Cs Go Takim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

trmechanic

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SwateR
    SwateR's avatar
    Erkek

İndirime girmicek mi bu melet. Alalım şu  oyunu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Ahahaha hocam şu konuyu okudukça tekrardan gülüyorum :D 

Ben 3 hafta önce Supreme oldum sonra bizim takım bozuldu bende bıraktım :D 

öteki hesaplarda dahil 2k saat oynamışımdır heralde ama agresif awp nedir ilk kez burada duyuyorum :D

Yok biri p90 five-seven filan yazmış :D  Yapmayın Allah aşkına p90 ne :D  W + Left_Mouse    0 beceri. Leblebi kadar beyni olan 15 vuruyor sadece p90 ile oynayarak :D

Ayrıca buradan insanlarla oynamak yerine senin yerinde olsam oyunda bulduğum kafa dengi adamlarla oynarım :D ( KEsinlikle buradaki oyuncuları kötülemiyorum. Sadece belirli bir yaştayız hepimiz ve karekterimiz oturduğu için yeri geldiğinde "ECO Git aq aptalı" deriz ve karşımızdaki insan ile kırgınlıklar baş gösterir)

Son olarak EĞER "Ben ciddi bir şekilde Supreme Global alıp yüriycem" diyorsan orta derecede bir envanterin OLMALI ! 

(Deneyerek test ettim ve kendimce kanıtladım.)

Örnek olarak yan hesapta hiç bir skin yoktu ama main hesapta Stattrak m4a4 Evil Daimyo FN ve AK47 Jaguar FN vardı. İnan ki skin yokken 25 30 vuruyodum ama skinler varken en az 30 kill. Abartmıyorum inanın ki.

Nedense silahlarıda BEĞENDİĞİM skinler olunca daha bir ciddi oynuyorum.( En azından ben)

Edit: Ayrıca whatsapp değilde oynayan arkadaşlarınızda "Discord" üzerinden rahatça ve BEDAVA olarak konuşabilirsiniz. Teamspeak tarzında ama daha minimalist, kullanımı kolay ve rahat :)

GodKlaus tarafından 03/Kas/16 22:47 tarihinde düzenlenmiştir

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

gece girecek arkadaşlar yok mu, lütfen en az mge ve üzeri arkadaşlar olsun :D

Ignorance is bliss.
Toplam Hit: 4444 Toplam Mesaj: 35
cs g