CSGO Ve Linux

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

düşük fps'nin tek nedeni arkadaşlar, driver sürümleridir. Valve kendi yaptığı testlerde belirtmişti. OpenGL , DirectX e göre daha fazla performans veriyordu.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    DrKill bunu yazdı

düşük fps'nin tek nedeni arkadaşlar, driver sürümleridir. Valve kendi yaptığı testlerde belirtmişti. OpenGL , DirectX e göre daha fazla performans veriyordu.

Abi openGL evet daha performanslı ama burada sıkıntı şurda Direct-x to opengl yapmışlar direk opengl olarak yazmamışlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı

Hazır konusu açılmışken ben de akşamları giriyorum. şimdilik usta altın nova'yım takım falan kursak bu unvan civarında olan müridlerle

Çok aşırı hile var, kıyamet gibi. En son ben de Vac yedim başlarım böyle işe dedim bıraktım 1 ay oluyor.

Hile açmadan vac ban nasıl yedin?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı

Hazır konusu açılmışken ben de akşamları giriyorum. şimdilik usta altın nova'yım takım falan kursak bu unvan civarında olan müridlerle

Çok aşırı hile var, kıyamet gibi. En son ben de Vac yedim başlarım böyle işe dedim bıraktım 1 ay oluyor.

Ekşide de bundan dert yanmışlar hep. Overwatch sisteminde hileleri, kullanıcılar değerlendirdiği için aslında şans eseri falan 1 kaç kere adam vurunca hile olarak değerlendirip banlıyorlar. Vac ban mı atıyorlar bu overwatch da yoksa süreli falan mı?

@by_Tet herkes çok var diyor ama ben kesin hile bu diyeceğim çok kişi  görmedim nedense. 

marad10a tarafından 26/Ağu/17 17:42 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

hile mile oynanıyor hala..

sizin hile dediğiniz şeylerin çoğu hile değil zaten.. artık elim kısa mesafe de direk kafaya gidiyor mesala.. reflexlerim karşıdakinden daha hızlılaşıyor gün geçtikçe.. ama 10 gün oynama pert mq..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

mg1-mg2-mge varsa ekleyin oynarız.

steam profile :

@kainshakunin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

ekleyecek olan varsa eklesin. ben de oynarım, öyle pro falan değilm.

steam  : Hallelujah

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    marad10a bunu yazdı
    Fatih54 bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı

Ekşide de bundan dert yanmışlar hep. Overwatch sisteminde hileleri, kullanıcılar değerlendirdiği için aslında şans eseri falan 1 kaç kere adam vurunca hile olarak değerlendirip banlıyorlar. Vac ban mı atıyorlar bu overwatch da yoksa süreli falan mı?

@by_Tet herkes çok var diyor ama ben kesin hile bu diyeceğim çok kişi  görmedim nedense. 

Hocam globaldim. Herşey ayarında giderken bu csrk dalgası iyice yayıldı. Oynanamaz hale geldi. Ben de denemek için açtım 3 günlük alıp. Aradan 4 ay geçti owdan yedim muhtemelen açtığım için. Ama hilenin çok ucuz olması ve hesapların ele düşmesinden dolayı oyun oynanamaz halde.

Özellikle leden sonra başlıyor hileler.

Smurf hesapları saymazsak, yalnızca main hesapta 1600 saatlik emeğimi, toplamda 2-3 senemi kaldırdım çöpe attım. 

#fixCSGO :)

iyibu! yeniden..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı
    Fatih54 bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı

Hocam globaldim. Herşey ayarında giderken bu csrk dalgası iyice yayıldı. Oynanamaz hale geldi. Ben de denemek için açtım 3 günlük alıp. Aradan 4 ay geçti owdan yedim muhtemelen açtığım için. Ama hilenin çok ucuz olması ve hesapların ele düşmesinden dolayı oyun oynanamaz halde.

Özellikle leden sonra başlıyor hileler.

Smurf hesapları saymazsak, yalnızca main hesapta 1600 saatlik emeğimi, toplamda 2-3 senemi kaldırdım çöpe attım. 

#fixCSGO :)

Yuksek ligler hileden gecilmiyor bir ara global maca girdim benim adam hile acmis bunu gorunce rakipten 2 kiside hile acti gorsen oyun oynanmaz hale geldi sadece hileler kapisiyordu

Dust2 de mid kapidan gecerken smoke icinden kapidan vurmalar mi dersin hic gostermeme ragmen kapidan hsler mi dersin cs go igrenc bir hale geldi

Rank le

Yaksalasik 2000 saat oynamam var

Hayatimdan 2 seyi cikardim ve suan mutluyum

1) CS GO

2) WHATSAPP

TheAvenqer tarafından 27/Ağu/17 10:39 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

minecraft 

rust

dont starve

cs go 

linux da en çok oynananlar.

windows yok sistemi siken yok

Toplam Hit: 2782 Toplam Mesaj: 23
csgo linux linux csgo counter linux linux oyun