folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder CSGO Wall Hack Arıyorum

CSGO Wall Hack Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

hoca keleş 1 mişsin

sen keleş 2 ve şerif'e bi geç o zaman görürsün

bu seviyeler smurf'un ve hack'in en yoğun bulunduğu yerler

he ama her gördüğünü de hack zannetme arkadaşların dediği gibi, demoları indirip izle

ben artık hack ve smurf olaylarına pek takmıyorum, bizim takıma karşıda hack var bile demiyorum farketsem de

hack oldu mu daha çok gaza geliyorum, o oyun kazanamasam bile sıradaki oyunda karşıma gelenleri pestile çeviriyorum :)

hayatımda hiçbir oyunda hack kullanmadım, bana bile hack diyenler oluyo amk

çünkü bazen terörist tarafını sadece tech9 oynayarak bitiriyorum, böyle düşünmeleri normal gerçi :D

tech9 hala op bu arada :D

Hocam benim "hile" dediğim adam "Pro/smurf" hesap değil. Bildiğin hile.Yani bende anlarım. Adam beni şansamı vurmuş yoksa hile desteğimi var diye.Tech9 zaten boostlu. P90 gibi.

D2 oynuyoruz.Ben Tlerdeyim. Başladık. girdim Tüneldeyim. Adam Bden elinde p90 ile tarayarak giriyor.Direk orda el bitiyor zaten. 5kill 3 tane HS 2 tane normal ve işin garibi bu maçı 16-4 kaybediyoruz ve adamın fragı 36-3. Sence bu adam smurf mü yoksa hilemi ? Sen söyle.

Burda sanıyolarki beni adam uzaktan HS ile alınca " AA NOOB HACKER FY." diyorum. Bende biliyorum neyin ne olduğunu.Onlara bi sözüm yok. Yukartta belirttiğim şeyi ADAM gibi okuyup anladıktan sonra yazın.

Dilimde tüy bitti söylemekten. Lucker var Hacker var Pro var.

GodKlaus tarafından 14/Haz/15 19:05 tarihinde düzenlenmiştir

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

sen demoyu izledin mi ondan haber ver

o adam hile olabilir de olmayabilir de

smurflar karşısının ezik olduğunu anlayınca CT tarafında sürekli rush'a kalkıyor, sıkılıyor çünkü hemen bitsin istiyor

B'den p90 ile tarayarak giriyor demişsin

ben tünele nova ile rush atan smurf gördüm neyin derdindesin :D

ben de hack sandım ama demoyu izleyince adamın bal gibi de smurf olduğunu gördüm

ayrıca p90 ile yakın mesafede o kadar hs atmak zor değil ki (tamam skor yüksek olabilir, 5k abartı olabilir, 3 hs abartı olabilir ama olmayacak şeyler değil, demoyu izlemeden karar verme asla)

yakın zamanda patchler ile run and gun'ı geliştirdiler, biliyosundur herhalde

YekteranBaymedir tarafından 14/Haz/15 19:22 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

Bu cacık oyuna nasıl oldu da gidip para verdim bilmiyorum

1 ay kadar önce almıştım oyun resmen küfür ve hakaret yuvasına dönmüş böyle olduğunu hiç bilmiyordum

Oyunun seviyesi ilkokul çocuklarına kadar uzanıyor

Sonuç böyle olunca hilesi hurdası her türlü puştluk dahil oluyor

KNOWLEDGE IS POWER!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    OCEANUS bunu yazdı

Bu cacık oyuna nasıl oldu da gidip para verdim bilmiyorum

1 ay kadar önce almıştım oyun resmen küfür ve hakaret yuvasına dönmüş böyle olduğunu hiç bilmiyordum

Oyunun seviyesi ilkokul çocuklarına kadar uzanıyor

Sonuç böyle olunca hilesi hurdası her türlü puştluk dahil oluyor

belli bir rütbeyi geçene kadar her oyunda öyledir zaten

cs go'da gold nova'yı atlatınca kısmen rahatlarsın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

Umarım banlanırsın. 

İnşallah Canım yaa :S

Lotus bunu yazdı

her oyunda wall/aim hack yok bot olduğunuz için her hs atan adamı hile kullanıyor zannediyorsunuz olay bu

oyunun amına koyuyorsunuz başka birşey değil

Hocam 7 senedir ben Counter Strike aleminin içindeyim. 1-2 arkadaş demiş oynamayı öğren falan.Bi kaybolun gidin :)

Ayrıca ben bu konuyu açtıktan sonra 4 tane forum sitesinde farklı hileler kullanarak ban yiyen insanların postlarını okudum ve fikrimi değiştirdim.

Bende sizin gibi uyuz oluyorum hile kullananlara.Yazdığım mesajı g*tünüzle değil gözünüzle okusanız anlarsınız derdimi.

Mxmax bunu yazdı

abi sizler yüzünden oyunumuz mahvoluyor, 2 dk kafa dağıtmaya gireyim diyorum sinirlenip çıkıyorum ..    Hile bulana kadar oynamayı öğrensen keşke.

