folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cumhur İçin Saldırı Falan Yapılır Mı Siz Ce Kevinmitnicke Yaptılar Ya Hani

Cumhur İçin Saldırı Falan Yapılır Mı Siz Ce Kevinmitnicke Yaptılar Ya Hani

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

ama aralrında fark var.biri kevinmitnick tabi benşim anlamadığım olaylar var  tamam hackledin neden g.t korkusuna bir daha yapmama gibi sözler sarfediosun.site hackliorsan böle şeyler yapmayacaksın.

adminlerden özüür dilemiceksin yalvarır gibi.nasıl iştir bu analmadım.vebirşey okdum ordan aklıma geldi

bu adam bu kadar iyiyse(iyidir TR 2.siymiş)neden IPsiini saklama ihtiyacı duymadı.Yani adam dinamik Ipde deil dier bir olay proxy bile kullanmamıs.

Bir Mail Hackliyor Ve Polis Tarafından IP si Belirleniyor ; Okadar Amatör Bir Bilgisayar Dehasıymışki Statik İp İle Yani Kendi ip si İle Hack Yapıyor İlginç Hiç Yoktan Ufak Bir HıdeIP İle Saldırı Yapar Adam

2/ İlginç Bir Olay Polis ip sini Nasıl Tespit Ediyor Bu İmkansız Derecede Bir Olay Kimliği Belli Demekki Adsl kullanıcı adından veya Kendine Ait Porttan İp sini Bulmuşlar Yoksa Bu Herif Msn de Nickinde IP si Yazmıyor Heralde Burada Bir Oyun Var Bence.

okudugum yazdıan bir bölüm

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek

yok ic3 bır mail haklıyor ıp bellı oluyor değil aslında olay bu  cumhur kardeşimiz evde sıteye gırerken  sıtenın log tuttuğunu bılmıyormuş adamlar sıteyı guncelledıkten sonra ıuplere bakıp  polise gereklı bılgılerı verıp oyle enselenıyor yazığım geldı la çocuğa

http://www.showtvnet.com/haber/player.asp?ptype=haber&product=/221205/hacker.wmv&btype=Firefox
     bakarsanız cumhur kardeşimizi masum olduğunu gorebılırsınız...

Ama arkadaşlar  ılgısız kalmıyalım...

CeLeKatireJeotuzbeş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    ben e onu soluorum.neden bu kaadar usta olmasına rağmen büyük sitelerin Ipyi kaydedeceğini bilememşiş ve neden pxy vs kullanmamış.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    babası dıyor  14 saat gunde pc başındaymış  eğer bu çocuk 2 aydır bu işe başladığını bır duşunelım en azında mutlaka  prox kullanmayı bılıytordur  bıraz soru işaretı var kafalarda kım bılır belkı bılerek yaptı ıp bellı olması iin mantık almıyoo zannedersem burnuma unlu olma   kokusu gelıyor  ama  yinede arkasında olmalıyız   ılgısız kalmıyalım destek çıkalım cumhur onat kardeşimize...

CeLeKatireJeotuzbeş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LiL_CaT
    LiL_CaT's avatar
    Erkek
    Cumhur gibi salaklar Hackerların adlarını lekeliyor bence... Cumhur 7 yıl sonra senin gibi birçok lamer olacak piyasada içerden çıktıgında yabancılık çekmezsin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    LiL_CaT bunu yazdı:

Cumhur gibi salaklar Hackerların adlarını lekeliyor bence... Cumhur 7 yıl sonra senin gibi birçok lamer olacak piyasada içerden çıktıgında yabancılık çekmezsin

sen cok dahi ve akıllısın sanırım

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

benim elestırddıgım su bi işi yapıosan yaptım dieceksin adminlere yalvarmayaacaksın.

hacklemiştir söz yok ancak bu kadar ii biliorsa nedoen sahte IP kullanmadı ya da en azından modemi resetle.

bana garip geldi

bu adam kaldı ki bu işlerle yıllardır ugrasıor 2 ay deil.

bu kadar acemice bir hata nededn yapar anlamadım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sdOscr
    sdOscr's avatar
    Erkek
    internethaber' sitesinin sahibi sucunu geri aldı acıdıgı içinmi sanıorsunuz baktıkı adam bu cocugun sayesınde 100' binlerce dolar malıyetınde reklam getırdı adamın hıc yoktan 1 hafta en ustte tutuldu sıteye gırısler arttı adam tabıkıde sucunu gerı alır 100'binlerce dolarlık reklamı bedavaya getirdi olan cocuga oldu...

Zahirimde zuhur eden ilk şerefsizlik abidesi.Yıktı gitti batınımı adilik efektli sillesi.Çiviyi çakıp sökünce kalmaz mı sanki izi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NebuLa
    NebuLa's avatar
    Erkek
    Neyse beyler olan olmuş artık,, adam içeriden cıktığında kendi sitesinde ünlü olup olmak istemediğini açıklar artık,,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    ya bencede bu adam bence kendi reklamını yapmak için haber sitesini hacklemişte olabilir ama ne diim bence reklam umarım en kısa zamanda kurtulur !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    LiL_CaT bunu yazdı:

sen inthar edip ölmüştün hani.: )
Toplam Hit: 2372 Toplam Mesaj: 14