CUMADA AYAKKABI YÜRÜTMEK

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayertunty
    slayertunty's avatar
    Erkek
    hangi wakitte çalıyormuş ayakkabıları ona göre imana gelip namaz kılmak istersek bilelim dimi

hüznün krallarına selam yollayın... SENTENCED
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmet_572
    ahmet_572's avatar
    Erkek
    böyle şey mi olur yaw .bu gün ayakkabı çalan yarın caminin minderini kilimini ve hatta utanmasa minareyi bile çalar üstünede kılıf hazırlar yaw.bunun savunulucak ne tarafı varyaw.bende o zaman imamın kayığını çalayım be...

:::BY THE WAY:::
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kuru_FasuLye
    Kuru_FasuLye's avatar
    Erkek

Benim başıma geldi bi kere istanbulun ünlü cemaatlerinden birinin camiine gitmiştim (adını sölemiyim) namaz kıldık ulan bi çıktım ayakkabının teki yok :=)))) yaw deli oldum çalan adam neden tekini çalsın sonra aradım taradım herif benim ayakkabının tekini almıs aramıs bide aynısından başka bi ayakkabı bulup onun tekini almıs zuahahah neler var memlekette bea

Acı ÇekmeK OsGürLüqse İsot Yeriz İkiMizDe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek
    Çivisi çıkmış dünyanın.
    Sirkecide 2. el ayakkabı satılıyor.Ayakkabısı çalınan varsa gitsin baksın belki kokusundan tanır.

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    abi kazaylada olsa ayakkabısını baskasının ayagında goren biri evlenme hayali kuran lakin bir gun manitasını aynı yatakta baska erkekle gormesi gibi bir duygu yoğunluğuna kapılmıştır.

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spec
    Spec's avatar
    Erkek
    Ulan ben çalınmasın diye artık cumayı avluda kılcam:) ayakkabılar da aynen nearless

Tanrı TÜRK'ü Korusun
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BayburtluZihni
    BayburtluZihni's avatar
    Erkek
    CENAB-İ MEVLAM GUNAHLARIMIZI AFFETSİN

Amı olanın imanı olmaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kirve
    kirve's avatar
    Erkek
    gadaşım benimde selman die bi arkadaşım var süper ayakkabı çalar hadi gelinde yarışın okeyemi olm bekleriz muhamuah mauha mauha öaıuha

bende bile yok sende ne var?????
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    tamam organizasyonu sen düzenle camii yerini felan ayarla bende arkadaşı ayarliyim son tüm müminler tabansız gitsinler eve.

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dj_ImpeTus
    Dj_ImpeTus's avatar
    Erkek
    biz fakirik ayakkabımız yok o yüzden çalamazlar çorapla gidiom çıkarıp onları koyuyom ayıp olmasın die pohahaha

Trance 4 eVer...! www.headhack.com comiNg sooN...
Toplam Hit: 6116 Toplam Mesaj: 29