Ya görende diycek GodKlaus bütün hayatını CSGOda hile yaparak geçirdi. LAN BENDE HİLE KULLANANLAR YÜZÜNDEN SİNİRLENİP RAGE QUIT ATIYORUM.

Bak buda g*tüyle okuyanlardan.Tebrikler Terfi edildiniz.

HolyOne'a Not: Holi abi bu sitede Allahtan üyelik alımı yok. O konuda teşekkürler. Fakat "Kefil Ol" komutunu kullandıktan sora Mail geliyor ya bize. Heh orda üyelikten önce bir okuma/anlama testi ayarlarsan süper olur. Zira sitede kör çok.Bunun yanında kör olmayıp anlama noksanlığı olan da çok.

Saygılar.

Steam'e üyelik tarihim 2005. CS SOURCE almıştım 2005 de.

Cs 1.5, 1.6 cs BETA bütün hepsini yıllardır oynuyorum. Yaklaşık 15 yıl felanlık CS geçmişim oldu.

7 Yıl oynamış olman cs yi çok iyi oynadığın anlamına gelmez bu 1.

2. Si Valve VAC banlar bu iki.

3. senin gibi "-HERKESTE VAR AMK!" cılar yüzünden millet sikiliyor bu 3.

4. madem herkeste var niye oyunu oynuyon?

5. Milletin küfür ederek zevkini sikeceksen bari TBT'dekilere belli etme bu beş.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

her aksam onlıne cs oyanayn biri olarak kınıyorum 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı
    Daft bunu yazdı

hoca keleş 1 mişsin

sen keleş 2 ve şerif'e bi geç o zaman görürsün

bu seviyeler smurf'un ve hack'in en yoğun bulunduğu yerler

he ama her gördüğünü de hack zannetme arkadaşların dediği gibi, demoları indirip izle

ben artık hack ve smurf olaylarına pek takmıyorum, bizim takıma karşıda hack var bile demiyorum farketsem de

hack oldu mu daha çok gaza geliyorum, o oyun kazanamasam bile sıradaki oyunda karşıma gelenleri pestile çeviriyorum :)

hayatımda hiçbir oyunda hack kullanmadım, bana bile hack diyenler oluyo amk

çünkü bazen terörist tarafını sadece tech9 oynayarak bitiriyorum, böyle düşünmeleri normal gerçi :D

tech9 hala op bu arada :D

Hocam benim "hile" dediğim adam "Pro/smurf" hesap değil. Bildiğin hile.Yani bende anlarım. Adam beni şansamı vurmuş yoksa hile desteğimi var diye.Tech9 zaten boostlu. P90 gibi.

D2 oynuyoruz.Ben Tlerdeyim. Başladık. girdim Tüneldeyim. Adam Bden elinde p90 ile tarayarak giriyor.Direk orda el bitiyor zaten. 5kill 3 tane HS 2 tane normal ve işin garibi bu maçı 16-4 kaybediyoruz ve adamın fragı 36-3. Sence bu adam smurf mü yoksa hilemi ? Sen söyle.

Burda sanıyolarki beni adam uzaktan HS ile alınca " AA NOOB HACKER FY." diyorum. Bende biliyorum neyin ne olduğunu.Onlara bi sözüm yok. Yukartta belirttiğim şeyi ADAM gibi okuyup anladıktan sonra yazın.

Dilimde tüy bitti söylemekten. Lucker var Hacker var Pro var.

daha iyi fraglarla bitirdiğim oyunlar hatırlıyorum, arka arkaya taramayı hiç bırakmadan 6-7 hs attığımı hatırlıyorum, duvarları ağlattığım zamanları hatırlıyorum ve bunların hacker ve lucker lıkla alakası olmamasına rağmen abartısız binlerce kez banlandığımı hatırlıyorum. ya bi günde 10 kere banlandığımı biliyorum, modem arayüzünden ip'yi bi statik bi otomatik yapıyodum ip değişiyodu, nicki de hemen değişiyodum 30 saniyede tekrar aynı serverda devam. bi keresinde arkadaşa bak nası banlanıcam demiştim oyuna girip deagle ile 2 mermi 2 hs atıp 30 saniyede banlanmıştım, hatta kendisi bana kefil olan arkadaşım, mesajı görürse onaylar :) yani her gördüğünüze hile demeyin adamı oturup izlemedikçe hiçbi şeyden emin olamazsınız. şimdi yazdıkça aklıma geliyo mesela yine bi internet kafedeyiz arkadaşlarla lan'dan oynuyoruz, arkadan bi ses geldi zıpladım döndüm yakın mesafeydi hs attım, anında önüme dönüp ilerden gelene de hs attım arkamda oturan arkadaşım bana hile dedi :) hala daha hile diyolar bana onun mevzusu geçince..

test 1 2
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Lan hsyn sen bizim Hus0wnage falan mısın :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

gece hangi sw ye giriyonuz beyler

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

Lan hsyn sen bizim Hus0wnage falan mısın :D

yok bea benim nickler genelde erkek isimleri, oyundaki spraylerin isimleri, boş beleş ingilizce kelimeler oluyodu. banlanmaktan nick yetiştiremiyodum

test 1 2
Toplam Hit: 3634 Toplam Mesaj: 41
csgo hile wall