum o da acılmıyor.bu saatte yok mu oynayan.ya da server liseteleri icin alternatif bir yol bilen?

Bazen kalmak da gitmek kadar cesaret istiyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xir
    Xir's avatar
    Erkek

uzantıdan giremediysen İP den girmeyi dene oda olmadıysa sunucular kapalıdır başka sunucular istiyorsan nette bile var :| ama half life oynucam dersen ip verim :|

İmandır "O" cevherki ilahi ne büyüktür, İmansız olan paslı yürek sinede yüktür..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

ehh anasını 1 kişi bile yok tbtden :(

www.Kizderbent.org www.Paylasdir.com www.Csoynat.com www.Gurk4n.tr.gg www.Csoynat.net www.GurkanAltbas.com www.Oguntavukculuk.com www.Kizderbent.com www.fatmagulunsucune-izleyin.com www.diziseyretin.com ------------------- Counter Strike 1.5 Serverler. Cs1.csoynat.com Cs2.csoynat.com Cs3.csoynat.com Cs4.csoynat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hocam geliyorum .. hemen

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trzes
    Trzes's avatar
    Erkek

Amd-x bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam geliyorum .. hemen

-----------------------------

nasıldı :D

www.Kizderbent.org www.Paylasdir.com www.Csoynat.com www.Gurk4n.tr.gg www.Csoynat.net www.GurkanAltbas.com www.Oguntavukculuk.com www.Kizderbent.com www.fatmagulunsucune-izleyin.com www.diziseyretin.com ------------------- Counter Strike 1.5 Serverler. Cs1.csoynat.com Cs2.csoynat.com Cs3.csoynat.com Cs4.csoynat.com
Toplam Hit: 3244 Toplam Mesaj: 23